kcmkamera - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Add
oc: Apondre

en: Test
oc: Tèst

en: Remove
oc: Suprimir

en: Configure...
oc: Configurar...

en: Information
oc: Entresenhas

en: Cancel
oc: Anullar

en: Unknown port
oc: Pòrt desconegut

en: Port
oc: Pòrt

en: Port:
oc: Pòrt :
