kanagram - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Kanagram
cy: blinKen

en: Coding
cy: Codio

en: Sound effects
cy: Effeithiau sŵn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSounds)
en: Use sou&nds
cy: Defnydd&io sain

en: About KDE
cy: Ynglyn a Kde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Title
cy: Teitl

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Description
cy: Disgrifiad
