kanagram - en to oc translation catalogue (10 entries)

[ctx: @item:inlistbox no language for that locale]
en: None
oc: Pas cap

en: Maintainer
oc: Manteneire

en: About KDE
oc: A prepaus de KDE

en: Would you like to save your changes?
oc: Volètz enregistrar vòstras modificacions ?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSave)
en: &Save
oc: &Enregistrar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClose)
en: &Close
oc: &Tampar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Description:
oc: &Descripcion :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Edit
oc: &Edicion

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Title
oc: Títol

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Description
oc: Descripcion
