kanagram - en to lv translation catalogue (57 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (useSounds), group (kanagram) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useSounds)
en: Turns sounds on/off.
lv: Ieslēdz/izslēdz skaņas.

note: i18n: ectx: label, entry (dataLanguage), group (kanagram)
en: Set the default translation
lv: Iestata noklusēto tulkojumu

[ctx: @title:group main settings page name]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MainSettingsWidget)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VocabSettingsWidget)
en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: No hint
lv: Nav padoma

[ctx: @item:inlistbox no language for that locale]
en: None
lv: Nav

en: An anagram game
lv: Anagrammas spēle

en: Coding
lv: Kodēšana

en: Design, Graphics and many Vocabularies
lv: Dizains, grafika un daudzas vārdnīcas

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Sound effects
lv: Skaņas efekti

en: Italian Data Files
lv: Itāļu datu faili

en: Danish Data Files
lv: Dāņu datu faili

en: German Data Files
lv: Vācu datu faili

en: British English Data Files
lv: Britu angļu datu faili

en: Swedish Data Files
lv: Zviedru datu faili

en: Slovenian Data Files
lv: Slovēņu datu faili

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Auto-hide hints after:
lv: Slēpt padomus pēc:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: Do Not Auto-Hide Hints
lv: Neslēpt padomus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 3 Seconds
lv: 3 sekundēm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 5 Seconds
lv: 5 sekundēm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 7 Seconds
lv: 7 sekundēm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 9 Seconds
lv: 9 sekundēm

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Vocabulary Options
lv: Vārdnīcas opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Play using:
lv: Spēlēt ar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSounds)
en: Use sou&nds
lv: Atskaņot s&kaņas

en: Next Anagram
lv: Nākamā anagramma

en: About KDE
lv: Par KDE

en: About Kanagram
lv: Par Kanagram

en: Kanagram Handbook
lv: Kanagram rokasgrāmata

en: Would you like to save your changes?
lv: Vai vēlaties saglabāt izmaiņas?

en: Save Changes Dialog
lv: Izmaiņu saglabāšanas logs

en: New Item
lv: Jauna vienība

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VocabEditWidget)
en: Vocabulary Editor
lv: Vārdnīcu redaktors

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSave)
en: &Save
lv: &Saglabāt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClose)
en: &Close
lv: Aizvēr&t

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2)
en: The description of the vocabulary. If you are creating a new vocabulary, add a description so that users of your vocabulary will know what kinds of words it contains.
lv: Vārdīcas paraksts. Ja veidojiet jaunu vārdnīcu, aprakstiet to, lai varētu saprast kāda veida vārdi tajā atrodami.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Description:
lv: A&praksts:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: The name of the vocabulary you are editing.
lv: Rediģējamās vārdnīcas nosaukums.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Vocabulary &name:
lv: Vārdnīcas &nosaukums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRemoveWord)
en: Removes the selected word.
lv: Izņem izvēlēto vārdu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemoveWord)
en: &Remove Word
lv: &Izņemt vārdu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnNewWord)
en: Creates a new word.
lv: Pievienot jaunu vārdu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNewWord)
en: &New Word
lv: &Jauns vārds

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lboxWords)
en: The list of words in the vocabulary.
lv: Vārdīcā esošo vārdu saraksts.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: The selected word. This box allows you to edit the selected word.
lv: Izvēlētais vārds. Šī rūts ļauj jums rediģēt izvēlēto vārdu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Word:
lv: &Vārds:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: The selected hint. Add a hint to aid in guessing the word.
lv: Izvēlētā vārda padoms. Ierakstiet padomu, kas palīdzētu vārda minēšanā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Hint:
lv: &Padoms:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnCreateNew)
en: Creates a new vocabulary.
lv: Izveido jaunu vārdnīcu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCreateNew)
en: Create &New
lv: Veidot &jaunu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, btnDownloadNew)
en: Download new vocabulary
lv: Ielādēt jaunu vārdnīcu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Edits the selected vocabulary.
lv: Rediģē izvēlēto vārdnīcu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: The list of installed vocabularies.
lv: Instalēto vārdnīcu saraksts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Title
lv: Nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Description
lv: Apraksts
