kcmkamera - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Add
ug: قوش

en: Test
ug: سىنا

en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

en: Configure...
ug: سەپلە…

en: Information
ug: ئۇچۇر

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: Serial
ug: ئارقىمۇئارقا

en: Port
ug: ئېغىز

en: Port:
ug: ئېغىز:
