kasts - en to he translation catalogue (391 entries)

en: Streaming on metered connection not allowed
he: אסור להזרים בחיבורים מוגבלים

en: No network connection
he: אין חיבור לאינטרנט

en: Invalid Media
he: מדיה שגויה

en: Podcast downloads not allowed on metered connection
he: אסור להוריד הסכתים בחיבורים מוגבלים

[ctx: <name> and <name>]
en: %1 and %2
he: %1 וגם %2

[ctx: <name(s)>, and <name>]
en: %1, and %2
he: %1, וגם %2

en: Podcast update error
he: שגיאת עדכון הסכת

en: Media download error
he: שגיאת הורדת מדיה

en: Update not allowed on metered connection
he: אסור לעדכן בחיבורים מוגבלים

en: Invalid media file
he: קובץ מדיה שגוי

en: Nothing found
he: לא נמצא כלום

en: Error moving storage path
he: שגיאה בהעברת נתיב האחסון

en: Error syncing feed and/or episode status
he: שגיאת סנכרון מצב ערוץ ו/או פרק

en: Streaming not allowed on metered connection
he: אסור להזרים בחיבורים מוגבלים

en: Database error
he: שגיאת מסד נתונים

en: Example KMediaSession Player
he: נגן KMediaSession לדוגמה

en: Select File…
he: בחירת קובץ…

en: Select Media File
he: בחירת קובץ מדיה

en: OR
he: או

en: Open
he: פתיחה

en: Play
he: נגינה

en: Pause
he: השהיה

en: Stop
he: עצירה

en: Mute
he: השתקה

en: Title: %1
he: כותרת: %1

en: Artist: %1
he: אומן/אומנית: %1

en: Album: %1
he: אלבום: %1

en: Media status: %1
he: מצב מדיה: %1

en: Playback status: %1
he: מצב נגינה: %1

en: Error: %1
he: שגיאה: %1

[ctx: Explanation for sleep inhibit during media playback]
en: Playing Media
he: ניגון מדיה

en: Podcast Application
he: יישום הסכתים

en: Adds a new podcast to subscriptions.
he: הוספת הסכת חדש למינויים.

en: Podcast URL
he: כתובת הסכת

en: Podcast Player
he: נגן הסכתים

en: © 2020–2025 KDE Community
he: © 2020–2025 קהילת KDE

en: Tobias Fella
he: טוביאס פלה

en: Bart De Vries
he: בארט דה וריס

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: No filter
he: אין מסנן

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: Played episodes
he: פרקים שנוגנו

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: Unplayed episodes
he: פרקים שלא נוגנו

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: Episodes marked as "New"
he: פרקים שמסומנים כ„חדשים”

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: Episodes not marked as "New"
he: פרקים שלא מסומנים כ„חדשים”

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: Episodes marked as Favorite
he: פרקים שמסומנים כמועדפים

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: Episodes not marked as Favorite
he: פרקים שלא מסומנים כמועדפים

[ctx: @label:chooser Choice of fields to search for string]
en: Title
he: כותרת

[ctx: @label:chooser Choice of fields to search for string]
en: Description
he: תיאור

[ctx: @label:chooser Choice of fields to search for string]
en: Podcast title
he: כותרת ההסכת

[ctx: @label:chooser Sort episodes by decreasing date]
en: Date: newer first
he: תאריך: החדשים ראשונים

[ctx: @label:chooser Sort episodes by increasing date]
en: Date: older first
he: תאריך: הישנים ראשונים

[ctx: @info]
en: Unnamed chapter
he: פרק ללא שם

[ctx: @label:chooser Sort podcasts by decreasing number of unplayed episodes]
en: Unplayed count: descending
he: מד לא התנגנו: סדר יורד

[ctx: @label:chooser Sort podcasts by increasing number of unplayed episodes]
en: Unplayed count: ascending
he: מד לא התנגנו: סדר עולה

[ctx: @label:chooser Sort podcasts by decreasing number of new episodes]
en: New count: descending
he: ספירת חדשים: סדר יורד

[ctx: @label:chooser Sort podcasts by increasing number of new episodes]
en: New count: ascending
he: ספירת חדשים: סדר עולה

[ctx: @label:chooser Sort podcasts by decreasing number of favorites]
en: Favorite count: descending
he: ספירת מועדפים: סדר יורד

[ctx: @label:chooser Sort podcasts by increasing number of favorites]
en: Favorite count: ascending
he: ספירת מועדפים: סדר עולה

[ctx: @label:chooser Sort podcasts titles alphabetically]
en: Podcast title: A → Z
he: כותרת ההסכת: א ← ת

[ctx: @label:chooser Sort podcasts titles in reverse alphabetical order]
en: Podcast title: Z → A
he: כותרת ההסכת: ת ← א

en: Add New Podcast
he: הוספת הסכת חדש

en: Url:
he: כתובת:

en: Add Podcast
he: הוספת הסכת

[ctx: @info:status]
en: Podcast updates are currently not allowed on metered connections
he: אסור לעדכן הסכתים דרך חיבורים מוגבלים

[ctx: @title:window]
en: Select Option
he: בחירת אפשרות

[ctx: @title:window]
en: Network not reachable
he: הרשת לא זמינה

[ctx: @info:status]
en: It seems the network cannot be reached. If this is incorrect, this check can be disabled through: Settings > Network.
he: נראה שלא ניתן לגשת לרשת, אפשר להשבית את הבדיקה הזאת דרך: הגדרות > רשת.

en: Don't Allow
he: לא לאפשר

en: Allow Once
he: לאפשר חד־פעמית

en: Always Allow
he: לאפשר תמיד

en: Seek backward
he: חתירה אחורה

en: Seek forward
he: חתירה קדימה

en: Skip forward
he: דילוג קדימה

en: Playback rate:
he: קצב נגינה:

[ctx: @action:button]
en: Show chapter list
he: הצגת רשימת קטעים

[ctx: @action:button]
en: Show episode info
he: הצגת פרטי פרק

[ctx: @action:button]
en: Open sleep timer settings
he: פתיחת הגדרות מתזמן שינה

[ctx: @action:button]
en: Open volume settings
he: פתיחת הגדרות עוצמת שמע

[ctx: @action:button]
en: Toggle mute
he: השתקה/השמעה

[ctx: @action:button]
en: Show more
he: להציג עוד

[ctx: @action:button]
en: Chapters
he: קטעים

[ctx: @action:button]
en: Show Info
he: הצגת פרטים

[ctx: @action:button]
en: Sleep Timer
he: מתזמן שינה

en: Chapters
he: קטעים

en: No Episode Title
he: אין כותרת פרק

en: No episode loaded
he: לא נטען פרק

[ctx: @title of page allowing to search for new podcasts online]
en: Discover
he: חשיפה

en: Search podcastindex.org
he: חיפוש ב־podcastindex.org

en: Search
he: חיפוש

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Subscribed
he: נרשמת

[ctx: @title of page with list of downloaded episodes]
en: Downloads
he: הורדות

en: Refresh All Podcasts
he: ריענון כל ההסכתים

[ctx: @info:placeholder]
en: No downloads
he: אין הורדות

[ctx: @title:group Status of downloaded episodes]
en: Downloading
he: מתבצעת הורדה

[ctx: @title:group Status of downloaded episodes]
en: Incomplete Downloads
he: הורדות חלקיות

[ctx: @title:group Status of downloaded episodes]
en: Downloaded
he: ירדו

[ctx: @title:group Status of downloaded episodes]
en: Queued
he: בתור

[ctx: @title]
en: Episode Details
he: פרטי פרק

[ctx: @action:intoolbar Button to open an episode URL in browser]
en: Open in Browser
he: פתיחה בדפדפן

[ctx: @action:intoolbar Button to start episode download]
en: Download
he: הורדה

[ctx: @action:intoolbar Button to cancel ongoing download of episode]
en: Cancel Download
he: ביטול הורדה

[ctx: @action:intoolbar Button to pause the playback of the episode]
en: Pause
he: השהיה

[ctx: @action:intoolbar Button to start playback of the episode]
en: Play
he: נגינה

[ctx: @action:intoolbar Action to start playback by streaming the episode rather than downloading it first]
en: Stream
he: הזרמה

[ctx: @action:intoolbar Button to add an episode to the play queue]
en: Add to Queue
he: הוספה לתור

[ctx: @action:intoolbar Button to remove an episode from the play queue]
en: Remove from Queue
he: הסרה מהתור

[ctx: @action:intoolbar Button to remove the downloaded episode audio file]
en: Delete Download
he: מחיקת ההורדה

[ctx: @action:intoolbar Button to reset the play position of an episode to the start]
en: Reset Play Position
he: איפוס מקום הנגינה

[ctx: @action:intoolbar Button to mark eposide as not played]
en: Mark as Unplayed
he: סימון כלא הושמע

[ctx: @action:intoolbar Button to mark episode as played]
en: Mark as Played
he: סימון כהושמע

[ctx: @action:intoolbar]
en: Remove "New" Label
he: הסרת התווית „חדש”

[ctx: @action:intoolbar]
en: Label as "New"
he: סימון כ„חדש”

[ctx: @action:intoolbar Button to remove the "favorite" property of a podcast episode]
en: Remove from Favorites
he: הסרה מהמועדפים

[ctx: @action:intoolbar Button to add a podcast episode as favorite]
en: Add to Favorites
he: הוספה למועדפים

[ctx: @action:intoolbar Button to open the podcast URL in browser]
en: Open Podcast
he: פתיחת הסכת

[ctx: @action:button]
en: Copy Episode Download URL
he: העתקת כתובת הורדת פרק

[ctx: @info:status]
en: Link Copied
he: הקישור הועתק

[ctx: @title of page with list of podcast episodes]
en: Episodes
he: פרקים

[ctx: @action:intoolbar]
en: Search
he: חיפוש

en: No episodes available
he: אין פרקים זמינים

en: No errors logged
he: לא תועדו שגיאות

en: Error code:
he: קוד שגיאה:

[ctx: @title]
en: Error Log
he: יומן שגיאות

[ctx: @action:button]
en: Clear All Errors
he: פינוי כל השגיאות

en: Show Error Log
he: הצגת יומן שגיאות

en: Podcast Details
he: פרטי הסכת

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
he: מאת %1

en: Refresh Podcast
he: ריענון הסכת

en: Show Details
he: הצגת פרטים

en: Podcast URL:
he: כתובת הסכת:

en: Weblink:
he: קישור אתר:

en: Subscribed since: %1
he: מינוי מאז: %1

en: Last updated: %1
he: עדכון אחרון: %1

en: 1 Episode | %1 Episodes
he[0]: פרק
he[1]: שני פרקים
he[2]: %1 פרקים
he[3]: %1 פרקים

en: 1 Unplayed | %1 Unplayed
he[0]: לא הושמע
he[1]: שניים לא הושמעו
he[2]: %1 לא הושמעו
he[3]: %1 לא הושמעו

en: Error (%1): %2
he: שגיאה (%1): %2

en: Remove Podcast
he: הסרת הסכת

[ctx: @info Placeholder message for empty podcast list]
en: No podcasts added yet
he: עדיין לא נוספו הסכתים

[ctx: @info Placeholder message for podcast list when no podcast matches the search criteria]
en: No podcasts found
he: לא נמצאו הסכתים

[ctx: @info:tipoftheday]
en: Get started by adding podcasts:
he: כדאי להתחיל על ידי הוספת הסכתים:

[ctx: @action:button]
en: Search Online
he: חיפוש באינטרנט

[ctx: @action:button]
en: Synchronize
he: סנכרון

[ctx: @action:intoolbar]
en: Select All
he: בחירה בהכול

[ctx: @action:intoolbar]
en: Deselect All
he: ביטול בחירה

[ctx: @action:intoolbar]
en: Remove Podcast | Remove Podcasts
he[0]: הסרת הסכת
he[1]: הסרת הסכתים
he[2]: הסרת הסכתים
he[3]: הסרת הסכתים

[ctx: @action:intoolbar Open view with more podcast details]
en: Podcast Details
he: פרטי הסכת

[ctx: @title of page with list of podcast subscriptions]
en: Subscriptions
he: מינויים

[ctx: @action:intoolbar]
en: Refresh All Podcasts
he: ריענון כל ההסכתים

[ctx: @action:intoolbar]
en: Add Podcast…
he: הוספת הסכת…

[ctx: @action:intoolbar Open menu with options to sort subscriptions]
en: Sort
he: מיון

[ctx: @info:tooltip]
en: Select how to sort subscriptions
he: בחירת אופן מיון המינויים

[ctx: @action:intoolbar]
en: Import Podcasts…
he: ייבוא הסכתים…

[ctx: @action:intoolbar]
en: Export Podcasts…
he: ייצוא הסכתים…

[ctx: @title:window]
en: Import Podcasts
he: ייבוא הסכתים

[ctx: @label:listbox File filter option in file dialog]
en: OPML Files (*.opml)
he: קובצי OPML‏ (‎*.opml)

[ctx: @label:listbox File filter option in file dialog]
en: XML Files (*.xml)
he: קובצי XML ‏(‎*.xml)

[ctx: @label:listbox File filter option in file dialog]
en: All Files (*)
he: כל הקבצים (*)

[ctx: @title:window]
en: Export Podcasts
he: ייצוא הסכתים

[ctx: @action:button Reset filters active on ListView]
en: Reset
he: איפוס

[ctx: @info:status Name of the filter which is active on the ListView]
en: Active filter: %1
he: מסנן פעיל: %1

en: Played
he: הושמע

en: Read
he: נקרא

en: New
he: חדש

en: Remove from Queue
he: הסרה מהתור

en: Download
he: הורדה

en: Cancel Download
he: ביטול הורדה

en: Delete Download
he: מחיקת הורדה

en: Add to Queue
he: הוספה לתור

[ctx: @action:inmenu Action to start playback by streaming the episode rather than downloading it first]
en: Stream
he: הזרמה

[ctx: @action:intoolbar Open menu with options to sort episodes]
en: Sort
he: מיון

[ctx: @info:tooltip]
en: Select how to sort episodes
he: בחירת אופן מיון הפרקים

[ctx: @action:intoolbar Button to open menu to filter episodes based on their status (played, new, etc.)]
en: Filter
he: סינון

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter episodes by status
he: סינון פרקים לפי מצב

en: Select All
he: בחירה בהכול

en: Deselect All
he: ביטול בחירה

en: Mark as Played
he: סימון כהושמע

en: Mark as Unplayed
he: סימון כלא הושמע

en: Label as "New"
he: סימון כ„חדש”

en: Remove "New" Label
he: הסרת התווית „חדש”

[ctx: context menu action]
en: Delete Download | Delete Downloads
he[0]: מחיקת ההורדה
he[1]: מחיקת ההורדות
he[2]: מחיקת ההורדות
he[3]: מחיקת ההורדות

[ctx: @info Placeholder text in search box]
en: No search results
he: אין תוצאות לחיפוש

[ctx: @action:intoolbar]
en: Advanced Search Options
he: אפשרויות חיפוש מתקדמות

[ctx: @title:menu]
en: Search Preferences
he: העדפות חיפוש

[ctx: @title:group Group of fields in which can be searched]
en: Search in:
he: חיפוש ב־:

[ctx: @title of page showing the list queued items; this is the noun 'the queue', not the verb]
en: Queue
he: תור

[ctx: @title of dialog with app settings]
en: Settings
he: הגדרות

[ctx: Number of Updated Podcasts]
en: Updated %2 of %1 Podcast | Updated %2 of %1 Podcasts
he[0]: עודכנו %1 מתוך הסכת
he[1]: עודכנו %1 מתוך שני הסכתים
he[2]: עודכנו %2 מתוך %1 הסכתים
he[3]: עודכנו %2 מתוך %1 הסכתים

[ctx: Number of Moved Files]
en: Moved %2 of %1 File | Moved %2 of %1 Files
he[0]: הועבר %2 מתוך קובץ
he[1]: הועברו %2 מתוך שני קבצים
he[2]: הועברו %2 מתוך %1 קבצים
he[3]: הועברו %2 מתוך %1 קבצים

[ctx: @info:status]
en: Podcast downloads are currently not allowed on metered connections
he: הורדות הסכתים אסורות כרגע דרך חיבורים מוגבלים

en: No Episode Loaded
he: לא נטען פרק

en: No Title
he: אין כותרת

en: No podcast title
he: אין כותרת להסכת

en: No chapters found
he: לא נמצאו קטעים

[ctx: @title:window]
en: Playback Rate Presets
he: ערכות קצב נגינה

[ctx: @info Label for controls to add new playback rate preset]
en: New Preset:
he: ערכה חדשה:

[ctx: @action:button Add new playback rate value to list]
en: Add
he: הוספה

[ctx: @info:tooltip]
en: Add new playback rate value to list
he: הוספת ערך קצב נגינה לרשימה

[ctx: @action:button]
en: Decrease playback rate
he: האטת קצב הנגינה

[ctx: @action:button]
en: Increase playback rate
he: האצת קצב הנגינה

[ctx: @title:group List of custom playback rates]
en: Current Presets:
he: הערכות הנוכחיות:

[ctx: @title:window]
en: Select Playback Rate
he: בחירת קצב נגינה

[ctx: @action:button]
en: Customize
he: התאמה אישית

[ctx: @info:progress]
en: 1 Episode | %1 Episodes
he[0]: פרק
he[1]: שני פרקים
he[2]: %1 פרקים
he[3]: %1 פרקים

[ctx: @info:progress]
en: Time Left
he: זמן שנותר

[ctx: @info]
en: Queue is empty
he: התור ריק

[ctx: @label:textbox Placeholder text for episode search field]
en: Search episodes…
he: חיפוש פרקים…

[ctx: @title Form header for settings related to app appearance]
en: Appearance
he: מראה

[ctx: @label:listbox Label for selecting the type of GUI for the app (desktop, mobile or auto)]
en: Optimize interface for mobile/desktop usage
he: הממשק לשימוש בנייד/שולחן עבודה עבר מיטוב

[ctx: @label]
en: This will require a restart of the app to take effect
he: החלת הפעולה הזאת תדרוש את הפעלת היישום מחדש

[ctx: Label for the GUI mode selection]
en: Auto
he: אוטו׳

[ctx: Label for the GUI mode selection]
en: Desktop
he: מחשב שולחני

[ctx: Label for the GUI mode selection]
en: Mobile
he: נייד

[ctx: @label:listbox]
en: Color theme
he: ערכת צבעים

[ctx: @option:check]
en: Always show podcast titles in subscription view
he: תמיד להציג את כותרות ההסכתים בתצוגת המינויים

[ctx: @option:check]
en: Show episode image instead of podcast image in lists
he: הצגת תמונות הפרקים במקום תמונות ההסכתים ברשימות

[ctx: @option:check]
en: Show podcast titles in episode lists
he: הצגת כותרות ההסכתים ברשימות הפרקים

[ctx: @title Title header for settings related to the tray icon]
en: Tray icon
he: סמל בשורת המערכת

[ctx: @option:check]
en: Show icon in system tray
he: הצגת סמל בשורת המערכת

[ctx: @option:check]
en: Minimize to tray instead of closing
he: למזער לשורת המערכת במקום לסגור

[ctx: @label:listbox Label for selecting the color of the tray icon]
en: Tray icon type
he: סוג סמל שורת המערכת

[ctx: Label describing style of tray icon]
en: Colorful
he: צבעוני

[ctx: Label describing style of tray icon]
en: Light
he: בהיר

[ctx: Label describing style of tray icon]
en: Dark
he: כהה

[ctx: @title Form header for settings related to text/fonts]
en: Text
he: טקסט

[ctx: @option:check]
en: Use system default
he: כמו המערכת

[ctx: @label:spinbox]
en: Font size
he: גודל כתב

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: Error Log
he: יומן שגיאות

[ctx: @action:button]
en: Clear All
he: פינוי הכול

[ctx: @title Form header for settings related to playback]
en: Playback settings
he: הגדרות נגינה

[ctx: @label:listbox Label for setting to select audio playback backend]
en: Select audio backend
he: בחירת מנגנון שמע

[ctx: @option:check Label for setting whether the total episode time is shown or a countdown of the remaining play time]
en: Show time left instead of total episode time
he: הצגת הזמן שנותר במקום זמן הפרק הכללי

[ctx: @option:check]
en: Adjust time left based on current playback speed
he: התאמת הזמן שנשאר לפי מהירות הנגינה הנוכחית

[ctx: @option:check]
en: Prefer streaming over downloading
he: עדיף הזרמה על פני הורדה

[ctx: @label:spinbox]
en: Skip forward interval (in seconds)
he: משך דילוג קדימה (בשניות)

[ctx: @label:spinbox]
en: Skip backward interval (in seconds)
he: משך דילוג אחורה (בשניות)

[ctx: @title Form header for settings related podcast updates]
en: Podcast update settings
he: הגדרות עדכון הסכתים

[ctx: @label:listbox]
en: Periodically retrieve podcast feeds
he: למשוך ערוצי הסכתים מדי פעם בפעם

[ctx: @item:inlistbox automatic podcast update interval]
en: Never
he: אף פעם

[ctx: @item:inlistbox automatic podcast update interval]
en: Every hour | Every %1 hours
he[0]: כל שעה
he[1]: כל שעתיים
he[2]: כל %1 שעות
he[3]: כל %1 שעות

[ctx: @item:inlistbox automatic podcast update interval]
en: Every day | Every %1 days
he[0]: כל יום
he[1]: כל יומיים
he[2]: כל %1 ימים
he[3]: כל %1 ימים

[ctx: @option:check]
en: Fetch podcast updates on startup
he: משיכת עדכוני הסכתים עם העלייה

[ctx: @option:check]
en: Update existing episode data on refresh (slower)
he: עדכון נתוני הסכת נוכחי בריענון (איטי יותר)

[ctx: @option:check]
en: Automatically queue new episodes
he: הוספת פרקים חדשים לתור אוטומטית

[ctx: @option:check]
en: Automatically download new episodes
he: הורדת פרקים חדשים אוטומטית

[ctx: @title Form header for settings related to the queue]
en: Queue settings
he: הגדרות תור

[ctx: @option:check]
en: Continue playing next episode after current one finishes
he: להמשיך לנגן את הפרק הבא לאחר סיום הנוכחי

[ctx: @option:check]
en: Reset play position after an episode is played
he: איפוס מקום הנגינה לאחר השמעת פרק

[ctx: @label:listbox]
en: Played episode behavior
he: התנהגות פרק שהושמע

[ctx: @item:inlistbox What to do with played episodes]
en: Do not delete
he: לא למחוק

[ctx: @item:inlistbox What to do with played episodes]
en: Delete immediately
he: למחוק מיידית

[ctx: @item:inlistbox What to do with played episodes]
en: Delete at next startup
he: למחוק בעלייה הבאה

[ctx: @label:spinbox]
en: Mark episodes as played when the given time is remaining (in seconds)
he: סימון שפרקים הושמעו כשנותרה כמות הזמן שצוינה (בשניות)

[ctx: @title Form header for settings triggered by adding new podcasts]
en: When adding new podcasts
he: בעת הוספת הסכתים חדשים

[ctx: @option:radio]
en: Mark all episodes as played
he: סימון כל הפרקים כהושמעו

[ctx: @option:radio]
en: Mark most recent episodes as unplayed
he: סימון הפרקים האחרונים כלא הושמעו

[ctx: @option:radio]
en: Mark all episodes as unplayed
he: סימון כל הפרקים כלא הושמעו

[ctx: @title Form header for download related settings]
en: Downloads
he: הורדות

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum number of parallel episode downloads
he: מספר הורדות הפרקים המקבילות המרבי

[ctx: @title Form header for settings related to network connections]
en: Network
he: רשת

[ctx: @option:check]
en: Enable network connection checks
he: הפעלת בדיקות חיבורי רשת

[ctx: @title Form header for settings related to metered connections]
en: On metered connections
he: בחיבורים מוגבלים

[ctx: @option:check]
en: Allow podcast updates
he: לאפשר עדכוני הסכתים

[ctx: @option:check]
en: Allow episode downloads
he: לאפשר הורדת פרקים

[ctx: @option:check]
en: Allow image downloads
he: לאפשר הורדת תמונות

[ctx: @option:check]
en: Allow streaming
he: לאפשר הזרמה

[ctx: @title Form header for settings related to network proxies]
en: Network Proxy
he: מתווך רשת

[ctx: @option:radio Network proxy selection]
en: System Default
he: כמו המערכת

[ctx: @option:radio Network proxy selection]
en: No Proxy
he: ללא מתווך

[ctx: @label:textbox Hostname for proxy config]
en: Host
he: מארח

[ctx: @label:spinbox Port for proxy config]
en: Port
he: פתחה

[ctx: @label:textbox Username for proxy config]
en: User
he: משתמש

[ctx: @label:textbox Password for proxy config]
en: Password
he: סיסמה

[ctx: @action:button]
en: Apply
he: החלה

[ctx: @info:status Warning message related to app proxy settings]
en: Your system level or app level proxy settings might be ignored by the audio backend when streaming audio. The settings should still be honored by all other network related actions, including downloading episodes.
he: הגדרות המתווך ברמת המערכת או ברמת היישום לא יחולו על ידי מערכת השמע בעת הזרמת שמע. ההגדרות עדיין יחולו על ידי כל שאר הפעולות שקשורות ברשת, כולל הורדת פרקים.

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: General
he: כללי

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: Appearance
he: מראה

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: Storage
he: אחסון

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: Network
he: רשת

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: Synchronization
he: סנכרון

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: About Kasts
he: על Kasts

[ctx: @title:group]
en: About
he: על אודות

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: About KDE
he: על KDE

[ctx: @title Form header for settings related to storage paths]
en: Storage path
he: שגיאה בהעברת נתיב האחסון

[ctx: @option:check]
en: Use default path
he: להשתמש בנתיב ברירת המחדל

[ctx: @label showing path used for local storage]
en: Storage path
he: נתיב אחסון

[ctx: @action:button]
en: Select folder…
he: בחירת תיקייה…

[ctx: @title of dialog box]
en: Select Storage Path
he: בחירת נתיב אחסון

[ctx: @title Form header for section showing information about local storage]
en: Information
he: פרטים

[ctx: @label showing the storage space used by local podcast downloads]
en: Podcast downloads
he: הורדות הסכתים

[ctx: @label Using <amount of bytes> of disk space]
en: Using %1 of disk space
he: נעשה שימוש ב־%1 מנפח הכונן

[ctx: @label showing the storage space used by the image cache]
en: Image cache
he: מטמון תמונות

[ctx: @action:button]
en: Clear Cache
he: פינוי המטמון

[ctx: @label]
en: Account
he: חשבון

[ctx: @info:status Shows which sync account and sync server the user is logged into]
en: Logged into account "%1" on server "%2"
he: נכנסת לחשבון „%1” בשרת „%2”

[ctx: @info:status]
en: Syncing disabled
he: הסנכרון הושבת

[ctx: @action:button]
en: Logout
he: יציאה

[ctx: @action:button]
en: Login
he: כניסה

[ctx: @label]
en: Manually sync
he: סנכרון ידני

[ctx: @action:button]
en: Sync Now
he: לסנכרן כעת

[ctx: @info:status]
en: Last full sync with server
he: הסנכרון המלא האחרון מול השרת

[ctx: @info:status]
en: Last quick upload to sync server
he: ההעלאה המהירה האחרונה לשרת הסנכרון

[ctx: @title Form header for settings related to automatic syncing]
en: Automatic syncing
he: מסתנכרן אוטומטית

[ctx: @option:check]
en: Do full sync on startup
he: ביצוע סנכרון מלא עם העלייה

[ctx: @option:check]
en: Do full sync when fetching podcasts
he: ביצוע סנכרון מלא בעת משיכת הסכתים

[ctx: @option:check]
en: Upload episode play positions on play/pause toggle
he: העלאת נקודות מקום הנגינה עם החלפה בין נגינה/השהיה

[ctx: @title Form header for advanced settings related to syncing]
en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

[ctx: @label]
en: Fetch all episode states from server
he: משיכת כל מצבי הפרקים מהשרת

[ctx: @action:button]
en: Fetch
he: משיכה

[ctx: @label]
en: Push all local episode states to server
he: דחיפת כל מצבי הפרקים המקומיים לשרת

[ctx: @action:button]
en: Push
he: דחיפה

[ctx: @label]
en: Push all local episode states to server?
he: לדחוף את כל מצבי הפרקים המקומיים לשרת?

[ctx: @label]
en: Please note that pushing the playback state of all local episodes to the server might take a very long time and/or might overload the server. Also note that this action will overwrite all existing episode states on the server.
    
    Continue?
he: נא לשים לב שדחיפת מצבי נגינת כל הפרקים המקומיים לשרת יכולה לארוך זמן מה ו/או כנראה תעמיס על השרת. ראוי גם לשים לב שהפעולה הזאת תחליף את כל מצבי הפרקים הנוכחיים בשרת.
    
    להמשיך?

[ctx: @label]
en: Select Sync Provider
he: בחירת ספק סנכרון

[ctx: @label]
en: Synchronize with official gpodder.net server
he: סנכרון מול שרת ה־gpodder.net הרשמי

[ctx: @label]
en: Synchronize with GPodder Nextcloud app
he: סנכרון מול יישומון GPodder Nextcloud

[ctx: @title of dialog box]
en: Sync Login Credentials
he: סנכרון פרטי גישה

[ctx: @label]
en: Sync with GPodder Nextcloud app
he: סנכרון מול יישומון GPodder Nextcloud

[ctx: @label]
en: Sync with gpodder.net service
he: סנכרון מול שירות gpodder.net

[ctx: @label argument is a weblink]
en: Sync with a Nextcloud server that has the GPodder Sync app installed: %1.<br/>It is advised to manually create an app password for Kasts through the web interface and use those credentials.
he: סנכרון מול שרת Nextcloud שמותקן בו יישומון הסנכרון של GPodder‏: %1.<br />מומלץ ליצור סיסמת יישום ל־Kasts ידנית דרך ממשק האתר ולהשתמש בפרטי הגישה האלה.

[ctx: @label argument is a weblink]
en: If you don't already have an account, you should first create one at %1
he: אם עוד אין לך חשבון, קודם צריך ליצור אחד אצל %1

[ctx: @label:textbox]
en: Username:
he: שם משתמש:

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
he: סיסמה:

[ctx: @option:check]
en: Use custom server
he: להשתמש בשרת אחר

[ctx: @label:textbox]
en: Hostname:
he: שם מארח:

[ctx: @title]
en: Sync Device Settings
he: סנכרון הגדרות ההתקן

[ctx: @action:button]
en: Create a new device
he: יצירת מכשיר חדש

[ctx: @label:textbox]
en: Device Name:
he: שם המכשיר:

[ctx: @label:textbox]
en: Device Description:
he: תיאור המכשיר:

[ctx: @label:listbox]
en: Device Type:
he: סוג המכשיר:

[ctx: @item:inlistbox type of device]
en: other
he: אחר

[ctx: @item:inlistbox type of device]
en: desktop
he: מחשב שולחני

[ctx: @item:inlistbox type of device]
en: laptop
he: מחשב נייד

[ctx: @item:inlistbox type of device]
en: server
he: שרת

[ctx: @item:inlistbox type of device]
en: mobile
he: נייד

[ctx: @action:button]
en: Create Device
he: יצירת מכשיר

[ctx: @label]
en: or select an existing device
he: או לבחור במכשיר קיים

[ctx: @title of dialog box]
en: Device Sync Settings
he: הגדרות סנכרון מכשיר

[ctx: @label]
en: Should all podcast subscriptions on this gpodder.net account be synced across all devices?
    If you don't know what this means, you should probably select "Ok".
he: האם לסנכרן את כל מינויי ההסכתים שבחשבון ה־gpodder.net יסונכרנו על פני כל המכשירים?
    אם אין לך מושג מה זה אומר, כדאי לבחור פשוט ב„אישור”.

[ctx: @title of dialog box]
en: Sync Now?
he: לסנכרן כעת?

[ctx: @label]
en: Perform a first sync now?
he: לבצע סנכרון ראשוני כעת?

en: Sleep Timer
he: מתזמן שינה

en: Start
he: התחלה

en: Status: Active
he: מצב: פעיל

en: Status: Inactive
he: מצב: לא פעיל

en: Remaining time: %1
he: זמן שנותר: %1

en: Seconds
he: שניות

en: Minutes
he: דקות

en: Hours
he: שעות

en: Sync Password Required
he: נדרשת סיסמה לסנכרון

en: The password for user "%1" on Nextcloud server "%2" could not be retrieved.
he: אי אפשר למשוך את סיסמת המשתמש „%1” בשרת ה־Nextcloud‏ „%2”.

en: The password for user "%1" on "gpodder.net" could not be retrieved.
he: אי אפשר למשוך את סיסמת המשתמש „%1” ב־„gpodder.net”.

en: Password:
he: סיסמה:

en: Abort
he: ביטול גורף

en: Never
he: אף פעם

[ctx: Suggested description for this device on gpodder sync service; argument is the hostname]
en: Kasts on %1
he: Kasts על %1

en: Could not log into GPodder-nextcloud server
he: לא ניתן להיכנס לשרת GPodder-nextcloud

en: Could not log into GPodder server
he: לא ניתן להיכנס לשרת GPodder

en: I/O denied: Cannot save password.
he: קלט/פלט נדחה: אי אפשר לשמור את הסיסמה.

en: I/O denied: Cannot access password file.
he: קלט/פלט נדחה: אי אפשר לגשת לקובץ הסיסמאות.

en: Could not create GPodder device
he: לא ניתן ליצור מכשיר GPodder

en: Could not retrieve synced device status
he: לא ניתן למשוך את מצב המכשיר המסונכרן

en: Could not retrieve subscriptions for device %1
he: לא ניתן למשוך את המינויים למכשיר %1

en: Could not upload subscriptions for device %1
he: לא ניתן להעלות מינויים למכשיר %1

en: Could not retrieve subscription updates from server
he: לא ניתן למשוך עדכוני מינויים מהשרת

en: Could not upload subscription changes to server
he: לא ניתן להעלות שינויים מינויים לשרת

en: Could not retrieve episode updates from server
he: לא ניתן למשוך את עדכוני הפרקים מהשרת

en: Could not upload episode updates to server
he: לא ניתן להעלות עדכוני פרקים לשרת

en: Internal data error
he: שגיאת נתונים פנימית

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Start sync
he: (שלב %1 מתוך %2) התחלת סנכרון

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Requesting remote subscription updates
he: (שלב %1 מתוך %2) נשלחת בקשה לעדכוני מינויים מהצד המרוחק

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Uploading local subscription updates
he: (שלב %1 מתוך %2) עדכוני מינויים מקומיים נשלחים

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %3 of %4) Updated %2 of %1 podcast | (Step %3 of %4) Updated %2 of %1 podcasts
he[0]: (שלב %3 מתוך %4) עודכנו %2 מתוך הסכת
he[1]: (שלב %3 מתוך %4) עודכנו %2 מתוך שני הסכתים
he[2]: (שלב %3 מתוך %4) עודכנו %2 מתוך %1 הסכתים
he[3]: (שלב %3 מתוך %4) עודכנו %2 מתוך %1 הסכתים

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Requesting remote episode updates
he: (שלב %1 מתוך %2) נשלחת בקשה לעדכוני פרקים מהצד המרוחק

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Applying remote episode changes
he: (שלב %1 מתוך %2) שינויי הפרקים המרוחקים חלים

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Uploading local episode updates
he: (שלב %1 מתוך %2) עדכוני פרקים מקומיים נשלחים

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Finished sync
he: (שלב %1 מתוך %2) הסנכרון הסתיים

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: Sync aborted
he: הסנכרון בוטל

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: Sync finished with error
he: הסנכרון הסתיים עם שגיאה

en: Downloading %1
he: %1 יורד

en: Old location:
he: מקום ישן:

en: New location:
he: מקום חדש:

en: Destination path not writable
he: לא ניתן לכתוב לנתיב היעד

en: Operation aborted by user
he: הפעולה בוטלה על ידי המשתמש

en: An error occurred while copying data
he: אירעה שגיאה בהעתקת הנתונים

[ctx: @info:tooltip]
en: Kasts
    Middle-click to play/pause
he: Kasts
    לחיצה אמצעית לנגינה/השהיה

[ctx: @action:inmenu]
en: Seek Backward
he: חתירה אחורה

[ctx: @action:inmenu]
en: Play
he: נגינה

[ctx: @action:inmenu]
en: Pause
he: השהיה

[ctx: @action:inmenu]
en: Seek Forward
he: חתירה קדימה

[ctx: @action:inmenu]
en: Skip Forward
he: דילוג קדימה

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit
he: יציאה
