Kanatest 0.4.8 - en to hr translation catalogue (102 entries)

en: About
hr: O proizvodu

en: compiled on
hr: Kompilirano na

en: Programming
hr: Programiranje

en: Graphics
hr: Grafike

en: Translators
hr: Prevoditelji

en: We would like to thank the following people for suggestions, bug reports and patches:
hr: Htjeli bismo se zahvaliti slijedećim osobama na prijedlozima, prijavama grešaka i zakrpama:

en: Contributors
hr: Pridonositelji

en: If you like our program, send a postcard with a photo of the city where you live to
hr: Ako vam se sviđa naš program pošaljite nam sliku grada u kojem živite

en: We have received several postcards from our happy users
hr: Već smo primili više razglednica od naših sretnih korisnika

en: Your postcards are a kind of motivation that encourages us to keep improving Kanatest :)
hr: Vaše razglednice su nam nekakva motivacija da nastavimo poboljšavati Kanatest

en: Thank you!
hr: Hvala

en: Postcards
hr: Razglednice

en: License
hr: Licenca

en: Test is in progress... Abort?
hr: Ispit je u tijeku...Prekinuti?

en: Question
hr: Pitanje

en: Select test mode, kana set and press START
hr: Izaberite način ispitivanja, set kana i stisnite START

en: Press any key or mouse button to continue...
hr: Stisni bilo koju tipku ili miš za nastavak...

en: Reverse mode
hr: Unazadni način

en: Statistics
hr: Statistika

en: Options
hr: Opcije

en: Test mode
hr: Način ispitivanja

en: Kana set
hr: Set kana

en: Start
hr: Kreni

en: Press to begin testing...
hr: Stisni za početak testiranja

en: Stop
hr: Stani

en: Press to stop testing...
hr: Stisni za izlazak iz testa

en: Quit
hr: Prekid

en: Exit!
hr: Izlaz!

en: All
hr: svi

en: None
hr: Nijedan

en: Invert
hr: Obrni

en: Statistics based selection
hr: Odabir po statistici

en: Select
hr: Odabir

en: Select kana font
hr: Odaberi font kana

en: Please select at least two kanas to test.
hr: Molim odaberi barem dvije kane za ispitivanje

en: Error
hr: Greška

en: no kanas found
hr: Kane nisu pronađene

en: kana found | kanas found
hr[0]: Kana je pronađena
hr[1]: Kane su pronađene

en: From
hr: Od

en: To
hr: Do

en: Ratio range
hr: Raspon omjera

en: Kanas
hr: Kane

en: General
hr: Općenito

en: Drill options
hr: Opcije vježbanja

en: Display each kana once
hr: Prikaži svaku kanu jednom

en: When this option is enabled the kanatest will display every question once
hr: Kada je ova opcija omogućena kanatest će prikazati svako pitanje jednom

en: Repeat wrongly-answered questions
hr: Ponovi krivo odgovorena pitanja

en: When this option is enabled the kanatest will repeat all wrongly answered questions at the end of test
hr: Kada je ova opcija omogućena kanatest će ponoviti sva krivo odgovorena pitanjapri kraju

en: Repeat all forever
hr: Ponavljaj sva zauvijek

en: When this option is enabled the kanatest will repeat all questions forever
hr: Kada je ova opcija uključena kanatest će ponavljati sva pitanja zauvijek

en: Correct answer display timeout
hr: Timeout prikaza točnog odgovora

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: 1 sec
hr: 1 sekunda

en: 2 sec
hr: 2 sekunde

en: 3 sec
hr: 3 sekunde

en: Until any key will be pressed
hr: Dok se ne pritisne bilo koja tipka

en: Appearance
hr: Izgled

en: Kana color
hr: Boja kana

en: Romaji color
hr: Boja romaji-a

en: Timer color
hr: Boja štoperice

en: User-defined lesson
hr: Korisnički definirana lekcija

en: Select all kanas in row
hr: Označi sve kane u retku

en: Deselect all kanas in row
hr: Odznači sve kane u retku

en: Selected kanas
hr: Označene kane

en: Display as
hr: Prikaži kao

en: Reset
hr: Ponovno postavi

en: Please select options
hr: Molim odaberi opcije

en: Remove lessons list
hr: Ukloni listu lekcija

en: Remove Hiragana statistics
hr: Obriši statistiku Hiragane

en: Remove Katakana statistics
hr: Obriši statistiku Katakane

en: No further recovery will be possible. Continue ?
hr: Neće biti moguće vratiti podatke

en: Date
hr: Datum

en: Test type
hr: Tip testa

en: Test time
hr: Vrijeme testa

en: Questions
hr: Pitanja

en: Correct
hr: Točno

en: Wrong
hr: Krivo

en: Ratio (%)
hr: Udio (%)

en: Lessons
hr: Lekcije

en: Graph
hr: Graf

en: Chart
hr: Dijagram

en: Mixed
hr: Miješano

en: Normal
hr: Normalno

en: Reverse
hr: Unazad

en: All kanas
hr: Sve kane

en: Basic kanas
hr: Osnovne kane

en: Combo letters (part 1)
hr: Kombinirana slova (dio 1)

en: Combo letters (part 2)
hr: Kombinirana slova (dio 2)

en: shi
hr: shi,si

en: chi
hr: chi,ti

en: tsu
hr: tsu,du

en: fu
hr: fu,hu

en: minute and | minutes and
hr[0]: minuta i
hr[1]: minute i

en: second | seconds
hr[0]: sekunda
hr[1]: sekundi

en: Test has finished!
hr: Test je završen

en: Total questions
hr: Broj pitanja

en: unique
hr: jedinstvenih

en: Correct answers
hr: Točni odgovori

en: Wrong answers
hr: Krivi odgovori

en: Correctness ratio
hr: Postotak točnosti

en: Drilling-time
hr: Vrijeme vježbe

en: Information
hr: Informacije
