kcmkamera - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
nl: De gPhoto2-bibliotheken konden niet worden geïnitialiseerd.

en: Add
nl: Toevoegen

en: Click this button to add a new camera.
nl: Druk op deze knop om een nieuwe camera toe te voegen.

en: Test
nl: Testen

en: Click this button to test the connection to the selected camera.
nl: Druk op deze knop om de verbinding met de geselecteerde camera te testen.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
nl: Druk op deze knop om de geselecteerde camera uit de lijst te verwijderen.

en: Configure...
nl: Configureren...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
nl: Druk op deze knop om de configuratie van de geselecteerde camera te wijzigen.<br><br>De beschikbaarheid van deze functie en de inhoud van het configuratiedialoog is afhankelijk van het model camera.

en: Information
nl: Informatie

en: Click this button to view a summary of the current status of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Information dialog depend on the camera model.
nl: Druk op deze knop om een samenvatting van de huidige status van de geselecteerde camera te bekijken.<br><br>De beschikbaarheid van deze functie en de inhoud van het instelscherm is afhankelijk van het model camera.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Click this button to cancel the current camera operation.
nl: Druk op deze knop om de huidige camera-operatie te annuleren.

en: Camera test was successful.
nl: Cameratest was succesvol.

en: <h1>Digital Camera</h1>
    This module allows you to configure support for your digital camera.
    You need to select the camera's model and the port it is connected
    to on your computer (e.g. USB, Serial, Firewire). If your camera does not
    appear on the list of <i>Supported Cameras</i>, go to the
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto web site</a> for a possible update.<br><br>
    To view and download images from the digital camera, go to the address
    <a href="camera:/">camera:/</a> in Konqueror and other KDE applications.
nl: <h1>Digitale Camera</h1>
    Met deze module kunt u de ondersteuning voor uw digitale camera
    instellen. U moet het cameramodel en de poort selecteren waarmee
    de camera verbonden is met de computer (bijv. USB, serieel, FireWire)
    Als uw camera niet verschijnt in de lijst met <i>Ondersteunde camera's</i>,
    ga dan naar de <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto's website</a> voor
    een mogelijke update.<br><br>
    Om afbeeldingen op uw camera te bekijken en op te halen, typ het adres
    <a href="camera:/">camera:/</a> in de locatiebalk van Konqueror en
    andere KDE-toepassingen.

en: Button (not supported by KControl)
nl: Knop (niet ondersteund door KControl)

en: Date (not supported by KControl)
nl: Datum (niet ondersteund door KControl)

en: Could not allocate memory for the abilities list.
nl: Kon geen geheugen reserveren voor de lijst met wat kan.

en: Could not load ability list.
nl: Kon de beschikbaarheidlijst niet laden.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
nl: De beschrijving van de mogelijkheden voor camera %1 zijn niet beschikbaar. Mogelijk zijn de configuratieopties incorrect.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
nl: Kon geen toegang krijgen tot het stuurprogramma. Controleer uw gPhoto2-installatie.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
nl: De camera kon niet worden geïnitialiseerd. Controleer uw poortinstellingen en of de camera juist verbonden is met uw computer en probeer het nogmaals.

en: No camera summary information is available.
nl: Er is geen camera-samenvatting beschikbaar.

en: Camera configuration failed.
nl: Camera-configuratie mislukt.

en: Serial
nl: Serieel

en: Unknown port
nl: Onbekende poort

en: Select Camera Device
nl: Camera selecteren

[ctx: @title:column]
en: Supported Cameras
nl: Ondersteunde camera's

en: Port
nl: Poort

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's serial ports (known as COM ports in Microsoft Windows.)
nl: Als deze optie is geactiveerd, dan moet de camera verbonden zijn met een van de seriële poorten (COM-poorten onder MS Windows) van uw computer.

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's USB ports, or to a USB hub.
nl: Als deze optie is geactiveerd, dan moet de camera verbonden zijn met een van de USB-poorten van uw computer of een USB-hub.

en: Port Settings
nl: Poortinstellingen

en: No port type selected.
nl: Geen poorttype geselecteerd.

en: Port:
nl: Poort:

en: Specify here the serial port to which you connect the camera.
nl: Hier kunt u de seriële poort kiezen waarmee de camera verbonden is.

en: No further configuration is required for USB cameras.
nl: Voor USB-camera's is geen verdere configuratie noodzakelijk.
