kcmkamera - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
he: אין אפשרות לאתחל את הספריות של gPhoto2.

en: Click this button to add a new camera.
he: לחץ על כפתור זה כדי להוסיף מצלמה חדשה.

en: Test
he: בדיקה

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
he: לחץ על כפתור זה כדי להסיר את המצלמה הנבחרת מהרשימה.

en: Configure...
he: הגדרות...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
he: לחץ על כפתור זה כדי לשנות את ההגדרות של המצלמה הנבחרת.<br><br>זמינותן של תכונות אלה ותוכנו של דו־שיח ההגדרות תלויים בדגם המצלמה.

en: Click this button to cancel the current camera operation.
he: לחץ על כפתור זה כדי לבטל את הפעולה הנוכחית של המצלמה.

en: Camera test was successful.
he: בדיקת המצלמה הצליחה.

en: Button (not supported by KControl)
he: כפתור (לא נתמך על ידי מרכז הבקרה)

en: Date (not supported by KControl)
he: תאריך (לא נתמך על ידי מרכז הבקרה)

en: Could not load ability list.
he: אין אפשרות לטעון את רשימת היכולות.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
he: תיאור היכולות של מצלמה %1 אינו זמין. האפשרויות לקביעת תצורה עשויות להיות שגויות.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
he: אין אפשרות לגשת אל מנהל ההתקן. בדוק את ההתקנה של gPhoto2 שלך.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
he: אין אפשרות לאתחל את המצלמה. בדוק את הגדרות היציאה שלך ואת החיבור של המצלמה ונסה שנית.

en: No camera summary information is available.
he: אין מידע תקציר זמין לגבי המצלמה.

en: Camera configuration failed.
he: קביעת תצורת המצלמה נכשלה.

en: Serial
he: טורית

en: Unknown port
he: יציאה לא מוכרת

en: Select Camera Device
he: בחירת התקן מצלמה

en: Port
he: יציאה

en: Port Settings
he: הגדרות יציאה

en: No port type selected.
he: לא נבחר סוג יציאה.

en: Port:
he: יציאה:
