kcmkamera - en to fy translation catalogue (23 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
fy: De gPhoto2-biblioteken koenen net inisjonalisearre wurde.

en: Click this button to add a new camera.
fy: Druk op dizze knop om in nije kamera ta te heakjen.

en: Test
fy: Teste

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
fy: Druk op dizze knop om de selektearre kamera fuort te smiten út de list.

en: Configure...
fy: Ynstelle...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
fy: Druk op dizze knop om de konfiguraasje fan de selektearre kamera te wizigjen.<br><br>De beskikberens fan dizze funksje en de ynhâld fan it konfiguraasjedialooch hinget fan it model kamera ôf.

en: Click this button to cancel the current camera operation.
fy: Druk op dizze knop om de aktive kamera-operaasje ôf te brekken.

en: Camera test was successful.
fy: Kameratest wie suksesfol.

en: Button (not supported by KControl)
fy: Knop (net stipe troch KControl)

en: Date (not supported by KControl)
fy: Datum (net stipe troch KControl)

en: Could not load ability list.
fy: Koe de beskikberenslist net lade.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
fy: De beskriuwing fan de mooglikheden fan de  kamera %1 binne net beskikber. Mooglik binne de konfiguraasjeopsjes net just.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
fy: Koe gjin tagong krije ta it stjoerprogramma. Kontrolearje jo gPhoto2-ynstallaasje.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
fy: De kamera koe net inisjonalisearre wurde. Kontrolearje jo poarteynstellings en of de kamera goed ferbûn is mei jo kompjûter en besykje it nochris.

en: No camera summary information is available.
fy: Der is gjin kamera-gearfetting beskikber.

en: Camera configuration failed.
fy: Kamera-konfiguraasje mislearre.

en: Serial
fy: Serieel

en: Unknown port
fy: Unbekende poarte

en: Select Camera Device
fy: Kamera selektearje

en: Port
fy: Poarte

en: Port Settings
fy: Poarteynstellings

en: No port type selected.
fy: Gjin poartetype selektearre

en: Port:
fy: Poarte:
