kcmkamera - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Add
be: Дадаць

en: Test
be: Праверыць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Configure...
be: Наставіць...

en: Information
be: Звесткі

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Serial
be: Паслядоўны

en: Port
be: Порт

en: Port:
be: Порт:
