kapptemplate - en to lt translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Project name:
lt: Projekto pavadinimas:

en: Choose your project template
lt: Pasirinkti projekto šabloną

en: Template description
lt: Šablono aprašymas

en: Generating your project
lt: Generuojamas projektas

note: i18n: ectx: label, entry (appName), group (Project)
en: Name of the project
lt: Projekto pavadinimas

note: i18n: ectx: label, entry (appVersion), group (Project)
en: Project version
lt: Projekto versija

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Project)
en: Home dir of the user
lt: Naudotojo namų aplankas

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (User)
en: Name of the user
lt: Naudotojo vardas

note: i18n: ectx: label, entry (email), group (User)
en: Email of the user
lt: Naudotojo el. paštas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Project's version number
lt: Projekto versijos numeris

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: Your email address
lt: Jūsų el. paštas
