kcmkamera - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
sl: Knjižnic gPhoto2 ni bilo mogoče začeti.

en: Add
sl: Dodaj

en: Click this button to add a new camera.
sl: Kliknite ta gumb, da bi dodali nov fotoaparat.

en: Test
sl: Preizkus

en: Click this button to test the connection to the selected camera.
sl: Kliknite ta gumb, da preverite povezavo z izbranim fotoaparatom.

en: Remove
sl: Odstrani

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
sl: Kliknite ta gumb, da bi odstranili izbrani fotoaparat s seznama.

en: Configure...
sl: Nastavi ...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
sl: Kliknite ta gumb, da bi spremenili nastavitve za izbrani fotoaparat.<br><br>Razpoložljivost te možnosti in vsebina pogovornega okna za nastavitve sta odvisni od modela fotoaparata.

en: Information
sl: Podatki

en: Click this button to view a summary of the current status of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Information dialog depend on the camera model.
sl: Kliknite ta gumb, da bi videli povzetek trenutnega stanja izbranega fotoaparata.<br><br>Razpoložljivost te možnosti in vsebina pogovornega okna s podatki sta odvisni od modela fotoaparata.

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Click this button to cancel the current camera operation.
sl: Kliknite ta gumb, da bi preklicali trenutno dejanje fotoaparata.

en: Camera test was successful.
sl: Preizkus fotoaparata je uspel.

en: <h1>Digital Camera</h1>
    This module allows you to configure support for your digital camera.
    You need to select the camera's model and the port it is connected
    to on your computer (e.g. USB, Serial, Firewire). If your camera does not
    appear on the list of <i>Supported Cameras</i>, go to the
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto web site</a> for a possible update.<br><br>
    To view and download images from the digital camera, go to the address
    <a href="camera:/">camera:/</a> in Konqueror and other KDE applications.
sl: <h1>Digitalni fotoaparat</h1>
    Ta modul vam omogoča nastavitev podpore za vaš digitalni fotoaparat.
    Izbrati morate model fotoaparata in vrata, na katera je priključen fotoaparat
    na vašem računalniku (npr. USB, zaporedna, Firewire). Če vaš fotoaparat
    ni na seznamu <i>Podprtih fotoaparatov</i>, obiščite
    <a href="http://www.gphoto.org/">spletno stran GPhoto</a> za morebitne posodobitve.<br><br>
    Da bi videli in prejeli slike s svojega digitalnega fotoaparata, obiščite
    na naslov <a href="camera:/">camera:/</a> v Konquerorju in drugih programih za KDE.

en: Button (not supported by KControl)
sl: Gumb (ni podprto v KControl)

en: Date (not supported by KControl)
sl: Datum (ni podprto v KControl)

en: Could not allocate memory for the abilities list.
sl: Ni bilo mogoče dodeliti pomnilnika za seznam zmožnosti.

en: Could not load ability list.
sl: Ni bilo mogoče naložiti seznama zmožnosti.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
sl: Opis zmožnosti za fotoaparat %1 ni na voljo. Nastavitvene možnosti so mogoče napačne.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
sl: Ni bilo mogoče dostopati do gonilnika. Preverite namestitev gPhoto2.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
sl: Ni bilo mogoče nastaviti začetnih vrednosti fotoaparata. Preverite nastavitve vaših vrat in povezavo do fotoaparata ter poskusite znova.

en: No camera summary information is available.
sl: Na voljo ni nobenih podatkov o fotoaparatu.

en: Camera configuration failed.
sl: Nastavitev fotoaparata ni uspela.

en: Serial
sl: Zaporedna

en: Unknown port
sl: Neznana vrata

en: Select Camera Device
sl: Izberite napravo fotoaparata

[ctx: @title:column]
en: Supported Cameras
sl: Podprti fotoaparati

en: Port
sl: Vrata

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's serial ports (known as COM ports in Microsoft Windows.)
sl: Če je izbrana ta možnost, potem mora biti fotoaparat priključen na ena od računalnikovih zaporednih vrat (znano kot COM v Microsoft Windows).

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's USB ports, or to a USB hub.
sl: Če je izbrana ta možnost, potem mora biti fotoaparat priključen na eno od vrat USB na vašem računalniku ali v razdelilnik USB.

en: Port Settings
sl: Nastavitve vrat

en: No port type selected.
sl: Niste izbrali vrste vrat.

en: Port:
sl: Vrata:

en: Specify here the serial port to which you connect the camera.
sl: Tu navedite zaporedna vrata, na katera je priključen fotoaparat.

en: No further configuration is required for USB cameras.
sl: Za fotoaparate USB ni zahtevanih dodatnih nastavitev.
