kapptemplate - en to ia translation catalogue (37 entries)

[ctx: @title:column]
en: Templates Projects
ia: Projectos de Patronos

[ctx: @title]
en: Choose Template
ia: Selige Patrono

[ctx: @action:intoolbar]
en: Install Template From File
ia: Installa Patrono ex file

[ctx: file dialog name filter]
en: Archive Files (*.tar.bz2 *.zip)
ia: Files de archivo (*.tar.bz2 *.zip)

[ctx: @title]
en: No Template Selected
ia: Nulle patrono seligite

[ctx: @action:button Go to the previous page]
en: Previous
ia: Precedente

[ctx: @action:button Go to the next page]
en: Next
ia: Proxime

[ctx: @title]
en: Configure
ia: Configura

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
ia: Nomine:

[ctx: @info:placeholder]
en: No folder selected
ia: Necun dossier selectionate

[ctx: @title:group]
en: Metadata
ia: Metadatos

[ctx: @label:textbox]
en: Author name:
ia: Nomine de autor:

[ctx: @label:textbox]
en: Author email:
ia: E-posta de autor:

[ctx: @action:button Generate the application]
en: Generate
ia: Genera

en: %1 cannot be created.
ia: %1 non pote esser create

en: Path %1 could not be created.
ia: Percurso %1 non poteva esser create

en: Could not copy template file to %1, because the file is already exists. The project has not been generated and all temporary files will be removed.
ia: Non poteva copiar file patrono a %1, perque le file ja existe. Le projecto non ha essite generate e omne files temporanee essera removite.

en: Failed to integrate your project information into the file %1. The project has not been generated and all temporary files will be removed.
ia: Il falleva a integrar tu information de projecto in le file %1. Le projecto non ha essite generate e omne files temporanee essera removite.

en: Could not copy template file to %1.
ia: Nonpoteva copiar file de patrono a %1.

en: Could not load template archive for %1.
ia: Non poteva cargar archivo de patrono per %1.

en: Your project name is: <b>%1</b>, based on the <b>%2</b> template.<br />
ia: Tu nomine de projecto es: <b>%1</b>, basate sur le patrono <b>%2</b> .<br />

en: Installed in: %1 <br /><br />
ia: Installate in: %1 <br /><br />

en: You will find a README in your project folder <b>%1</b><br /> to help you get started with your project.
ia: Tu trovera un README in tu dossier de projecto <b>%1</b> per adjutar te a startar tu projecto.

[ctx: @title]
en: Project Generation
ia: Generation de projecto

[ctx: @action:button Close the application]
en: Close
ia: Claude

en: This wizard will help you generate a new project to get started with Qt and KDE development.
ia: Iste assistente (wizard) te adjutara a generar un nove projecto per initiar con disveloppamento de QT e KDE.

note: i18n: ectx: label, entry (appName), group (Project)
en: Name of the project
ia: Nomine del projecto

note: i18n: ectx: label, entry (appVersion), group (Project)
en: Project version
ia: Version de projecto

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Project)
en: Home dir of the user
ia: Directorio initial o domo del usator

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (User)
en: Name of the user
ia: Nomine del usator

note: i18n: ectx: label, entry (email), group (User)
en: Email of the user
ia: E-Posta del usator

en: KAppTemplate is a KDE project template generator
ia: KAppTemplate es un generator de patrono de projecto de KDE

en: Icons from Oxygen Team icons
ia: Icones ex icones de  Oxygen Team

en: A Simple Application written with KDE Frameworks
ia: Un simpleapplication scribite con KDE Frameworks

en: Author
ia: Autor

note: i18n : internationalization
en: This project is %1 days old
ia: Iste projecto ha %1 dies

[ctx: @action]
en: Switch Colors
ia: Commuta Colores
