kapptemplate - en to ca@valencia translation catalogue (41 entries)

[ctx: @title:column]
en: Templates Projects
ca@valencia: Plantilles de projecte

[ctx: @title]
en: Choose Template
ca@valencia: Tria de plantilla

[ctx: @action:intoolbar]
en: Install Template From File
ca@valencia: Instal·la una plantilla des d'un fitxer

[ctx: file dialog name filter]
en: Archive Files (*.tar.bz2 *.zip)
ca@valencia: Fitxers d'arxiu (*.tar.bz2 *.zip)

[ctx: @title]
en: No Template Selected
ca@valencia: Cap plantilla seleccionada

[ctx: @action:button Go to the previous page]
en: Previous
ca@valencia: Anterior

[ctx: @action:button Go to the next page]
en: Next
ca@valencia: Següent

[ctx: @title]
en: Configure
ca@valencia: Configuració

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
ca@valencia: Nom:

[ctx: @label:textbox]
en: Location:
ca@valencia: Ubicació:

[ctx: @info:placeholder]
en: No folder selected
ca@valencia: Cap carpeta seleccionada

[ctx: @title:group]
en: Metadata
ca@valencia: Metadades

[ctx: @label:textbox]
en: Version:
ca@valencia: Versió:

[ctx: @label:textbox]
en: Author name:
ca@valencia: Nom de l'autor:

[ctx: @label:textbox]
en: Author email:
ca@valencia: Correu de l'autor:

[ctx: @action:button Generate the application]
en: Generate
ca@valencia: Genera

en: %1 cannot be created.
ca@valencia: No s'ha pogut crear %1.

en: Path %1 could not be created.
ca@valencia: No s'ha pogut crear el camí %1.

en: Could not copy template file to %1, because the file is already exists. The project has not been generated and all temporary files will be removed.
ca@valencia: No s'ha pogut copiar el fitxer de plantilla a %1, perquè el fitxer ja existix. El projecte no s'ha generat i s'eliminaran tots els fitxers temporals.

en: Failed to integrate your project information into the file %1. The project has not been generated and all temporary files will be removed.
ca@valencia: No s'ha pogut integrar la informació del projecte en el fitxer %1. No s'ha generat el projecte i s'han eliminat tots els fitxers temporals.

en: Could not copy template file to %1.
ca@valencia: No s'ha pogut trobar el fitxer de plantilla a %1.

en: Could not load template archive for %1.
ca@valencia: No s'ha pogut trobar l'arxiu de plantilla per a %1.

en: Your project name is: <b>%1</b>, based on the <b>%2</b> template.<br />
ca@valencia: El nom del projecte és: <b>%1</b>, basat en la plantilla <b>%2</b>.<br />

en: Version: %1 <br /><br />
ca@valencia: Versió: %1 <br /><br />

en: Installed in: %1 <br /><br />
ca@valencia: Instal·lat a: %1 <br /><br />

en: You will find a README in your project folder <b>%1</b><br /> to help you get started with your project.
ca@valencia: Trobareu un fitxer README en la carpeta del projecte <b>%1</b><br /> per ajudar-vos a iniciar el projecte.

[ctx: @title]
en: Project Generation
ca@valencia: Generació del projecte

[ctx: @action:button Close the application]
en: Close
ca@valencia: Tanca

[ctx: @title]
en: Introduction
ca@valencia: Introducció

en: This wizard will help you generate a new project to get started with Qt and KDE development.
ca@valencia: Este assistent vos ajudarà a generar un projecte nou per a iniciar-vos amb el desenvolupament amb les Qt i KDE.

note: i18n: ectx: label, entry (appName), group (Project)
en: Name of the project
ca@valencia: Nom del projecte

note: i18n: ectx: label, entry (appVersion), group (Project)
en: Project version
ca@valencia: Versió del projecte

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Project)
en: Home dir of the user
ca@valencia: Directori personal de l'usuari

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (User)
en: Name of the user
ca@valencia: Nom de l'usuari

note: i18n: ectx: label, entry (email), group (User)
en: Email of the user
ca@valencia: Adreça de correu de l'usuari

en: KAppTemplate is a KDE project template generator
ca@valencia: KAppTemplate és un generador de plantilles de projecte

en: Icons from Oxygen Team icons
ca@valencia: Icones de l'equip Oxygen

en: A Simple Application written with KDE Frameworks
ca@valencia: Una aplicació senzilla escrita amb els Frameworks de KDE

en: Author
ca@valencia: Autoria

note: i18n : internationalization
en: This project is %1 days old
ca@valencia: Este projecte té %1 dies

[ctx: @action]
en: Switch Colors
ca@valencia: Canvia els colors
