kcmkamera - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
lt: Nepavyko inicijuoti gPhoto2 bibliotekų.

en: Add
lt: Pridėti

en: Click this button to add a new camera.
lt: Spustelėkite šį mygtuką, norėdami pridėti naują fotoaparatą.

en: Test
lt: Išbandyti

en: Click this button to test the connection to the selected camera.
lt: Spustelėkite šį mygtuką, norėdami išbandyti ryšį su pasirinktu fotoaparatu.

en: Remove
lt: Šalinti

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
lt: Spustelėkite šį mygtuką, norėdami pašalinti pasirinktą fotoaparatą iš sąrašo.

en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
lt: Spustelėkite šį mygtuką, norėdami pakeisti pasirinkto fotoaparato konfigūraciją.<br><br>Šios ypatybės ir konfigūravimo dialogo turinys priklauso nuo fotoaparato modelio.

en: Information
lt: Informacija

en: Click this button to view a summary of the current status of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Information dialog depend on the camera model.
lt: Spustelėkite šį mygtuką, norėdami rodyti esamą pasirinkto fotoaparato būseną.<br><br>Šios ypatybės ir informacijos dialogo turinys priklauso nuo fotoaparato modelio.

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Click this button to cancel the current camera operation.
lt: Spustelėkite šį mygtuką, norėdami atsisakyti dabartinės fotoaparato operacijos.

en: Camera test was successful.
lt: Fotoaparatas sėkmingai išbandytas.

en: <h1>Digital Camera</h1>
    This module allows you to configure support for your digital camera.
    You need to select the camera's model and the port it is connected
    to on your computer (e.g. USB, Serial, Firewire). If your camera does not
    appear on the list of <i>Supported Cameras</i>, go to the
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto web site</a> for a possible update.<br><br>
    To view and download images from the digital camera, go to the address
    <a href="camera:/">camera:/</a> in Konqueror and other KDE applications.
lt: <h1>Skaitmeninis fotoaparatas</h1>
    Šis modulis leidžia jums konfigūruoti savo skaitmeninio fotoaparato palaikymą.
    Turite pasirinkti fotoaparato modelį ir kompiuterio prievadą, prie kurio fotoaparatas
    yra prijungtas (pvz.: USB, nuoseklusis, Firewire). Jeigu jūsų fotoaparato
    nėra <i>Palaikomų fotoaparatų</i> sąraše, apsilankykite
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto internetinėje svetainėje</a> galimam atnaujinimui.<br><br>
    Norėdami peržiūrėti ar atsisiųsti paveikslus iš savo skaitmeninio fotoaparato,
    Konqueror ir kitose KDE programose pereikite, adresu <a href="camera:/">camera:/</a> .

en: Button (not supported by KControl)
lt: Mygtukas (nepalaikomas KControl)

en: Date (not supported by KControl)
lt: Data (nepalaikoma KControl)

en: Could not allocate memory for the abilities list.
lt: Nepavyko paskirstyti atminties galimybių sąrašui.

en: Could not load ability list.
lt: Nepavyko įkelti galimybių sąrašo.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
lt: Fotoaparato %1 galimybių aprašas yra neprieinamas. Konfigūravimo parinktys gali būti neteisingos.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
lt: Nepavyko pasiekti tvarkyklės. Patikrinkite gPhoto2 įdiegimą.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
lt: Nepavyko inicijuoti fotoaparato. Patikrinkite savo prievado nuostatas bei fotoaparato jungiamumą ir bandykite dar kartą.

en: No camera summary information is available.
lt: Fotoaparato informacijos santrauka neprieinama.

en: Camera configuration failed.
lt: Fotoaparato konfigūravimas nepavyko.

en: Serial
lt: Nuoseklusis

en: Unknown port
lt: Nežinomas prievadas

en: Select Camera Device
lt: Pasirinkite fotoaparato įrenginį

[ctx: @title:column]
en: Supported Cameras
lt: Palaikomi fotoaparatai

en: Port
lt: Prievadas

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's serial ports (known as COM ports in Microsoft Windows.)
lt: Jeigu ši parinktis yra pažymėta, fotoaparatas turi būti prijungtas prie vieno iš kompiuterio nuosekliųjų prievadų (Microsoft Windows sistemose žinomų kaip COM).

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's USB ports, or to a USB hub.
lt: Jei ši parinktis yra pažymėta, fotoaparatas turi būti prijungtas prie vieno iš kompiuterio USB lizdų arba prie USB mazgo.

en: Port Settings
lt: Prievado nuostatos

en: No port type selected.
lt: Nepasirinktas joks prievado tipas.

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Specify here the serial port to which you connect the camera.
lt: Čia nurodykite nuoseklųjį prievadą, prie kurio yra prijungtas fotoaparatas.

en: No further configuration is required for USB cameras.
lt: USB fotoaparatams nereikia jokios papildomos konfigūracijos.
