kanagram - en to et translation catalogue (123 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (currentVocabulary), group (kanagram)
en: This setting stores the currently selected Vocabulary.
et: See salvestab parajasti valitud sõnastiku.

note: i18n: ectx: label, entry (singlePlayerMode), group (kanagram)
en: This setting allows you to decide one-player or two-player mode
et: See võimaldab valida ühe või kahe mängijaga režiimi.

note: i18n: ectx: label, entry (hintHideTime), group (kanagram)
en: This setting allows you to set in seconds how long Kanagram's hint bubble is shown.
et: See võimaldab määrata sekundites, kui kaua Kanagram näitab vihjemulli.

note: i18n: ectx: label, entry (resolveTime), group (kanagram)
en: This setting allows you to set in seconds how much time is available for resolving the anagram.
et: Siin saab määrata sekundites, kui kaua antakse aega anagrammi lahendamiseks.

note: i18n: ectx: label, entry (scoreTime), group (kanagram)
en: This setting allows you to set in seconds the time interval of the score timer.
et: See võimaldab määrata sekundites skooritaimeri intervalli.

note: i18n: ectx: label, entry (correctAnswerScore), group (kanagram)
en: This setting allows you to set the score associated with a correct answer.
et: See võimaldab määrata punktisumma õige vastuse eest.

note: i18n: ectx: label, entry (incorrectAnswerScore), group (kanagram)
en: This setting allows you to set the score associated with an incorrect answer.
et: See võimaldab määrata punktisumma vale vastuse eest.

note: i18n: ectx: label, entry (revealAnswerScore), group (kanagram)
en: This setting allows you to set the score associated with reveal answer.
et: See võimaldab määrata punktisumma vastuse avaldamise eest.

note: i18n: ectx: label, entry (skippedWordScore), group (kanagram)
en: This setting allows you to set the score associated with a skipped word.
et: See võimaldab määrata punktisumma vahele jäetud sõna eest.

note: i18n: ectx: label, entry (useSounds), group (kanagram) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useSounds)
en: Turns sounds on/off.
et: Lülitab helid sisse/välja.

note: i18n: ectx: label, entry (uppercaseOnly), group (kanagram)
en: Use uppercase.
et: Suurtähtede kasutamine.

note: i18n: ectx: label, entry (enablePronunciation), group (kanagram)
en: Turns pronunciations on/off.
et: Lülitab sõnade hääldamise sisse/välja.

note: i18n: ectx: label, entry (dataLanguage), group (kanagram)
en: Set the default translation
et: Vaikimisi tõlke määramine

[ctx: @title:group main settings page name]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MainSettingsWidget)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VocabSettingsWidget)
en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: No hint
et: Vihje puudub

[ctx: @item:inlistbox no language for that locale]
en: None
et: Puudub

en: An anagram game
et: Anagrammimäng

en: © 2005 Joshua Keel
    © 2005 Danny Allen
    © 2007 Jeremy Whiting
    © 2014 Debjit Mondal
et: © 2005: Joshua Keel
    © 2005: Danny Allen
    © 2007: Jeremy Whiting
    © 2014: Debjit Mondal

en: Coding
et: Kood

en: Design, Graphics and many Vocabularies
et: Disain, graafika ja paljud sõnastikud

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Coding & Design
et: Kood ja disain

en: Modularization and porting to Mobile
et: Modulariseerimine ja portimine mobiilseks

en: Sound effects
et: Heliefektid

en: Italian Data Files
et: Itaalia keele andmefailid

en: Danish Data Files
et: Taani keele andmefailid

en: German Data Files
et: Saksa keele andmefailid

en: British English Data Files
et: Briti inglise keele andmefailid

en: Swedish Data Files
et: Rootsi keele andmefailid

en: Slovenian Data Files
et: Sloveeni keele andmefailid

en: Ukrainian Data Files
et: Ukraina keele andmefailid

en: Hungarian Data Files
et: Ungari keele andmefailid

en: 2-player mode
et: 2 mängijaga režiim

en: Letters turned to clickable buttons
et: Tähtede muutmine klõpsatavateks nuppudeks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, MainSettingsWidget)
en: This setting allows you to set the length of time Kanagram's hint bubble is shown.
et: See võimaldab määrata, kui kaua Kanagram näitab vihjemulli.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Hints
et: Vihjed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Auto-hide hints after:
et: Vihjeid näidatakse:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: Do Not Auto-Hide Hints
et: Vihjeid ei peideta automaatselt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 3 Seconds
et: 3 sek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 5 Seconds
et: 5 sek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 7 Seconds
et: 7 sek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 9 Seconds
et: 9 sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelResolveTime)
en: Time for resolving the anagram:
et: Anagrammi lahendamise aeg:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_resolveTime)
en: No time limit
et: Ajapiirang puudub

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_resolveTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_scoreTime)
en: 15 Seconds
et: 15 sek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_resolveTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_scoreTime)
en: 30 Seconds
et: 30 sekundit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_resolveTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_scoreTime)
en: 45 Seconds
et: 45 sek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_resolveTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_scoreTime)
en: 60 Seconds
et: 60 sekundit

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Vocabulary Options
et: Sõnastiku valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Play using:
et: Kasutatav keel:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Scoring Options
et: Skoori arvestamise valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelScoreTime)
en: Set timer for scoring purpose:
et: Taimer skoori arvestamiseks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, scoringPointCheckbox)
en: Score Point Settings
et: Skoori arvestamise seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textCorrectAnswer)
en: Assign score for correct answer :
et: Punkte õige vastuse eest:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_correctAnswerScore)
en: +5 points
et: +5 punkti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_correctAnswerScore)
en: +10 points
et: +10 punkti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_correctAnswerScore)
en: +15 points
et: +15 punkti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_correctAnswerScore)
en: +20 points
et: +20 punkti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textIncorrectAnswer)
en: Assign score for incorrect answer :
et: Punkte vale vastuse eest:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_incorrectAnswerScore)
en: -1 point
et: -1 punkt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_incorrectAnswerScore) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_revealAnswerScore) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_skippedWordScore)
en: -2 points
et: -2 punkti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_incorrectAnswerScore)
en: -3 points
et: -3 punkti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_incorrectAnswerScore) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_revealAnswerScore) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_skippedWordScore)
en: -4 points
et: -4 punkti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textRevealAnswer)
en: Assign score for reveal answer :
et: Punkte vastuse avaldamise eest:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_revealAnswerScore) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_skippedWordScore)
en: -6 points
et: -6 punkti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_revealAnswerScore) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_skippedWordScore)
en: -8 points
et: -8 punkti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textSkippedWord)
en: Assign score for skipped word :
et: Punkte sõna vahelejätmise eest:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSounds)
en: Use sou&nds
et: Helide kasutami&ne

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_uppercaseOnly)
en: Use only uppercase letters.
et: Ainult suurtähtede kasutamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_uppercaseOnly)
en: Only uppercase letters
et: Ainult suurtähed

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_enablePronunciation)
en: Turn pronunciations on or off.
et: Sõnade väljaütlemise lülitamine sisse või välja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enablePronunciation)
en: Say correct words
et: Õigete sõnade väljaütlemine

en: Next Vocabulary
et: Järgmine sõnastik

en: Previous Vocabulary
et: Eelmine sõnastik

en: Start Timer
et: Käivita taimer

en: Show Hint
et: Näita vihjet

en: Reveal Word
et: Näita sõna

en: Show Wiki Content
et: Näita wiki sisu

en: Score :
et: Punkte:

en:  Player 1 :
et:  Mängija 1 :

en: 
     Player 2 :
et: 
     Mängija 2 :

en: 
     Close dialog for new game
et: 
     Sulge dialoog uue mängu alustamiseks

en:  Time Up. 
     Player 2's Turn
et:  Aeg on läbi. 
     Teise mängija käik

en: Close
et: Sulge

en: Quit
et: Välju

en: Change mode
et: Muuda režiimi

en: Next Anagram
et: Järgmine anagramm

en: 1st Player
et: 1. mängija

en: 2nd Player
et: 2. mängija

en: Configure
et: Seadista

en: About
et: Teave

en: About KDE
et: KDE info

en: About Kanagram
et: Kanagrami info

en: Kanagram Handbook
et: Kanagrami käsiraamat

en: Would you like to save your changes?
et: Kas soovid tehtud muudatused salvestada?

en: Save Changes Dialog
et: Muudatuste salvestamise dialoog

en: New Item
et: Uus element

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VocabEditWidget)
en: Vocabulary Editor
et: Sõnastikuredaktor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSave)
en: &Save
et: &Salvesta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClose)
en: &Close
et: S&ulge

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2)
en: The description of the vocabulary. If you are creating a new vocabulary, add a description so that users of your vocabulary will know what kinds of words it contains.
et: Sõnastiku kirjeldus. Kui lood uut sõnastikku, lisa ka selle kirjeldus, et sinu sõnastiku kasutajad teaksid, mis laadi sõnu sellest leiab.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Description:
et: &Kirjeldus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: The name of the vocabulary you are editing.
et: Muudetava sõnastiku nimi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Vocabulary &name:
et: Sõnastiku &nimi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRemoveWord)
en: Removes the selected word.
et: Eemaldab valitud sõna.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemoveWord)
en: &Remove Word
et: &Eemalda sõna

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnNewWord)
en: Creates a new word.
et: Loob uue sõna.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNewWord)
en: &New Word
et: &Uus sõna

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lboxWords)
en: The list of words in the vocabulary.
et: Sõnastiku sõnade nimekiri.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: The selected word. This box allows you to edit the selected word.
et: Valitud sõna. Selles kastis saab valitud sõna redigeerida.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Word:
et: &Sõna:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: The selected hint. Add a hint to aid in guessing the word.
et: Valitud vihje. Sõna paremaks äraarvamiseks võib sellele lisada vihje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Hint:
et: Vi&hje:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnCreateNew)
en: Creates a new vocabulary.
et: Loob uue sõnastiku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCreateNew)
en: Create &New
et: Loo &uus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KNSWidgets::Button, btnDownloadNew)
en: Download new vocabulary from "Get hot new Stuff"
et: Uue sõnastiku allalaadimine uue kuuma kraami serverist

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, btnDownloadNew)
en: Download new vocabulary
et: Laadi alla uus sõnastik

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Edits the selected vocabulary.
et: Muudab valitud sõnastikku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Edit
et: &Muuda

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: The list of installed vocabularies.
et: Paigaldatud sõnastike nimekiri.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Title
et: Pealkiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Description
et: Kirjeldus
