kapptemplate - en to sr@ijekavian translation catalogue (42 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: Get More Templates
sr@ijekavian: Добави још шаблона

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Template From File
sr@ijekavian: Инсталирај шаблон из фајла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Project name:
sr@ijekavian: Име пројекта:

en: Choose your project template
sr@ijekavian: Избор шаблона за пројекат

en: No sample picture available.
sr@ijekavian: Узорак слике није доступан.

en: Template description
sr@ijekavian: Опис шаблона

en: Generating your project
sr@ijekavian: Стварање пројекта

en: %1 cannot be created.
sr@ijekavian: %1 не може да се направи.

en: Path %1 could not be created.
sr@ijekavian: Путања %1 не може да се направи.

en: Failed to integrate your project information into the file %1. The project has not been generated and all temporary files will be removed.
sr@ijekavian: Не могу да уклопим дате податке о пројекту у фајл %1. Пројекат није генерисан и сви привремени фајлови ће бити уклоњени.

en: Could not copy template file to %1.
sr@ijekavian: Не могу да копирам шаблонски фајл у %1.

en: Generation Progress
sr@ijekavian: Напредак стварања

en: Succeeded.
sr@ijekavian: Успех.

en: Your project name is: <b>%1</b>, based on the %2 template.<br />
sr@ijekavian: Име пројекта је: <b>%1</b>, на основу шаблона %2.<br />

en: Version: %1 <br /><br />
sr@ijekavian: <html>Издање: %1 <br /><br /></html>

en: Installed in: %1 <br /><br />
sr@ijekavian: <html>Инсталира се у: %1 <br /><br /></html>

en: You will find a README in your project folder <b>%1</b><br /> to help you get started with your project.
sr@ijekavian: Погледајте README у фасцикли пројекта <b>%1</b><br />за помоћ у првим корацима са пројектом.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: This wizard will help you generate a new project.
    You will be able to start developing your own software using Qt and KDE technologies from this template.
sr@ijekavian: Овај чаробњак вас води кроз стварање новог пројекта.
    Преко овог шаблона моћи ћете да започнете развој сопственог софтвера користећи КуТ и КДЕ технологије.

en: Set the project properties
sr@ijekavian: Постављање својстава пројекта

note: i18n: ectx: label, entry (appName), group (Project)
en: Name of the project
sr@ijekavian: Име пројекта

note: i18n: ectx: label, entry (appVersion), group (Project)
en: Project version
sr@ijekavian: Издање пројекта

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Project)
en: Home dir of the user
sr@ijekavian: Домаћа фасцикла корисника

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (User)
en: Name of the user
sr@ijekavian: Име корисника

note: i18n: ectx: label, entry (email), group (User)
en: Email of the user
sr@ijekavian: Е‑пошта корисника

en: KAppTemplate
sr@ijekavian: К‑шаблон-програма

en: KAppTemplate is a KDE project template generator
sr@ijekavian: К‑шаблон-програма је генератор шаблона за КДЕ пројекте

en: (C) 2008 Anne-Marie Mahfouf
sr@ijekavian: © 2008, Ан Мари Мафу

en: Anne-Marie Mahfouf
sr@ijekavian: Ан Мари Мафу

en: Sean Wilson
sr@ijekavian: Шон Вилсон

en: Icons from Oxygen Team icons
sr@ijekavian: Иконице према Кисеонику

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, versionLabel)
en: &Version number:
sr@ijekavian: &Број издања:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Project's version number
sr@ijekavian: Број издања пројекта

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Set your project version number. A first project should start with version 0.1.
sr@ijekavian: Овде унесите број издања пројекта. Први пројекат треба да почне издањем 0.1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installLabel)
en: In&stallation directory:
sr@ijekavian: Фасцикла &инсталације:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: The directory where you will build your project
sr@ijekavian: Фасцикла у којој ћете градити пројекат.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: Choose the directory where you will build your project. Your home /src is a good default location.
sr@ijekavian: Изаберите фасциклу у којој ћете градити пројекат. /src у вашој домаћој фасцикли је добра подразумевана локација.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authorLabel)
en: Author &name:
sr@ijekavian: Име &аутора:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: Your first name and name
sr@ijekavian: Ваше име и презиме.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: This will set the copyright to this name
sr@ijekavian: Овим постављате носиоца ауторског права.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: A&uthor email:
sr@ijekavian: &Е‑пошта аутора:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: Your email address
sr@ijekavian: Ваша адреса е‑поште.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: This email address will be next to your name in the copyright credit of the project files.
sr@ijekavian: Ова адреса е‑поште стајаће поред вашег имена, у навођењу ауторског права у фајловима пројекта.
