kanagram - en to bg translation catalogue (29 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (useSounds), group (kanagram) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useSounds)
en: Turns sounds on/off.
bg: Използване на звуци по време на играта за определяне на важни събития.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VocabSettingsWidget)
en: Vocabularies
bg: Речници

en: An anagram game
bg: Игра с анаграми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Auto-hide hints after:
bg: Автоматично скриване след:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: Do Not Auto-Hide Hints
bg: Без автоматично скриване

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 3 Seconds
bg: 3 сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 5 Seconds
bg: 5 сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 7 Seconds
bg: 7 сек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 9 Seconds
bg: 9 сек

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Vocabulary Options
bg: Настройки на речника

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Play using:
bg: Изпълнение чрез:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSounds)
en: Use sou&nds
bg: Използване на &звуци

en: About KDE
bg: Относно KDE

en: About Kanagram
bg: Относно Kanagram

en: Kanagram Handbook
bg: Ръководство за Kanagram

en: Would you like to save your changes?
bg: Искате ли промените да бъдат записани?

en: Save Changes Dialog
bg: Запис на промените

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VocabEditWidget)
en: Vocabulary Editor
bg: Редактор на речници

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: The name of the vocabulary you are editing.
bg: Име на речника.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRemoveWord)
en: Removes the selected word.
bg: Премахване на избраната дума.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnNewWord)
en: Creates a new word.
bg: Добавяне на нова дума.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lboxWords)
en: The list of words in the vocabulary.
bg: Списък с думите в речника.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: The selected word. This box allows you to edit the selected word.
bg: Избраната дума. В полето може да я редактирате.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: The selected hint. Add a hint to aid in guessing the word.
bg: Подсказка на избраната дума.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnCreateNew)
en: Creates a new vocabulary.
bg: Създаване на нов речник.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Edits the selected vocabulary.
bg: Редактиране на избрания речник.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: The list of installed vocabularies.
bg: Списък на инсталираните речници.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Title
bg: Заглавие

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Description
bg: Описание
