kcmkamera - en to nds translation catalogue (33 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
nds: De gPhoto2-Bibliotheken laat sik nich torechtmaken.

en: Add
nds: Tofögen

en: Click this button to add a new camera.
nds: Klick op dissen Knoop, wenn Du en nieg Kamera tofögen wullt.

en: Test
nds: Utproberen

en: Click this button to test the connection to the selected camera.
nds: Klick op dissen Knoop, wenn Du de Verbinnen na de markeerte Kamera pröven wullt.

en: Remove
nds: Wegmaken

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
nds: Klick op dissen Knoop, wenn Du de markeerte Kamera ut de List wegmaken wullt.

en: Configure...
nds: Instellen...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
nds: Klick op dissen Knoop, wenn Du de Instellen för de markeerte Kamera ännern wullt.<br><br>Wat disse Funkschoon verföögbor is, un de Instelldialoog sien Inholt, hangt vun dat Kameramodell af.

en: Information
nds: Informatschonen

en: Click this button to view a summary of the current status of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Information dialog depend on the camera model.
nds: Klick op dissen Knoop, wenn Du en Tosamenfaten vun de markeerte Kamera ehr aktuellen Tostand sehn wullt.<br><br>Wat disse Funkschoon un de Info-Dialoog sien Inholt verföögbor is, hangt vun dat Kameramodell af.

en: Cancel
nds: Afbreken

en: Click this button to cancel the current camera operation.
nds: Klick op dissen Knoop, wenn Du de aktuelle Kameraakschoon afbreken wullt.

en: Camera test was successful.
nds: Kameratest hett funkscheneert.

en: <h1>Digital Camera</h1>
    This module allows you to configure support for your digital camera.
    You need to select the camera's model and the port it is connected
    to on your computer (e.g. USB, Serial, Firewire). If your camera does not
    appear on the list of <i>Supported Cameras</i>, go to the
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto web site</a> for a possible update.<br><br>
    To view and download images from the digital camera, go to the address
    <a href="camera:/">camera:/</a> in Konqueror and other KDE applications.
nds: <h1>Digitaalkamera</h1>
    Mit dit Moduul lett sik de Ünnerstütten för Dien Digitaalkamera instellen. Dor
    muttst Du de Kamera ehr Modell un de Koppelsteed för utsöken, över de se
    Dien Reekner tokoppelt is (so as USB, seriell, Firewire). Wenn Du Dien
    Kamera nich op de List vun <i>Ünnerstütt Kameras</i> finnen kannst, gah
    man maal op de <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto-Nettsiet</a> un kiek, wat dat
    villicht en opfrischt Verschoon gifft.<br><br>
    Wenn Du Biller vun Dien Kamera ankieken un daalladen wullt, kannst Du binnen
    Konqueror un anner KDE-Programmen na de Adress <a href="camera:/">camera:/</a> gahn.

en: Button (not supported by KControl)
nds: Knoop (nich vun't Kuntrullzentrum ünnerstütt)

en: Date (not supported by KControl)
nds: Datum (nich vun't Kuntrullzentrum ünnerstütt)

en: Could not allocate memory for the abilities list.
nds: Spieker för de Könen-List lett sik nich towiesen.

en: Could not load ability list.
nds: Könen-List lett sik nich laden.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
nds: Keen Könen-Beschrieven för Kamera "%1" verföögbor. De Instelloptschonen köönt leeg wesen.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
nds: Keen Togriep op den Driever. Prööv Dien " gPhoto2"-Installatschoon.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
nds: Kamera lett sik nich torechtmaken. Prööv Dien Koppelsteed-Instellen un wat de Kamera redig tokoppelt is, un versöök dat denn nochmaal.

en: No camera summary information is available.
nds: Keen tosamenfaat Kamerainformatschonen verföögbor.

en: Camera configuration failed.
nds: Kamera-Instellen fehlslaan.

en: Serial
nds: Seriell

en: Unknown port
nds: Nich begäng Koppelsteed

en: Select Camera Device
nds: Kamera-Reedschap utsöken

[ctx: @title:column]
en: Supported Cameras
nds: Ünnerstütt Kameras

en: Port
nds: Koppelsteed

en: Port Settings
nds: Koppelsteed-Instellen

en: No port type selected.
nds: Keen Koppelsteed-Typ utsöcht.

en: Port:
nds: Koppelsteed:

en: No further configuration is required for USB cameras.
nds: För USB-Kameras warrt keen anner Instellen mehr bruukt.
