KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
hu: Nem sikerült inicializálni a gPhoto2 programkönyvtárakat.

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Click this button to add a new camera.
hu: Kattintson erre a gombra egy új fényképezőgép felvételéhez.

en: Test
hu: Próba

en: Click this button to test the connection to the selected camera.
hu: Kattintson erre a gombra a kijelölt fényképezőgép és a számítógép közötti kapcsolat kipróbálásához.

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
hu: Kattintson erre a gombra a kijelölt fényképezőgép eltávolításához.

en: Configure...
hu: Beállítás...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
hu: Kattintson erre a gombra a kijelölt fényképezőgép beállításainak megváltoztatásához.<br><br>A fényképezőgép gyártmányától függ, hogy mi jelenik a beállítóablakban (ha megjelenik egyáltalán valami).

en: Information
hu: Jellemzők

en: Click this button to view a summary of the current status of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Information dialog depend on the camera model.
hu: Kattintson erre a gombra a kijelölt fényképezőgép állapotának megtekintéséhez.<br><br>A fényképezőgép típusától/gyártójától függ, hogy milyen adatok jelennek meg ebben az ablakban.

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Click this button to cancel the current camera operation.
hu: Kattintson erre a gombra a folyamatban levő fényképezőgép-művelet félbeszakításához.

en: Camera test was successful.
hu: A fényképezőgép tesztelése sikeresen megtörtént.

en: <h1>Digital Camera</h1>
    This module allows you to configure support for your digital camera.
    You need to select the camera's model and the port it is connected
    to on your computer (e.g. USB, Serial, Firewire). If your camera does not
    appear on the list of <i>Supported Cameras</i>, go to the
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto web site</a> for a possible update.<br><br>
    To view and download images from the digital camera, go to the address
    <a href="camera:/">camera:/</a> in Konqueror and other KDE applications.
hu: <h1>Fényképezőgépek</h1>
    Ebben a modulban a fényképezőgépek kezelési beállításait lehet módosítani.
    Szükség lehet a fényképezőgép modelljének és a csatlakozó típusának (pl. USB,
    soros port, Firewire) megadására. Ha az Ön gépe nem szerepel a
    <i>Támogatott fényképezőgépek</i> listájában, keresse fel a
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto honlapot</a>, hátha megjelent időközben a szükséges frissítés.<br><br>
    Ha a fényképezőgép képeit meg szeretné nézni vagy le szeretné tölteni, írja
    be a <a href="camera:/">camera:/</a> címet a Konquerorban vagy egy más KDE-alkalmazásban.

en: Button (not supported by KControl)
hu: Nyomógomb (a KControl nem támogatja)

en: Date (not supported by KControl)
hu: Dátum (nem támogatja a KControl

en: Could not allocate memory for the abilities list.
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a képességek listájához.

en: Could not load ability list.
hu: Nem sikerült betölteni a képességek listáját.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
hu: Nem érhetők el a(z) %1 fényképezőgép jellemzői. Lehet, hogy valamelyik beállítás nem megfelelő.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
hu: A meghajtóprogramot nem sikerült elérni. Ellenőrizze a gPhoto2 telepítését.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
hu: Nem sikerült inicializálni a kamerát. Ellenőrizze a portbeállításokat és a fényképezőgép csatlakozóját, majd próbálja meg újból.

en: No camera summary information is available.
hu: Nem érhető el információ a kameráról.

en: Camera configuration failed.
hu: A fényképezőgép beállítása nem sikerült.

en: Serial
hu: soros

en: Unknown port
hu: Ismeretlen port

en: Select Camera Device
hu: Válassza ki a fényképezőgépet kezelő eszközt

[ctx: @title:column]
en: Supported Cameras
hu: Támogatott fényképezőgépek

en: Port
hu: Csatlakozó

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's serial ports (known as COM ports in Microsoft Windows.)
hu: Akkor jelölje be ezt, ha a fényképezőgép az egyik soros csatlakozóhoz (COMn Microsoft Windows alatt) van csatlakoztatva.

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's USB ports, or to a USB hub.
hu: Akkor jelölje be ezt, ha a fényképezőgép az egyik USB porthoz vagy USB-elosztóhoz van csatlakoztatva.

en: Port Settings
hu: Csatlakozóbeállítások

en: No port type selected.
hu: Nem választott ki csatlakozótípust.

en: Port:
hu: Csatlakozó:

en: Specify here the serial port to which you connect the camera.
hu: Itt lehet megadni, hogy a fényképezőgép melyik soros csatlakozóhoz van kötve.

en: No further configuration is required for USB cameras.
hu: USB csatlakozó esetén nem kell megadni más paramétert.
