kanagram - en to lt translation catalogue (87 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (useSounds), group (kanagram) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useSounds)
en: Turns sounds on/off.
lt: Įjungti arba išjungti garsus.

note: i18n: ectx: label, entry (enablePronunciation), group (kanagram)
en: Turns pronunciations on/off.
lt: Įjungia arba išjungia tarimus.

[ctx: @title:group main settings page name]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MainSettingsWidget)
en: General
lt: Bendra

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VocabSettingsWidget)
en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: No hint
lt: Nėra užuominos

[ctx: @item:inlistbox no language for that locale]
en: None
lt: Niekas

en: An anagram game
lt: Anagramų žaidimas

en: Coding
lt: Rašė kodą

en: Design, Graphics and many Vocabularies
lt: Projektavo, kūrė grafiką ir daugelį žodynų

en: Maintainer
lt: Projekto puoselėtojas

en: Sound effects
lt: Kūrė garso efektus

en: Italian Data Files
lt: Kūrė Italų kalbos duomenų failus

en: Danish Data Files
lt: Kūrė Danų kalbos duomenų failus

en: German Data Files
lt: Kūrė Vokiečių kalbos duomenų failus

en: British English Data Files
lt: Kūrė Brit Anglų kalbos duomenų failus

en: Swedish Data Files
lt: Kūrė Švedų kalbos duomenų failus

en: Slovenian Data Files
lt: Kūrė Slovėnų kalbos duomenų failus

en: Hungarian Data Files
lt: Vengrų kalbos duomenų failus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Hints
lt: Užuominos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Auto-hide hints after:
lt: Užuominą automatiškai slėpti po:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: Do Not Auto-Hide Hints
lt: Neslėpti užuominos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 3 Seconds
lt: 3 sekundžių

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 5 Seconds
lt: 5 sekundžių

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 7 Seconds
lt: 7 sekundžių

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 9 Seconds
lt: 9 sekundžių

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_resolveTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_scoreTime)
en: 15 Seconds
lt: 15 sekundžių

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_resolveTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_scoreTime)
en: 30 Seconds
lt: 30 sekundžių

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_resolveTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_scoreTime)
en: 45 Seconds
lt: 45 sekundžių

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_resolveTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_scoreTime)
en: 60 Seconds
lt: 60 sekundžių

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Vocabulary Options
lt: Žodyno parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Play using:
lt: Žaidime naudoti:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Scoring Options
lt: Rezultatų pasirinktys

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_correctAnswerScore)
en: +5 points
lt: +5 taškai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_correctAnswerScore)
en: +10 points
lt: +10 taškų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_correctAnswerScore)
en: +15 points
lt: +15 taškų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_correctAnswerScore)
en: +20 points
lt: +20 taškų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_incorrectAnswerScore)
en: -1 point
lt: -1 taškas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_incorrectAnswerScore) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_revealAnswerScore) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_skippedWordScore)
en: -2 points
lt: -2 taškai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_incorrectAnswerScore)
en: -3 points
lt: -3 taškai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_incorrectAnswerScore) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_revealAnswerScore) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_skippedWordScore)
en: -4 points
lt: -4 taškai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_revealAnswerScore) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_skippedWordScore)
en: -6 points
lt: -6 taškai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_revealAnswerScore) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_skippedWordScore)
en: -8 points
lt: -8 taškai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSounds)
en: Use sou&nds
lt: Leisti &garsus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_enablePronunciation)
en: Turn pronunciations on or off.
lt: Įjungti arba išjungti tarimus.

en: Next Vocabulary
lt: Kitas žodynas

en: Previous Vocabulary
lt: Ankstesnis žodynas

en: Show Hint
lt: Rodyti užuominą

en: Reveal Word
lt: Atskleisti žodį

en: Show Wiki Content
lt: Rodyti vikio turinį

en: Score :
lt: Įvertinimas:

en:  Player 1 :
lt:  Žaidėjas 1 :

en: Close
lt: Užverti

en: Quit
lt: Išeiti

en: Change mode
lt: Keisti veiksena

en: Next Anagram
lt: Kita anagrama

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: About
lt: Apie

en: About KDE
lt: Apie KDE

en: About Kanagram
lt: Apie Kanagram

en: Kanagram Handbook
lt: Kanagram vadovas

en: Would you like to save your changes?
lt: Ar įrašyti padarytus keitimus?

en: Save Changes Dialog
lt: Keitimų įrašymo dialogas

en: New Item
lt: Naujas objektas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VocabEditWidget)
en: Vocabulary Editor
lt: Žodyno rengyklė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSave)
en: &Save
lt: Į&rašyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClose)
en: &Close
lt: &Užverti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2)
en: The description of the vocabulary. If you are creating a new vocabulary, add a description so that users of your vocabulary will know what kinds of words it contains.
lt: Žodyno aprašymas. Jei kuriate naują žodyną, tai parašykite jo aprašymą, kad tie, kas naudos šį žodyną, žinotu kokio tipo žodžiai yra šiame žodyne.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Description:
lt: &Aprašymas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: The name of the vocabulary you are editing.
lt: Rengiamo žodyno pavadinimas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Vocabulary &name:
lt: Žodyno pa&vadinimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRemoveWord)
en: Removes the selected word.
lt: Pašalina pažymėtą žodį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemoveWord)
en: &Remove Word
lt: &Pašalinti žodį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnNewWord)
en: Creates a new word.
lt: Kuria naują žodį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNewWord)
en: &New Word
lt: &Naujas žodis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lboxWords)
en: The list of words in the vocabulary.
lt: Žodyne įrašytų žodžių sąrašas.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: The selected word. This box allows you to edit the selected word.
lt: Pažymėtasis žodis. Šiame langelyje galima keisti pažymėtąjį žodį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Word:
lt: Žo&dis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: The selected hint. Add a hint to aid in guessing the word.
lt: Pažymėtoji užuomina. Parašykite užuominą, kuri padės spėjant žodį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Hint:
lt: &Užuomina:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnCreateNew)
en: Creates a new vocabulary.
lt: Kuria naują žodyną.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCreateNew)
en: Create &New
lt: &Kurti naują

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KNSWidgets::Button, btnDownloadNew)
en: Download new vocabulary from "Get hot new Stuff"
lt: Atsiųsti naują žodyną per „Gauti naujų dalykų“

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, btnDownloadNew)
en: Download new vocabulary
lt: Atsiųsti naują žodyną

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: The list of installed vocabularies.
lt: Įdiegtų žodynų sąrašas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Title
lt: Antraštė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Description
lt: Aprašymas
