kcmkamera - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
uk: Не вдалося завантажити бібліотеки gPhoto2.

en: Add
uk: Додати

en: Click this button to add a new camera.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб додати новий фотоапарат.

en: Test
uk: Тест

en: Click this button to test the connection to the selected camera.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб перевірити з’єднання з вибраним фотоапаратом.

en: Remove
uk: Вилучити

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вилучити вибраний фотоапарат зі списку.

en: Configure...
uk: Налаштувати...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб змінити налаштування вибраного фотоапарата.<br><br>Можливість налаштування та вміст вікна налаштування залежить від моделі фотоапарата.

en: Information
uk: Інформація

en: Click this button to view a summary of the current status of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Information dialog depend on the camera model.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб переглянути інформацію щодо поточного стану вибраного фотоапарата.<br><br>Можливість перегляду та вміст вікна налаштування залежить від моделі фотоапарата.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Click this button to cancel the current camera operation.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб скасувати поточну дію фотоапарата.

en: Camera test was successful.
uk: Тест фотоапарата завершено успішно.

en: <h1>Digital Camera</h1>
    This module allows you to configure support for your digital camera.
    You need to select the camera's model and the port it is connected
    to on your computer (e.g. USB, Serial, Firewire). If your camera does not
    appear on the list of <i>Supported Cameras</i>, go to the
    <a href="http://www.gphoto.org">GPhoto web site</a> for a possible update.<br><br>
    To view and download images from the digital camera, go to the address
    <a href="camera:/">camera:/</a> in Konqueror and other KDE applications.
uk: <h1>Цифровий фотоапарат</h1>
    За допомогою цього модуля ви можете налаштувати підтримку цифрового фотоапарата.
    Вам потрібно буде вибрати модель та порт з'єднання фотоапарату
    до вашого комп'ютера (наприклад, USB, послідовний, Firewire). Якщо вашого
    фотоапарата немає у списку <i>Підтримуваних фотоапаратів</i>, відвідайте
    <a href="http://www.gphoto.org">сайт GPhoto</a>, де може зберігатися оновлена версія програми.<br><br>
    Щоб переглянути та отримати зображення з фотоапарата, відкрийте адресу
    <a href="camera:/">camera:/</a> у Konqueror або інших програмах KDE.

en: Button (not supported by KControl)
uk: Кнопка (не підтримується в KControl)

en: Date (not supported by KControl)
uk: Дата (не підтримується в KControl)

en: Could not allocate memory for the abilities list.
uk: Не вдалося виділити пам'ять для списку можливостей.

en: Could not load ability list.
uk: Не вдалося завантажити список можливостей.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
uk: Опис можливостей фотоапарата %1 недоступний. Можливо, параметри налаштування вказано з помилками.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
uk: Не вдалося отримати доступ до драйвера. Перевірте, чи встановлено gPhoto2.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
uk: Не вдалося отримати дані з фотоапарата. Перевірте параметри порту і з'єднання з фотоапаратом, а потім повторіть спробу.

en: No camera summary information is available.
uk: Не вдалося отримати дані щодо фотоапарата.

en: Camera configuration failed.
uk: Спроба налаштувати фотоапарат завершилася невдало.

en: Serial
uk: Послідовний

en: Unknown port
uk: Невідомий порт

en: Select Camera Device
uk: Виберіть пристрій фотоапарата

[ctx: @title:column]
en: Supported Cameras
uk: Підтримувані фотоапарати

en: Port
uk: Порт

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's serial ports (known as COM ports in Microsoft Windows.)
uk: Якщо цей пункт буде позначено, фотоапарат має бути з'єднано за допомогою одного з послідовних портів вашого комп'ютера (відомих також як COM у Microsoft Windows).

en: If this option is checked, the camera has to be connected to one of the computer's USB ports, or to a USB hub.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, фотоапарат має бути з'єднано за допомогою одного з портів USB або концентратора USB на вашому комп'ютері.

en: Port Settings
uk: Параметри порту

en: No port type selected.
uk: Тип порту не вибрано.

en: Port:
uk: Порт:

en: Specify here the serial port to which you connect the camera.
uk: Тут ви повинні вибрати послідовний порт, до якого приєднаний ваш фотоапарат.

en: No further configuration is required for USB cameras.
uk: Подальше налаштування USB-фотоапарата не потрібне.
