kcmkamera - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
pl: Nie można zainicjować bibliotek gPhoto2.

en: Add
pl: Dodaj

en: Click this button to add a new camera.
pl: Naciśnij na ten przycisk, żeby dodać nowy aparat.

en: Test
pl: Testuj

en: Click this button to test the connection to the selected camera.
pl: Naciśnij na ten przycisk, żeby przetestować połączenie z wybranym aparatem.

en: Remove
pl: Usuń

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
pl: Naciśnij na ten przycisk, żeby usunąć wybrany aparat z listy.

en: Configure...
pl: Ustawienia...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
pl: Naciśnij na ten przycisk, żeby zmienić ustawienia wybranego aparatu.<br><br> Dostępność i zawartość okna konfiguracji zależy od modelu aparatu.

en: Information
pl: Informacje

en: Click this button to view a summary of the current status of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Information dialog depend on the camera model.
pl: Naciśnij ten przycisk, żeby zobaczyć informacje o stanie wybranego aparatu. <br><br>Dostępność i zawartość okna ustawień zależy od modelu aparatu.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Click this button to cancel the current camera operation.
pl: Naciśnij na ten przycisk, żeby przerwać aktualną operację dla wybranego aparatu.

en: Camera test was successful.
pl: Test aparatu został zakończony poprawnie.

en: <h1>Digital Camera</h1>
    This module allows you to configure support for your digital camera.
    You need to select the camera's model and the port it is connected
    to on your computer (e.g. USB, Serial, Firewire). If your camera does not
    appear on the list of <i>Supported Cameras</i>, go to the
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto web site</a> for a possible update.<br><br>
    To view and download images from the digital camera, go to the address
    <a href="camera:/">camera:/</a> in Konqueror and other KDE applications.
pl: <h1>Ustawienia aparatu</h1>
    Ten moduł pozwala na ustawienia obsługi twojego aparatu cyfrowego. Musisz wybrać model aparatu i port, do którego jest podłączony (np. USB, szeregowy, Firewire). Jeśli twojego aparatu nie ma na liście <i>Obsługiwanych aparatów</i>, zajrzyj na <a href="http://www.gphoto.org">stronę GPhoto</a>, żeby sprawdzić, czy pojawiły się jakieś uaktualnienia.<br><br>Żeby obejrzeć i/lub skopiować obrazki z aparatu, przejdź do adresu <a href="camera:/">camera:/</a> w Konquerorze lub innych programach KDE.

en: Button (not supported by KControl)
pl: Przycisk (nieobsługiwany przez Centrum sterowania)

en: Date (not supported by KControl)
pl: Data (nieobsługiwana przez Centrum sterowania)

en: Could not allocate memory for the abilities list.
pl: Brak pamięci na listę funkcji.

en: Could not load ability list.
pl: Nie można otworzyć listy funkcji.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
pl: Opis funkcji aparatu %1 jest niedostępny. Ustawienia mogą być niepoprawne.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
pl: Brak dostępu do sterownika. Proszę sprawdzić instalację gPhoto2.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
pl: Nie można zainicjalizować aparatu. Proszę sprawdzić ustawienia portu oraz podłączenie aparatu i spróbować ponownie.

en: No camera summary information is available.
pl: Informacje o stanie aparatu są niedostępne.

en: Camera configuration failed.
pl: Ustawienie aparatu nie powiodło się.

en: Serial
pl: Szeregowy

en: Unknown port
pl: Nieznany port

en: Select Camera Device
pl: Wybierz urządzenie aparatu

[ctx: @title:column]
en: Supported Cameras
pl: Obsługiwane aparaty

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's serial ports (known as COM ports in Microsoft Windows.)
pl: Włącz tę opcję, jeśli aparat jest podłączony do portu szeregowego(znanego w Windows jako COM) w Twoim komputerze.

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's USB ports, or to a USB hub.
pl: Włącz tę opcję, jeśli aparat jest podłączony do portu USB w Twoim komputerze.

en: Port Settings
pl: Ustawienia portu

en: No port type selected.
pl: Nie wybrano typu portu.

en: Specify here the serial port to which you connect the camera.
pl: Tu należy wybrać port szeregowy, do którego podłączony jest aparat.

en: No further configuration is required for USB cameras.
pl: USB nie wymaga dalszych ustawień.
