kapptemplate - en to eu translation catalogue (44 entries)

[ctx: @title:column]
en: Templates Projects
eu: Txantiloien proiektuak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: Get More Templates
eu: Lortu txantiloi gehiago

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Template From File
eu: Instalatu txantiloia fitxategitik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Project name:
eu: Proiektuaren izena:

en: Choose your project template
eu: Hautatu zure proiektuaren txantiloia

en: No sample picture available.
eu: Ez dago lagin-irudi erabilgarririk.

en: Template description
eu: Txantiloiaren azalpena

en: Generating your project
eu: Zure proiektua sortzea

en: %1 cannot be created.
eu: %1 ezin da sortu.

en: Path %1 could not be created.
eu: %1 bide-izena ezin izan da sortu.

en: Failed to integrate your project information into the file %1. The project has not been generated and all temporary files will be removed.
eu: Huts egin du zure proiektuaren informazioa %1 fitxategira bateratzea. Proiektua ez da sortu eta aldi baterako fitxategi guztiak kenduko dira.

en: Could not copy template file to %1.
eu: Ezin izan da kopiatu txantiloi fitxategia %1-(e)ra.

en: Generation Progress
eu: Sorreraren aurrerapena

en: Succeeded.
eu: Arrakasta izan du.

en: Your project name is: <b>%1</b>, based on the %2 template.<br />
eu: Zure proiektuaren izana da: <b>%1</b>, %2 txantiloian oinarritua.<br />

en: Version: %1 <br /><br />
eu: Bertsioa: %1 <br /><br />

en: Installed in: %1 <br /><br />
eu: Hemen instalatua: %1 <br /><br />

en: You will find a README in your project folder <b>%1</b><br /> to help you get started with your project.
eu: «README» bat aurkituko duzu zure proiektuaren karpetan <b>%1</b> zure proiektuaren hastapenean lagunduko dizuna.

[ctx: @title:window]
en: Error
eu: Errorea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: This wizard will help you generate a new project.
    You will be able to start developing your own software using Qt and KDE technologies from this template.
eu: Morroi honek proiektu berri bat sortzen lagunduko dizu.
    Zuk egindako softwarea garatzen hasteko gauza izango zara Qt eta KDE teknologiak erabiliz.

[ctx: @title:window]
en: KDE and Qt Template Generator
eu: KDE eta Qt txantiloi sortzailea

[ctx: @title:tab]
en: Introduction
eu: Sarrerakoa

en: Set the project properties
eu: Ezarri proiektuaren propietateak

[ctx: @action:button]
en: Generate
eu: Sortu

en: Your project name is: %1
eu: Zure proiektuaren izena: %1

note: i18n: ectx: label, entry (appName), group (Project)
en: Name of the project
eu: Proiektuaren izena

note: i18n: ectx: label, entry (appVersion), group (Project)
en: Project version
eu: Proiektuaren bertsioa

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Project)
en: Home dir of the user
eu: Erabiltzailearen etxeko direktorioa

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (User)
en: Name of the user
eu: Erabiltzailearen izena

note: i18n: ectx: label, entry (email), group (User)
en: Email of the user
eu: Erabiltzailearen e-posta

en: KAppTemplate is a KDE project template generator
eu: KAppTemplate KDE proiektuen txantiloi sortzaile bat da

en: Icons from Oxygen Team icons
eu: Ikonoak Oxygen taldeko ikonoetatik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, versionLabel)
en: &Version number:
eu: &Bertsio zenbakia:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Project's version number
eu: Proiektuaren bertsio zenbakia

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Set your project version number. A first project should start with version 0.1.
eu: Ezarri zure proiektuaren bertsio zenbakia. Lehendabiziko proiektua 0.1 bertsioarekin hasi beharko litzateke.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installLabel)
en: In&stallation directory:
eu: In&stalatzeko direktorioa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: The directory where you will build your project
eu: Zure proiektua eraikitzeko erabiliko duzun direktorioa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: Choose the directory where you will build your project. Your home /src is a good default location.
eu: Hautatu zure proiektua eraikitzeko erabiliko duzun direktorioa. Zure etxeko /src kokaleku lehenetsi on bat da.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authorLabel)
en: Author &name:
eu: Egilearen ize&na:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: Your first name and name
eu: Zure izena eta abizenak

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: This will set the copyright to this name
eu: Honek egile eskubidea, «copyright», izen honetara ezarriko du

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: A&uthor email:
eu: E&gilearen e-posta:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: Your email address
eu: Zure e-posta helbidea

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: This email address will be next to your name in the copyright credit of the project files.
eu: E-posta helbide hau zure izenaren ondoren egongo da proiektuko fitxategien egile eskubide, «copyright», atribuzioan.
