kcmkamera 0 - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
hr: Neuspjela inicijalizacija biblioteki gPhoto2.

en: Add
hr: Dodaj

en: Click this button to add a new camera.
hr: Kliknite na ovaj gumb kako biste dodali novu kameru.

en: Click this button to test the connection to the selected camera.
hr: Kliknite na ovaj gumb kako biste testirali vezu prema odabranoj kameri.

en: Remove
hr: Ukloni

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
hr: Kliknite na ovaj gumb kako biste s liste uklonili odabranu kameru.

en: Configure...
hr: Podesi …

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
hr: Kliknite na ovaj gumb kako biste promijenili konfiguraciju odabrane kamere.<br><br>Dostupnost ove mogućnosti i sadržaj dijaloga Konfiguracija ovise o modelu kamere.

en: Information
hr: Informacije

en: Click this button to view a summary of the current status of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Information dialog depend on the camera model.
hr: Kliknite na ovaj gumb kako biste vidjeli kratki pregled trenutnog stanja odabrane kamere.<br><br>Dostupnost ove mogućnosti i sadržaj dijaloga Informacije ovise o modelu kamere.

en: Cancel
hr: Prekini

en: Click this button to cancel the current camera operation.
hr: Kliknite na ovaj gumb kako biste prekinulii trenutnu operaciju kamere.

en: Camera test was successful.
hr: Kamera je uspješno testirana.

en: <h1>Digital Camera</h1>
    This module allows you to configure support for your digital camera.
    You need to select the camera's model and the port it is connected
    to on your computer (e.g. USB, Serial, Firewire). If your camera does not
    appear on the list of <i>Supported Cameras</i>, go to the
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto web site</a> for a possible update.<br><br>
    To view and download images from the digital camera, go to the address
    <a href="camera:/">camera:/</a> in Konqueror and other KDE applications.
hr: <h1>Digitalna Kamera</h1>
    Ovaj modul vam omogućava podešavanje podrške za vašu digitalnu kameru.
    Trebati ćete izabrati model kamere i port na koji je priključena
    s vašim računalom (npr. USB, serijski, Firewire). Ako se vaša kamera ne nalazi
    na listi <i>Podržane Kamere</i>, otiđite na
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto web stranica</a> za moguću nadogradnju.<br><br>
    Da bi gledali i preuzeli slike iz digitalne kamere, otiđite na adresu
    <a href="camera:/">camera:/</a> u Konqueroru i ostalim programima KDE-a.

en: Button (not supported by KControl)
hr: Gumb (nije podržano od strane KControla)

en: Date (not supported by KControl)
hr: Datum (nije podržano od strane KControla)

en: Could not allocate memory for the abilities list.
hr: Ne mogu dodijeliti memoriju za popis mogućnosti.

en: Could not load ability list.
hr: Ne mogu učitati listu mogućnosti.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
hr: Opis mogućnosti za kameru %1 nije na raspolaganju. Možda su pogrešne opcije za podešavanje.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
hr: Ne mogu pristupiti upravljačkom programu. Provjerite instalaciju gPhoto2-a.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
hr: Neuspjela inicijalizacija kamere. Provjerite postavke porta i jeste li ispravno povezali kameru pa pokušajte ponovo.

en: No camera summary information is available.
hr: Ne postoji kratki pregled informacija o kameri.

en: Camera configuration failed.
hr: Podešavanje kamere nije uspjelo.

en: Serial
hr: Serijski

en: Unknown port
hr: Nepoznati port

en: Select Camera Device
hr: Odaberite kameru

[ctx: @title:column]
en: Supported Cameras
hr: Podržane kamere

en: Port Settings
hr: Postavke porta

en: No port type selected.
hr: Niste odabrali vrstu porta.

en: No further configuration is required for USB cameras.
hr: Daljnja podešavanja za USB kamere nisu potrebna.
