kcmkamera - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
fa: قادر به مقداردهی اولیه کتابخانه‌های gPhoto2 نیست.

en: Click this button to add a new camera.
fa: برای افزودن یک دوربین جدید، این دکمه را فشار دهید.

en: Test
fa: آزمون

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
fa: برای حذف دوربین برگزیده از فهرست، این دکمه را فشار دهید.

en: Configure...
fa: پیکربندی...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
fa: برای تغییر پیکربندی دوربین برگزیده، این دکمه را فشار دهید. <br><br>دسترس‌پذیری این ویژگی و محتویات محاوره پیکربندی، به مدل دوربین بستگی دارد.

en: Click this button to cancel the current camera operation.
fa: برای لغو عمل دوربین جاری، این دکمه را فشار دهید.

en: Camera test was successful.
fa: آزمون دوربین، موفقیت‌آمیز بود.

en: Button (not supported by KControl)
fa: دکمه )توسط KControl پشتیبانی نمی‌شود(

en: Date (not supported by KControl)
fa: تاریخ )توسط KControl پشتیبانی نمی‌شود(

en: Could not load ability list.
fa: فهرست توانایی را نتوانست بار کند.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
fa: توصیف تواناییها برای دوربین %1 موجود نمی‌باشد. ممکن است گزینه‌های پیکربندی، نادرست باشند.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
fa: نتوانست به گرداننده دست یابد. نصب gPhoto2 خود را بررسی کنید.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
fa: قادر به مقداردهی اولیه دوربین نیست. تنظیمات درگاه خود و اتصال دوربین را بررسی کرده و دوباره سعی کنید.

en: No camera summary information is available.
fa: خلاصه اطلاعات دوربین موجود نیست.

en: Camera configuration failed.
fa: خرابی در پیکربندی دوربین.

en: Serial
fa: متوالی

en: USB
fa: گذرگاه سریال جهانی

en: Unknown port
fa: درگاه ناشناخته

en: Select Camera Device
fa: برگزیدن دستگاه دوربین

en: Port
fa: درگاه

en: Port Settings
fa: تنظیمات درگاه

en: No port type selected.
fa: نوع درگاهی برگزیده نشد.

en: Port:
fa: درگاه:
