kanagram - en to tg translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title:group main settings page name]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MainSettingsWidget)
en: General
tg: Умумӣ

en: Coding
tg: Рамзгузорӣ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 3 Seconds
tg: 3 Сония

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 5 Seconds
tg: 5 Сония

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 7 Seconds
tg: 7 Сония

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_hintHideTime)
en: 9 Seconds
tg: 9 Сония

en: Next Anagram
tg: Анаграмаи навбатӣ

en: About KDE
tg: Дар бораи KDE

en: About Kanagram
tg: Дар бораи Kanagram

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNewWord)
en: &New Word
tg: &Калимаи нав

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Word:
tg: &Калима:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Edit
tg: &Таҳрир

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lviewVocab)
en: Title
tg: Сарлавҳа
