kapptemplate - en to ka translation catalogue (44 entries)

[ctx: @title:column]
en: Templates Projects
ka: შაბლონის პროექტები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: Get More Templates
ka: მეტი შაბლონის მიღება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Template From File
ka: შაბლონის ფაილიდან დაყენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Project name:
ka: პროექტის სახელი:

en: Choose your project template
ka: აირჩიეთ თქვენი პროექტის შაბლონი

en: No sample picture available.
ka: მაგალითი სურათი ხელმიუწვდომელია.

en: Template description
ka: შაბლონის აღწერა

en: Generating your project
ka: თქვენი პროექტის გენერაცია

en: %1 cannot be created.
ka: %1-ის შექმნა შეუძლებელია.

en: Path %1 could not be created.
ka: ბილიკის %1 შექმნა შეუძლებელია.

en: Failed to integrate your project information into the file %1. The project has not been generated and all temporary files will be removed.
ka: ფაილში %1 თქვენი პროექტის ინფორმაციის ინტეგრირების შეცდომა. პროექტი არ დაგენერირებულა და ყველა დროებითი ფაილები წაიშლება.

en: Could not copy template file to %1.
ka: შაბლონის ფაილის %1-ში კოპირების შეცდომა.

en: Generation Progress
ka: გენერაციის მიმდინარეობა

en: Succeeded.
ka: წარმატებულია.

en: Your project name is: <b>%1</b>, based on the %2 template.<br />
ka: პროექტის სახელია: <b>%1</b>, ეფუძნება %2 შაბლონს.<br />

en: Version: %1 <br /><br />
ka: ვერსია: %1 <br /><br />

en: Installed in: %1 <br /><br />
ka: დაყენებულია: %1 <br /><br />

en: You will find a README in your project folder <b>%1</b><br /> to help you get started with your project.
ka: თქვენი პროექტის საქაღალდეში <b>%1</b><br /> README ფაილს იპოვით, რომელიც პროექტთან მუშაობის დაწყებაში დაგეხმარებათ.

[ctx: @title:window]
en: Error
ka: შეცდომა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: This wizard will help you generate a new project.
    You will be able to start developing your own software using Qt and KDE technologies from this template.
ka: ეს ოსტატი ახალი პროექტის გენერაციაში დაგეხმარებათ.
    შეძლებთ ამ შაბლონით KDE/Qt ტექნოლოგიებით თქვენი პროგრამის დაწერა დაიწყოთ.

[ctx: @title:window]
en: KDE and Qt Template Generator
ka: KDE -ის და Qt -ის შაბლონების გენერატორი

[ctx: @title:tab]
en: Introduction
ka: შესავალი

en: Set the project properties
ka: დააყენეთ პროექტის თვისებები

[ctx: @action:button]
en: Generate
ka: გენერაცია

en: Your project name is: %1
ka: პროექტის სახელია: %1

note: i18n: ectx: label, entry (appName), group (Project)
en: Name of the project
ka: პროექტის სახელი

note: i18n: ectx: label, entry (appVersion), group (Project)
en: Project version
ka: პროექტის ვერსია

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Project)
en: Home dir of the user
ka: მომხმარებლის საწყისი საქაღალდე

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (User)
en: Name of the user
ka: მომხმარებლის სახელი

note: i18n: ectx: label, entry (email), group (User)
en: Email of the user
ka: მომხმარებლის ელფოსტა

en: KAppTemplate is a KDE project template generator
ka: KAppTemplate -ი KDE -ის პროექტის შაბლონის გენერატორია

en: Icons from Oxygen Team icons
ka: ხატულები Oxygen -ის გუნდის ხატულებიდან

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, versionLabel)
en: &Version number:
ka: &ვერსიის ნომერი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Project's version number
ka: პროექტის ვერსიის ნომერი

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Set your project version number. A first project should start with version 0.1.
ka: დააყენეთ პროექტის ვერსიის ნომერი. პირველი პროექტი წესით 0.1 ვერსიით უნდა დაიწყოს.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installLabel)
en: In&stallation directory:
ka: &დაყენების საქაღალდე:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: The directory where you will build your project
ka: საქაღალდე, სადაც პროექტის აგებას გეგმავთ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: Choose the directory where you will build your project. Your home /src is a good default location.
ka: აირჩიეთ საქაღალდე, სადაც თქვენი პროექტის აგება მოხდება. საქაღალდე src თქვენს საწყის საქაღალდეში, ნაგულისხმები მდებარეობაა.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authorLabel)
en: Author &name:
ka: ავტორის &სახელი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: Your first name and name
ka: თქვენი სახელი და გვარი

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: This will set the copyright to this name
ka: ეს საავტორო უფლებებს ამ სახელზე დააყენებს

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: A&uthor email:
ka: &ავტორის ელფოსტა:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: Your email address
ka: თქვენი ელფოსტა

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: This email address will be next to your name in the copyright credit of the project files.
ka: პროექტის ფაილის საავტორო უფლებებში თქვენი ელფოსტა თქვენი სახელის შემდეგ ჩაისმება.
