kapptemplate - en to cs translation catalogue (27 entries)

[ctx: @title:column]
en: Templates Projects
cs: Projekty šablon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: Get More Templates
cs: Získat více šablon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Template From File
cs: Instalovat šablonu ze souboru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Project name:
cs: Název projektu:

en: Template description
cs: Popis šablony

en: %1 cannot be created.
cs: %1 nemohl být vytvořen.

en: Path %1 could not be created.
cs: Cestu %1 nelze vytvořit.

en: Succeeded.
cs: Úspěch.

en: Your project name is: <b>%1</b>, based on the %2 template.<br />
cs: Název vašeho projektu je: <b>%1 </b>, založen na šabloně %2.<br />

en: Version: %1 <br /><br />
cs: Verze: %1 <br /><br />

en: Installed in: %1 <br /><br />
cs: Nainstalováno v: %1 <br /><br />

[ctx: @title:window]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: @title:window]
en: KDE and Qt Template Generator
cs: Generátor šablon pro KDE a Qt

[ctx: @title:tab]
en: Introduction
cs: Úvod

[ctx: @action:button]
en: Generate
cs: Vygenerovat

en: Your project name is: %1
cs: Název vašeho projektu je: %1

note: i18n: ectx: label, entry (appName), group (Project)
en: Name of the project
cs: Název projektu

note: i18n: ectx: label, entry (appVersion), group (Project)
en: Project version
cs: Verze projektu

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Project)
en: Home dir of the user
cs: Domovský adresář uživatele

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (User)
en: Name of the user
cs: Jméno uživatele

note: i18n: ectx: label, entry (email), group (User)
en: Email of the user
cs: E-mail uživatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, versionLabel)
en: &Version number:
cs: Číslo &verze:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installLabel)
en: In&stallation directory:
cs: Adresář pro in&stalaci:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authorLabel)
en: Author &name:
cs: Jmé&no autora:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: Your first name and name
cs: Vaše jméno a příjmení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: A&uthor email:
cs: E-mail a&utora:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: Your email address
cs: Vaše e-mailová adresa
