kcmkamera - en to xh translation catalogue (23 entries)

en: Unable to initialize the gPhoto2 libraries.
xh: Ayikwazi ukuqupha iilayibrari ze gPhoto2.

en: Click this button to add a new camera.
xh: Nqakraza eli qhosha ukudibanisa icamera entsha.

en: Test
xh: Uvavanyo

en: Click this button to remove the selected camera from the list.
xh: Nqakraza eli qhosha ukususa icamera ekhethiweyo kuluhlu.

en: Configure...
xh: Qwalasela...

en: Click this button to change the configuration of the selected camera.<br><br>The availability of this feature and the contents of the Configuration dialog depend on the camera model.
xh: Nqakraza eli qhosha ukutshintsha uqwalaselo lwecamera ekhethiweyo.<br><br>Ubukho balo msebenzi nemixholo yencoko yababini yoqwalaselo ixhomekeka kuhlobo lwecamera.

en: Click this button to cancel the current camera operation.
xh: Nqakraza eliqhosha ukutshintsha idilesi yokukodwa.

en: Camera test was successful.
xh: Uvavanyo lwecamera lwaphumelela.

en: Button (not supported by KControl)
xh: Iqhosha (ayixhaswa yi KControl)

en: Date (not supported by KControl)
xh: Umhla (awuxhaswa yi KControl)

en: Could not load ability list.
xh: Ayinakulayisha uluhlu lemisebenzi.

en: Description of abilities for camera %1 is not available. Configuration options may be incorrect.
xh: Inkcazelo yemisebenzi yecamera %1 ayikho. iinketho zoqwalaselo zinokungalungi.

en: Could not access driver. Check your gPhoto2 installation.
xh: Ayinakunikeza umqhubi. Khangela ufako lwakho lwe gPhoto2.

en: Unable to initialize camera. Check your port settings and camera connectivity and try again.
xh: Ayikwazi ukuqupha icamera. Khangela izicwangciso zakho zezibuko necamera ngokudibeneyo kwaye uzame kwakhona.

en: No camera summary information is available.
xh: Akukho isishwanathelo solwazi olukhoyo.

en: Camera configuration failed.
xh: Uqwalaselo lwecamera aluphumelelanga.

en: Serial
xh: Uthotho

en: Unknown port
xh: Izibuko elingaziwayo

en: Select Camera Device
xh: Khetha Icebo le khamera

en: Port
xh: Izibuko

en: Port Settings
xh: Izicwangciso zezibuko

en: No port type selected.
xh: Akukho didi lwazibuko likhethiweyo.

en: Port:
xh: Izibuko:
