kapptemplate - en to da translation catalogue (13 entries)

en: %1 cannot be created.
da: %1 kan ikke oprettes.

en: Path %1 could not be created.
da: Stien %1 kunne ikke oprettes.

en: Failed to integrate your project information into the file %1. The project has not been generated and all temporary files will be removed.
da: Kunne ikke integrere din projektinformation ind i filen %1. Projektet er ikke blevet genereret og alle midlertidige filer vil blive fjernet.

en: Could not copy template file to %1.
da: Kunne ikke kopiere skabelonfilen til %1.

en: Installed in: %1 <br /><br />
da: Installeret i: %1 <br /><br />

en: You will find a README in your project folder <b>%1</b><br /> to help you get started with your project.
da: Du kan finde en README i din projektmappe <b>%1</b><br /> til at hjælpe dig med at komme i gang med dit projekt.

note: i18n: ectx: label, entry (appName), group (Project)
en: Name of the project
da: Projektets navn

note: i18n: ectx: label, entry (appVersion), group (Project)
en: Project version
da: Projektversion

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Project)
en: Home dir of the user
da: Brugerens hjemmemappe

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (User)
en: Name of the user
da: Brugerens navn

note: i18n: ectx: label, entry (email), group (User)
en: Email of the user
da: Brugerens e-mail

en: KAppTemplate is a KDE project template generator
da: KAppTemplate er en KDE projektskabelongenerator

en: Icons from Oxygen Team icons
da: Ikoner fra Oxygen-holdet
