kalzium - en to xh translation catalogue (24 entries)

en: State of matter
xh: Imeko yolutho

note: i18n: tag label attribute value
en: Platinum
xh: Isinyithi esinzima esinexabiso esisiliva bumhlophe

en: &Numeration
xh: &Ubalo

en: s-Block
xh: s-Isigodo

en: p-Block
xh: p-Isigodo

en: d-Block
xh: d-Isigodo

en: f-Block
xh: f-Isigodo

en: Group 2
xh: Iqela 2

en: Group 3
xh: Iqela 3

en: Group 4
xh: Iqela 4

en: Group 5
xh: Iqela 5

en: Group 6
xh: Iqela 6

en: Group 7
xh: Iqela 7

en: Group 8
xh: Iqela 8

en: Colors
xh: Imibala

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Group 2:
xh: Iqela 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Group 3:
xh: Iqela 3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Group 4:
xh: Iqela 4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5_2)
en: Group 5:
xh: Iqela 5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Group 6:
xh: Iqela 6:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Group 7:
xh: Iqela 7:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Group 8:
xh: Iqela 8:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Solid:
xh: Iqinile:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Liquid:
xh: Okungamanzi:
