kcmkamera - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
ms: Gagal memulakan pustaka gPhoto2.

en: Click this button to add a new camera.
ms: Klik butang ini untuk menambah kamera baru.

en: Test
ms: Uji

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
ms: Klik butang ini untuk alihkan kamera dipilih daripada senarai.

en: Configure...
ms: Selaraskan...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
ms: Klik butang ini untuk ubah penyelarasan kamera dipilih.<br><br>Ciri-ciri dan kandungan dialog Penyelarasan ini bergantung kepada model kamera.

en: Click this button to cancel the current camera operation.
ms: Klik butang ini untuk membatalkan operasi kamera semasa.

en: Camera test was successful.
ms: Uji kamera berjaya.

en: Button (not supported by KControl)
ms: Butang (tidak disokong oleh KControl)

en: Date (not supported by KControl)
ms: Tarikh (tidak disokong oleh KControl)

en: Could not load ability list.
ms: Tidak dapat memuatkan senarai keupayaan.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
ms: Huraian keupayaan untuk kamera %1 tidak dapat dicari. Pilihan penyelarasan mungkin tidak tepat.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
ms: Tidak dapat mencapai pemacu. Periksa pemasangan gPhoto2 anda.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
ms: Gagal memulakan kamera. Periksa tetapan liang anda dan sambungan kamera serta cuba lagi.

en: No camera summary information is available.
ms: Tiada ringkasan maklumat kamera ditemui.

en: Camera configuration failed.
ms: Penyelarasan kamera gagal.

en: Serial
ms: Bersiri

en: Unknown port
ms: Liang Tidak Diketahui

en: Select Camera Device
ms: Pilih Peranti Kamera

en: Port
ms: Liang

en: Port Settings
ms: Tetapan Liang

en: No port type selected.
ms: Tiada jenis liang dipilih.

en: Port:
ms: Liang:
