kcmkamera - en to hne translation catalogue (27 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
hne: जी-फोटो2 लाइब्रेरीज इनिसियलाइज करे मं अक्छम.

en: Add
hne: जोड़व

en: Click this button to add a new camera.
hne: नवा कैमरा जोड़े बर ए बटन ल किलिक करव.

en: Test
hne: जांच

en: Click this button to test the connection to the selected camera.
hne: चुने गे कैमरा मं कनेक्सन जांचे बर ए बटन ल किलिक करव.

en: Remove
hne: हटाव

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
hne: चुने गे कैमरा ल सूची से मेटाय बर ए बटन ल किलिक करव.

en: Configure...
hne: कान्फिगर...

en: Information
hne: जानकारी

en: Cancel
hne:  खारिज करव

en: Click this button to cancel the current camera operation.
hne: अभी हाल के कैमरा आपरेसन खारिज करे बर ए बटन ल किलिक करव.

en: Camera test was successful.
hne: कैमरा जांच सफल रहा.

en: Button (not supported by KControl)
hne: बटन (के-कंट्रोल से समर्थित नइ)

en: Date (not supported by KControl)
hne: तारीक (के-कंट्रोल से समर्थित नइ)

en: Could not load ability list.
hne: एबिलिटी सूची लोड नइ कर सकिस

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
hne: ड्राइवर एक्सेस नइ हो सकिस. किरपा करके, अपन जी-फोटो2 संस्थापन जांचव.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
hne: कैमरा प्रारँभ करे मं फेल रहा. अपन पोर्ट सेटिंग अउ कैमरा कनेक्टिविटी जांचे अउ फिर कोसिस करव.

en: No camera summary information is available.
hne: कोई कैमरा सारांस जानकारी नइ मिलत हे.

en: Camera configuration failed.
hne: केमरा कान्फिगरेसन फेल

en: Serial
hne: सीरियल

en: USB
hne: यूएसबी

en: Unknown port
hne: अग्यात पोर्ट

en: Select Camera Device
hne: कैमरा उपकरन चुनव

en: Port
hne: पोर्ट

en: Port Settings
hne: पोर्ट सेटिंग

en: No port type selected.
hne: कोई पोर्ट किसिम चुने नइ गिस.

en: Port:
hne: पोर्टः
