kapptemplate - en to ca translation catalogue (43 entries)

[ctx: @title:column]
en: Templates Projects
ca: Plantilles de projectes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: Get More Templates
ca: Obtén més plantilles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Template From File
ca: Instal·la una plantilla des d'un fitxer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Project name:
ca: Nom del projecte:

en: Choose your project template
ca: Seleccioneu una plantilla de projectes

en: No sample picture available.
ca: No hi ha cap imatge de mostra disponible.

en: Template description
ca: Descripció de plantilla

en: Generating your project
ca: S'està generant el projecte

en: %1 cannot be created.
ca: No s'ha pogut crear %1.

en: Path %1 could not be created.
ca: No s'ha pogut crear el camí %1.

en: Failed to integrate your project information into the file %1. The project has not been generated and all temporary files will be removed.
ca: Ha fallat en integrar la informació del projecte en el fitxer %1. No s'ha generat el projecte i s'han eliminat tots els fitxers temporals.

en: Could not copy template file to %1.
ca: No s'ha pogut trobar el fitxer de plantilla a %1.

en: Generation Progress
ca: Generació en curs

en: Succeeded.
ca: Ha acabat.

en: Your project name is: <b>%1</b>, based on the %2 template.<br />
ca: El nom del projecte és: <b>%1</b>, basat en la plantilla %2.<br />

en: Version: %1 <br /><br />
ca: Versió: %1 <br /><br />

en: Installed in: %1 <br /><br />
ca: Instal·lat a: %1 <br /><br />

en: You will find a README in your project folder <b>%1</b><br /> to help you get started with your project.
ca: Trobareu un fitxer README en la carpeta del projecte <b>%1</b><br /> per a ajudar-vos a iniciar el projecte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: This wizard will help you generate a new project.
    You will be able to start developing your own software using Qt and KDE technologies from this template.
ca: Aquest assistent us ajudarà a generar un projecte nou.
    Podreu començar a desenvolupar el vostre propi programari utilitzant les Qt i les tecnologies del KDE a partir d'aquesta plantilla.

[ctx: @title:window]
en: KDE and Qt Template Generator
ca: Generador de plantilles per al KDE i les Qt

[ctx: @title:tab]
en: Introduction
ca: Introducció

en: Set the project properties
ca: Definició de les propietats del projecte

[ctx: @action:button]
en: Generate
ca: Genera

en: Your project name is: %1
ca: El nom del projecte és: %1

note: i18n: ectx: label, entry (appName), group (Project)
en: Name of the project
ca: Nom del projecte

note: i18n: ectx: label, entry (appVersion), group (Project)
en: Project version
ca: Versió del projecte

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Project)
en: Home dir of the user
ca: Directori personal de l'usuari

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (User)
en: Name of the user
ca: Nom de l'usuari

note: i18n: ectx: label, entry (email), group (User)
en: Email of the user
ca: Adreça de correu de l'usuari

en: KAppTemplate is a KDE project template generator
ca: El KAppTemplate és un generador de plantilles de projectes

en: Icons from Oxygen Team icons
ca: Icones de l'equip Oxygen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, versionLabel)
en: &Version number:
ca: Número de &versió:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Project's version number
ca: Número de versió del projecte

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Set your project version number. A first project should start with version 0.1.
ca: Definiu el número de versió del projecte. Un projecte inicial hauria de començar amb la versió 0.1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installLabel)
en: In&stallation directory:
ca: Directori d'in&stal·lació:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: The directory where you will build your project
ca: El directori a on construireu el projecte

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: Choose the directory where you will build your project. Your home /src is a good default location.
ca: Seleccioneu el directori a on construireu el projecte. El vostre /src personal és una bona ubicació per defecte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authorLabel)
en: Author &name:
ca: &Nom de l'autor:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: Your first name and name
ca: El vostre nom i cognoms

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: This will set the copyright to this name
ca: Això establirà el «copyright» a aquest nom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: A&uthor email:
ca: Correu de l'a&utor:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: Your email address
ca: L'adreça de correu electrònic

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: This email address will be next to your name in the copyright credit of the project files.
ca: Aquesta adreça de correu electrònic està al costat del nom en el crèdit del «copyright» dels fitxers del projecte.
