kanagram - en to be translation catalogue (33 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (useSounds), group (kanagram) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useSounds)
en: Turns sounds on/off.
be: Уключыць/адключыць гукі.

note: i18n: ectx: label, entry (dataLanguage), group (kanagram)
en: Set the default translation
be: Выбраць пераклад па змаўчанні

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VocabSettingsWidget)
en: Vocabularies
be: Слоўнікі

en: An anagram game
be: Гульня ў анаграмы

en: Coding
be: Праграмаванне

en: Design, Graphics and many Vocabularies
be: Дызайн, графічнае афармленне і слоўнікі

en: Sound effects
be: Гукавыя эфекты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Auto-hide hints after:
be: Аўтаматычна хаваць падказкі праз:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: Do Not Auto-Hide Hints
be: Не хаваць падказкі аўтаматычна

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 3 Seconds
be: 3 секунды

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 5 Seconds
be: 5 секундаў

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 7 Seconds
be: 7 секундаў

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 9 Seconds
be: 9 секундаў

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Vocabulary Options
be: Параметры слоўніка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Play using:
be: Граць праз:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSounds)
en: Use sou&nds
be: Выкарыстоўваць г&укі

en: About KDE
be: Пра KDE

en: About Kanagram
be: Пра праграму

en: Kanagram Handbook
be: Дапаможнік Kanagram

en: Would you like to save your changes?
be: Хочаце запісаць змены?

en: Save Changes Dialog
be: Пра KDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEаграмууууууууууууууууууууууууусу зменаў

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VocabEditWidget)
en: Vocabulary Editor
be: Рэдактар слоўнікаў

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: The name of the vocabulary you are editing.
be: Назва слоўніка.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRemoveWord)
en: Removes the selected word.
be: Выдаліць вылучанае слова.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnNewWord)
en: Creates a new word.
be: Стварыць новае слова.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lboxWords)
en: The list of words in the vocabulary.
be: Спіс слоў у слоўніку.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: The selected word. This box allows you to edit the selected word.
be: Вылучанае слова. Гэтая скрыня дазваляе Вам рэдагаваць вылучанае слова.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: The selected hint. Add a hint to aid in guessing the word.
be: Вылучаная падказка. Дадайце падказку, каб дапамагчы здагадацца, якое загаданае слова.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnCreateNew)
en: Creates a new vocabulary.
be: Стварыць новы слоўнік.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Edits the selected vocabulary.
be: Рэдагаваць вылучаны слоўнік.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: The list of installed vocabularies.
be: Спіс устаноўленых слоўнікаў.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Title
be: Назва

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Description
be: Апісанне
