kcmkamera - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
ne: जी फोटो २ लाइब्रेरी सुरुआत गर्न अक्षम ।

en: Click this button to add a new camera.
ne: नयाँ क्यामेरा थप्नका लागि यो बटन क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Test
ne: परीक्षण

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
ne: सूचीबाट चयन गरिएको क्यामेरा हटाउन यो बटन क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Configure...
ne: कन्फिगर...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
ne: चयन गरिएको क्यामेराको कन्फिगरेसन परिवर्तन गर्न यो बटन क्लिक गर्नुहोस् ।<br><br>यो विशेषताको उपलब्धता र कन्फिगरेसन संवादको सामग्री क्यामेराको नमूनामा निर्भर गर्दछ ।

en: Click this button to cancel the current camera operation.
ne: हालको क्यामेरा सञ्चालन हटाउन यो बटन क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Camera test was successful.
ne: क्यामेराको परीक्षण सफल भयो ।

en: Button (not supported by KControl)
ne: बटन (केडीई नियन्त्रणद्वारा असमर्थित)

en: Date (not supported by KControl)
ne: मिति (केडीई नियन्त्रणद्वारा असमर्थित)

en: Could not load ability list.
ne: क्षमता सूची लोड गर्न सकेन ।

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
ne: %1 क्यामेराका लागि क्षमताको वर्णन उपलब्ध छैन । कन्फिगरेसन विकल्प गलत हुन सक्दछ ।

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
ne: ड्राइभरमा पहुँच प्राप्त गर्न सेकन । तपाईँको जी फोटो २ स्थापना जाँच गर्नुहोस् ।

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
ne: क्यामेरा सुरुआत गर्न अक्षम । तपाईँको पोर्ट सेटिङ र क्यामेराको जडान जाँच गर्नुहोस् र पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: No camera summary information is available.
ne: क्यामेरा सूचनाको सारांश उपलब्ध छैन ।

en: Camera configuration failed.
ne: क्यामेरा कन्फिगरेसन असफल ।

en: Serial
ne: श्रृङ्खला

en: Unknown port
ne: अज्ञात पोर्ट

en: Select Camera Device
ne: क्यामेरा यन्त्र चयन गर्नुहोस्

en: Port
ne: पोर्ट

en: Port Settings
ne: पोर्ट सेटिङ

en: No port type selected.
ne: पोर्ट प्रकार चयन गरिएको छैन ।

en: Port:
ne: पोर्ट:
