kcmkamera - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Click this button to add a new camera.
se: Deaddil dán boalu lasihit ođđa govvenapperáhta

en: Test
se: Geahččaleapmi

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
se: Deaddil dán boalu váldit eret válljejuvvon govvenapperáhta listtus.

en: Configure...
se: Heivet …

en: Camera test was successful.
se: Govvenapperáhtageahččaleapmi lihkostuvai.

en: Could not load ability list.
se: Ii sáhttán viežžat doaibmalisttu.

en: Camera configuration failed.
se: Filtii govvenapperáhta heivehit.

en: Serial
se: Maŋŋálas

en: Unknown port
se: Amas verrát

en: Select Camera Device
se: Vállje govvenapperáhttaovttadat

en: Port
se: Verrát

en: Port Settings
se: Verrátheivehusat

en: Port:
se: Verrát:
