kcmkamera - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
cs: Nelze inicializovat knihovny gPhoto2.

en: Add
cs: Přidat

en: Click this button to add a new camera.
cs: Stiskněte toto tlačítko pro přidání nového fotoaparátu.

en: Click this button to test the connection to the selected camera.
cs: Stiskněte toto tlačítko pro otestování spojení s vybraným fotoaparátem.

en: Remove
cs: Odstranit

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
cs: Stiskněte toto tlačítko pro odstranění vybraného fotoaparátu ze seznamu.

en: Configure...
cs: Nastavit...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
cs: Stiskněte toto tlačítko pro změnu nastavení vybraného fotoaparátu. <br> <br>Dostupnost této možnosti a obsah dialogu pro nastavení je závislý na modelu fotoaparátu.

en: Information
cs: Informace

en: Click this button to view a summary of the current status of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Information dialog depend on the camera model.
cs: Stiskněte toto tlačítko pro pro zobrazení stavu vybraného fotoaparátu.<br> <br>Dostupnost této možnosti a obsah dialogu pro nastavení je závislý na modelu fotoaparátu.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Click this button to cancel the current camera operation.
cs: Stiskněte toto tlačítko pro zrušení právě probíhající činnosti fotoaparátu.

en: Camera test was successful.
cs: Test fotoaparátu byl úspěšný.

en: <h1>Digital Camera</h1>
    This module allows you to configure support for your digital camera.
    You need to select the camera's model and the port it is connected
    to on your computer (e.g. USB, Serial, Firewire). If your camera does not
    appear on the list of <i>Supported Cameras</i>, go to the
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto web site</a> for a possible update.<br><br>
    To view and download images from the digital camera, go to the address
    <a href="camera:/">camera:/</a> in Konqueror and other KDE applications.
cs: <h1>Digitální kamera</h1>
    Tento modul vám umožňuje nastavit podporu pro digitální fotoaparát.
    Je třeba vybrat model fotoaparátu a port, ke kterému je připojen.
    (např. USB, Sériový port, Firewire). Jestliže váš fotoaparát není
    ve výpisu <i>Podporované fotoaparáty</i>, podívejte se na
    <a href="http://www.gphoto.org">stránkách GPhoto</a> po případné
    novější verzi.<br><br>
    Pro zobrazení a stáhnutí obrázků z digitálního fotoaparátu jděte na adresu
    <a href="camera:/">camera:/</a> v Konqueroru a v jiných aplikací KDE.

en: Button (not supported by KControl)
cs: Tlačítko (nepodporováno Ovládacím centrem)

en: Date (not supported by KControl)
cs: Datum (nepodporováno Ovládacím centrem)

en: Could not allocate memory for the abilities list.
cs: Nelze rezervovat paměť pro seznam možností.

en: Could not load ability list.
cs: Nelze načíst seznam možností.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
cs: Popis možností fotoaparátu %1 není dostupný. Možná je nesprávně nastaven.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
cs: Nelze přistupovat k ovladači. Zkontrolujte si prosím svou instalaci gPhoto.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
cs: Nelze inicializovat fotoaparát. Zkontrolujte nastavení portu a připojení fotoaparátu a zkuste to znovu.

en: No camera summary information is available.
cs: Přehled informací o kameře není dostupný.

en: Camera configuration failed.
cs: Nastavení fotoaparátu selhalo.

en: Serial
cs: Sériový

en: Unknown port
cs: Neznámý port

en: Select Camera Device
cs: Vyberte zařízení fotoaparátu

[ctx: @title:column]
en: Supported Cameras
cs: Podporované fotoaparáty

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's serial ports (known as COM ports in Microsoft Windows.)
cs: Jestliže je tato volba zaškrtnuta, fotoaparát by měl být připojen k jednomu ze sériových portů (známých jako COM v Microsoft Windows) vašeho počítače.

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's USB ports, or to a USB hub.
cs: Jestliže je tato volba zaškrtnuta, fotoaparát by měl být připojen k jednomu z USB slotů vašeho počítače nebo k USB hubu.

en: Port Settings
cs: Nastavení portu

en: No port type selected.
cs: Není zvolen typ portu.

en: Specify here the serial port to which you connect the camera.
cs: Zde vyberte sériový port, na který je připojen fotoaparát.

en: No further configuration is required for USB cameras.
cs: Není nutné žádné další nastavení pro USB kameru.
