kcmkamera - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
et: GPhoto2 teekide initsialiseerimine nurjus.

en: Add
et: Lisa

en: Click this button to add a new camera.
et: Uue kaamera lisamiseks klõpsa seda nuppu.

en: Click this button to test the connection to the selected camera.
et: Valitud kaamera ühenduse testimiseks klõpsa seda nuppu.

en: Remove
et: Eemalda

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
et: Valitud kaamera eemaldamiseks nimekirjast klõpsa seda nuppu.

en: Configure...
et: Seadista...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
et: Valitud kaamera seadistuste muutmiseks klõpsa seda nuppu.<br><br>Selle võimaluse olemasolu ja seadistuste dialoogi sisu sõltuvad kaamera mudelist.

en: Information
et: Info

en: Click this button to view a summary of the current status of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Information dialog depend on the camera model.
et: Valitud kaamera seadistuste vaatamiseks klõpsa seda nuppu.<br><br>Selle võimaluse olemasolu ja infodialoogi sisu sõltuvad kaamera mudelist.

en: Cancel
et: Loobu

en: Click this button to cancel the current camera operation.
et: Aktiivse kaameratoimingu katkestamiseks klõpsa seda nuppu.

en: Camera test was successful.
et: Kaamera test oli edukas.

en: <h1>Digital Camera</h1>
    This module allows you to configure support for your digital camera.
    You need to select the camera's model and the port it is connected
    to on your computer (e.g. USB, Serial, Firewire). If your camera does not
    appear on the list of <i>Supported Cameras</i>, go to the
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto web site</a> for a possible update.<br><br>
    To view and download images from the digital camera, go to the address
    <a href="camera:/">camera:/</a> in Konqueror and other KDE applications.
et: <h1>Digikaamera</h1>
    Selle mooduli abil saad seadistada oma digikaamera võimalusi.
    Vajalik on valida kaamera mudel ja port, mille abil ta on sinu arvutiga
    ühendatud (nt. USB, jadaport, Firewire). Kui sinu kaamerat ei ole
    <i>toetatud kaamerate</i> nimekirjas, mine võimaliku uuenduse
    hankimiseks <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto veebilehele</a>. <br><br>
    Et vaadata ja laadida pilte digitaalsest kaamerast arvutisse, mine kas Konqueroris või mõnes teises KDE rakenduses aadressile
    <a href="camera:/">camera:/</a>

en: Button (not supported by KControl)
et: Nupp (pole KDE juhtimiskeskuse poolt toetatud)

en: Date (not supported by KControl)
et: Kuupäev (pole KDE juhtimiskeskuse poolt toetatud)

en: Could not allocate memory for the abilities list.
et: Ei suuda võimaluste nimekirjale mälu eraldada.

en: Could not load ability list.
et: Ei suuda võimaluste nimekirja laadida.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
et: Kaamera %1 võimaluste kirjeldus ei ole kättesaadav. Seadistuste valikud võivad olla ebakorrektsed.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
et: Ei leitud draiverit. Kontrolli oma gPhoto2 paigaldust.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
et: Ei suudetud initsialiseerida kaamerat. Kontrolli pordi seadistusi ja kaamera ühendust ning proovi uuesti.

en: No camera summary information is available.
et: Kaamera koguinfo pole kättesaadav.

en: Camera configuration failed.
et: Kaamera seadistamine nurjus.

en: Serial
et: Jadaport

en: Unknown port
et: Tundmatu port

en: Select Camera Device
et: Kaamera seadme valik

[ctx: @title:column]
en: Supported Cameras
et: Toetatud kaamerad

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's serial ports (known as COM ports in Microsoft Windows.)
et: Kui see on sisse lülitatud, tuleb kaamera ühendada ühte arvuti jadaportidest (tuntud ka kui COM-port Microsoft Windowsis).

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's USB ports, or to a USB hub.
et: Kui see on sisse lülitatud, tuleb kaamera ühendada arvuti USB-liidese või USB-jagajaga (USB hub).

en: Port Settings
et: Pordi seadistused

en: No port type selected.
et: Pordi tüüp on valimata.

en: Specify here the serial port to which you connect the camera.
et: Siin saab valida, millise jadapordi külge kaamera ühendatakse.

en: No further configuration is required for USB cameras.
et: USB-kaamera puhul pole edasine seadistamine vajalik.
