KDE 4 - en to nb translation catalogue (28 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: Get More Templates
nb: Hent flere maler

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Project name:
nb: Prosjektnavn:

en: Choose your project template
nb: Velg prosjektmal

en: Template description
nb: Malbeskrivelse

en: Generating your project
nb: Oppretter prosjekt

en: %1 cannot be created.
nb: Klarte ikke opprette %1.

en: Generation Progress
nb: Framdrift

en: Succeeded.
nb: Fullført.

en: Your project name is: <b>%1</b>, based on the %2 template.<br />
nb: Prosjektnavnet er <b>%1</b>, basert på malen %2.<br />

en: Version: %1 <br /><br />
nb: Versjon: %1 <br /><br />

en: Installed in: %1 <br /><br />
nb: Installert i: %1 <br /><br />

en: You will find a README in your project folder <b>%1</b><br /> to help you get started with your project.
nb: Du finner en «README»-fil i prosjektmappa <b>%1</b><br /> for å hjelpe deg i gang med prosjektet.

en: Set the project properties
nb: Velg prosjektegenskaper

note: i18n: ectx: label, entry (appName), group (Project)
en: Name of the project
nb: Navn på prosjektet

note: i18n: ectx: label, entry (appVersion), group (Project)
en: Project version
nb: Prosjektversjon

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Project)
en: Home dir of the user
nb: Brukerens hjemmemappe

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (User)
en: Name of the user
nb: Navn på brukeren

note: i18n: ectx: label, entry (email), group (User)
en: Email of the user
nb: E-postadresse til brukeren

en: (C) 2008 Anne-Marie Mahfouf
nb: © 2008 Anne-Marie Mahfouf

en: Icons from Oxygen Team icons
nb: Ikoner fra Oxygen-laget

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Project's version number
nb: Prosjektets versjonsnummer

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Set your project version number. A first project should start with version 0.1.
nb: Oppgi versjonsnumme for prosjektet. Nye prosjekter bør begynne med versjon 0.1.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: The directory where you will build your project
nb: Mappa der du vil bygge prosjektet

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: Choose the directory where you will build your project. Your home /src is a good default location.
nb: Velg mappe der du vil bygge prosjektet. Undermappa /src under hjemmemappa er et bra valg,

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: Your first name and name
nb: For- og etternavnet ditt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: This will set the copyright to this name
nb: Dette gir opphavsretten til dette navnet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: Your email address
nb: Din e-postadresse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: This email address will be next to your name in the copyright credit of the project files.
nb: Denne e-postadressen blir oppgitt ved siden av navnet ditt i opphavsrettsteksten i prosjektfilene.
