kapptemplate - en to lv translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Project name:
lv: Projekta nosaukums:

en: Choose your project template
lv: Izvēlieties projekta sagatavi

en: Template description
lv: Sagataves apraksts

en: Generating your project
lv: Ģenerē projektu

en: %1 cannot be created.
lv: Neizdevās izveidot %1.

en: Generation Progress
lv: Generēšanas progress

en: Succeeded.
lv: Veiksmīgs.

en: Your project name is: <b>%1</b>, based on the %2 template.<br />
lv: Jūsu projekta nosaukums ir <b>%1</b>, bastīts uz sagatavi %2.<br />

en: Version: %1 <br /><br />
lv: Versija: %1 <br /> <br />

en: Installed in: %1 <br /><br />
lv: Instalēts: %1 <br /><br />

en: You will find a README in your project folder <b>%1</b><br /> to help you get started with your project.
lv: Projekta mapē <b> %1</b> atradīsiet README failu <br />, tas jums palīdzēs sākt projektu.

en: Set the project properties
lv: Iestatīt projekta īpašības

note: i18n: ectx: label, entry (appName), group (Project)
en: Name of the project
lv: Projekta nosaukums

note: i18n: ectx: label, entry (appVersion), group (Project)
en: Project version
lv: Projekta versija

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Project)
en: Home dir of the user
lv: Lietotāja mājas mape

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (User)
en: Name of the user
lv: Lietotāja vārds

note: i18n: ectx: label, entry (email), group (User)
en: Email of the user
lv: Lietotāja e-pasts

en: Icons from Oxygen Team icons
lv: Ikonas no Oxygen komandas ikonām

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Project's version number
lv: Projekta versijas numurs

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Set your project version number. A first project should start with version 0.1.
lv: Norādiet jūsu projekta versijas numuru. Pirmajai versijai vajadzētu būt 0.1.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: The directory where you will build your project
lv: Mape, kurā kompilēt jūsu projektu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: Choose the directory where you will build your project. Your home /src is a good default location.
lv: Izvēlieties mapi, kurā kompilēsiet projektu. Laba noklusētā vieta varētu būt jūsu mājas_mape/src.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: Your first name and name
lv: Jūsu vārds un uzvārds

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: This will set the copyright to this name
lv: Šim vāram tiks piedēvētas projekta autortiesības

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: Your email address
lv: Jūsu e-pasta adrese

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: This email address will be next to your name in the copyright credit of the project files.
lv: Šī e-pasta adrese parādīsies blakus jūsu vārdam projekta failu autortiesību sadaļā,
