kcmkamera - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
sk: Nepodarilo sa inicializovať knižnice gPhoto2.

en: Add
sk: Pridať

en: Click this button to add a new camera.
sk: Kliknutím na toto tlačidlo pridáte nový fotoaparát.

en: Click this button to test the connection to the selected camera.
sk: Kliknutím na toto tlačidlo otestujete spojenie s vybraným fotoaparátom.

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
sk: Kliknutím na toto tlačidlo odstránite vybraný fotoaparát zo zoznamu.

en: Configure...
sk: Nastaviť...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
sk: Kliknutím na toto tlačidlo môžete zmeniť nastavenie vybraného fotoaparátu.<br><br>Dostupnosť tejto funkcie a obsah konfiguračného dialógu závisí na modeli fotoaparátu.

en: Information
sk: Informácie

en: Click this button to view a summary of the current status of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Information dialog depend on the camera model.
sk: Kliknutím na toto tlačidlo môžete zobraziť aktuálny stav vybraného fotoaparátu.<br><br>Dostupnosť tejto funkcie a obsah konfiguračného dialógu závisí na modeli fotoaparátu.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Click this button to cancel the current camera operation.
sk: Kliknutím na toto tlačidlo zrušíte aktuálnu operáciu fotoaparátu.

en: Camera test was successful.
sk: Test fotoaparátu bol úspešný.

en: <h1>Digital Camera</h1>
    This module allows you to configure support for your digital camera.
    You need to select the camera's model and the port it is connected
    to on your computer (e.g. USB, Serial, Firewire). If your camera does not
    appear on the list of <i>Supported Cameras</i>, go to the
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto web site</a> for a possible update.<br><br>
    To view and download images from the digital camera, go to the address
    <a href="camera:/">camera:/</a> in Konqueror and other KDE applications.
sk: <h1>Digitálny fotoaparát</h1>
    Tento modul umožňuje nastaviť podporu pre váš digitálny fotoaparát.
    Musíte vybrať model fotoaparátu a port, ku ktorému je pripojený
    (napr. USB, sériový port, FireWire). Ak váš fotoaparát nie je v zozname
    <i>Podporované fotoaparáty</i>, navštívte
    <a href="http://www.gphoto.org">webovú stránku GPhoto</a> a pozrite sa, či
    neobsahuje aktualizáciu.<br><br>
    Pre zobrazenie a stiahnutie obrázkov z digitálneho fotoaparátu zadajte
    v okne Konquerora a v iných aplikáciách KDE adresu
    <a href="camera:/">camera:/</a>.

en: Button (not supported by KControl)
sk: Tlačidlo (nepodporované v KControl)

en: Date (not supported by KControl)
sk: Dátum (nepodporované v KControl)

en: Could not allocate memory for the abilities list.
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre zoznam schopností.

en: Could not load ability list.
sk: Nepodarilo sa načítať zoznam schopností.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
sk: Popis schopností fotoaparátu %1 nie je dostupný. Nastavenie nemusí byť správne.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
sk: Nepodarilo sa pristúpiť k ovládaču. Skontrolujte svoju inštaláciu gPhoto2.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
sk: Nepodarilo sa inicializovať fotoaparát. Overte nastavenie portu a spojenia s fotoaparátom. Potom to skúste znovu.

en: No camera summary information is available.
sk: Nie je k dispozícii žiadny súhrn informácií o fotoaparáte.

en: Camera configuration failed.
sk: Nastavenie fotoaparátu zlyhalo.

en: Serial
sk: Sériový

en: Unknown port
sk: Neznámy port

en: Select Camera Device
sk: Vyberte zariadenie fotoaparátu

[ctx: @title:column]
en: Supported Cameras
sk: Podporované fotoaparáty

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's serial ports (known as COM ports in Microsoft Windows.)
sk: Ak je táto voľba vybraná, fotoaparát by mal byť pripojený k jednému zo  sériových portov počítača (v Microsoft Windows známe ako COM porty).

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's USB ports, or to a USB hub.
sk: Ak je táto voľba vybraná, fotoaparát by mal byť pripojený k jednému z USB portov, alebo USB rozbočovaču.

en: Port Settings
sk: Nastavenie portu

en: No port type selected.
sk: Nebol vybraný typ portu.

en: Specify here the serial port to which you connect the camera.
sk: Tu vyberte sériový port, ku ktorému je pripojený fotoaparát.

en: No further configuration is required for USB cameras.
sk: Pre USB fotoaparáty nie je potrebné žiadne ďalšie nastavenie.
