kapptemplate - en to sk translation catalogue (44 entries)

[ctx: @title:column]
en: Templates Projects
sk: Projekty šablón

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: Get More Templates
sk: Získať viac šablón

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Template From File
sk: Nainštalovať šabllónu zo súbou

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Project name:
sk: Názov projektu:

en: Choose your project template
sk: Vyberte vašu šablónu projektu

en: No sample picture available.
sk: Nie je dostupný vzorový obrázok.

en: Template description
sk: Popis šablóny

en: Generating your project
sk: Generujem váš projekt

en: %1 cannot be created.
sk: %1 sa nedá vytvoriť.

en: Path %1 could not be created.
sk: Cesta %1 sa nedá vytvoriť.

en: Failed to integrate your project information into the file %1. The project has not been generated and all temporary files will be removed.
sk: Zlyhalo integrovanie vašich informácií projektu do súboru %1. Projekt nebol integrovaný a všetky dočasné súbory sa odstránia.

en: Could not copy template file to %1.
sk: Nemôžem kopírovať súbor šablóny do %1.

en: Generation Progress
sk: Priebeh generovania

en: Succeeded.
sk: Úspech.

en: Your project name is: <b>%1</b>, based on the %2 template.<br />
sk: Názov vášho projektu je: <b>%1</b>, založený na šablóne %2.<br />

en: Version: %1 <br /><br />
sk: Verzia: %1 <br /><br />

en: Installed in: %1 <br /><br />
sk: Nainštalované v: %1 <br /><br />

en: You will find a README in your project folder <b>%1</b><br /> to help you get started with your project.
sk: README nájdete v priečinku projektu <b>%1</b><br /> na pomoc pri začiatkoch s vašim projektom.

[ctx: @title:window]
en: Error
sk: Chyba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: This wizard will help you generate a new project.
    You will be able to start developing your own software using Qt and KDE technologies from this template.
sk: Tento sprievodca vám pomôže generovať nový projekt.
    Budete môcť začať vývoj vašich vlastných KDE a Qt projektov z tejto šablóny.

[ctx: @title:window]
en: KDE and Qt Template Generator
sk: Generátor šablón KDE a Qt

[ctx: @title:tab]
en: Introduction
sk: Úvod

en: Set the project properties
sk: Nastaviť vlastnosti projektu

[ctx: @action:button]
en: Generate
sk: Generovať

en: Your project name is: %1
sk: Názov vášho projektu je: %1

note: i18n: ectx: label, entry (appName), group (Project)
en: Name of the project
sk: Názov projektu

note: i18n: ectx: label, entry (appVersion), group (Project)
en: Project version
sk: Verzia projektu

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Project)
en: Home dir of the user
sk: Home adresár používateľa

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (User)
en: Name of the user
sk: Meno používateľa

note: i18n: ectx: label, entry (email), group (User)
en: Email of the user
sk: E-mail používateľa

en: KAppTemplate is a KDE project template generator
sk: KAppTemplate je generátor šablón projektov KDE

en: Icons from Oxygen Team icons
sk: Ikony z tímu Oxygen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, versionLabel)
en: &Version number:
sk: Číslo verzie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Project's version number
sk: Čislo verzie projektu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Set your project version number. A first project should start with version 0.1.
sk: Nastavte číslo verzie projektu. Projekt by mal začínať s verziou 0.1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installLabel)
en: In&stallation directory:
sk: Inštalačný adresár:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: The directory where you will build your project
sk: Adresár, kde vybudujete váš projekt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: Choose the directory where you will build your project. Your home /src is a good default location.
sk: Vyberte adresár kde vybudujete váš projekt. Predvolené umiestnenie je /src vo vašom home.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authorLabel)
en: Author &name:
sk: Meno autora:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: Your first name and name
sk: Vaše prvé meno a priezvisko

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: This will set the copyright to this name
sk: Toto nastaví copyright pre tento názov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: A&uthor email:
sk: E-mail autora:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: Your email address
sk: Vaša e-mailová adresa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: This email address will be next to your name in the copyright credit of the project files.
sk: Táto e-mailová adresa bude vedľa vášho mena v copyright credit v súboroch projektu.
