kcmkamera - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
lv: Neizdevās inicializēt gPhoto2 bibliotēkas.

en: Add
lv: Pievienot

en: Click this button to add a new camera.
lv: Nospiediet šo pogu, lai pievienotu jaunu fotoaparātu.

en: Test
lv: Pārbaudīt

en: Click this button to test the connection to the selected camera.
lv: Nospiediet šo pogu, lai pārbaudītu savienojumu ar izvēlēto fotoaparātu.

en: Remove
lv: Izņemt

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
lv: Nospiediet šo pogu, lai izvēlēto fotoaparātu izņemtu no saraksta.

en: Configure...
lv: Konfigurēt...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
lv: Nospiediet šo pogu, lai mainītu izvēlētā fotoaparāta konfigurāciju. <br> <br> Šīs iespējas pieejamība un konfigurācijas loga saturs ir atkarīgi no fotoaparāta modeļa.

en: Information
lv: Informācija

en: Click this button to view a summary of the current status of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Information dialog depend on the camera model.
lv: Nospiediet šo pogu, lai apskatītu izvēlētā fotoaparāta pašreizējā stāvokļa kopsavilkumu.<br> <br>Šīs iespējas pieejamība un Informācijas loga saturs ir atkarīgi no fotoaparāta modeļa.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Click this button to cancel the current camera operation.
lv: Nospiediet šo pogu, lai atceltu pašreizējo fotoaparāta operāciju.

en: Camera test was successful.
lv: Fotoaparāta pārbaude bija veiksmīga.

en: <h1>Digital Camera</h1>
    This module allows you to configure support for your digital camera.
    You need to select the camera's model and the port it is connected
    to on your computer (e.g. USB, Serial, Firewire). If your camera does not
    appear on the list of <i>Supported Cameras</i>, go to the
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto web site</a> for a possible update.<br><br>
    To view and download images from the digital camera, go to the address
    <a href="camera:/">camera:/</a> in Konqueror and other KDE applications.
lv: <h1>Digitālie fotoaparāti</h1>
    Šis modulis ļauj konfiguret digitālo fotoaparātu atbalstu.
    Jums jāizvēlas fotoaparāta modeli un pieslēgvietu, kurā tā ir pievienota datoram.
    (piemēram, USB, Serial, Fireware). Ja jūsu fotoaparāts nav atrodams atbalstīto aparātu sarakstā, meklējiet tā atjauninājumus
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto mājaslapā</a>.<br> <br>
    Lai apskatītu un lejupielādētu fotoaparātā esošos attēlus, izmantojiet  adresi
    <a href="camera:/">camera:/</a> Konqueror un citās KDE programmās.

en: Button (not supported by KControl)
lv: Poga (neatbalsta KControl)

en: Date (not supported by KControl)
lv: Datums (neatbalsta KControl)

en: Could not allocate memory for the abilities list.
lv: Neizdevās iedalīt atmiņu iespēju sarakstam.

en: Could not load ability list.
lv: Neizdevās ielādēt iespēju sarakstu.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
lv: Fotoaparāta %1 iespēju apraksts nav pieejams. Konfigurācijas iespējas var būt nepreizas.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
lv: Neizdevās piekļūt draiverim. Pārbaudiet jūsu gPhoto2 instalāciju.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
lv: Neizdevās inicializēt fotoaparātu. Pārbaudiet pieslēgumvietas iestatījumus un savienojumu ar fotoaparātu un mēģiniet vēlreiz.

en: No camera summary information is available.
lv: Fotoaparāta kopsavilkuma informācija nav pieejama.

en: Camera configuration failed.
lv: Fotoaparāta konfigurācija neizdevās.

en: Serial
lv: Seriāls

en: Unknown port
lv: Nezināma pieslēgvieta

en: Select Camera Device
lv: Izvēlieties fotoaparāta ierīci

en: Port
lv: Pieslēgvieta

en: Port Settings
lv: Pieslēgvietas iestatījumi

en: No port type selected.
lv: Nav izvēlēts pieslēgvietas tips.

en: Port:
lv: Pieslēgvieta:

en: No further configuration is required for USB cameras.
lv: USB fotoaparātiem nav nepieciešama papildus konfigurācija.
