kasts - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Downloading %1
sk: Preberá sa %1

en: Play
sk: Prehrať

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Add Podcast
sk: Pridať Podcast

en: Downloads
sk: Sťahovania

en: Refresh All Podcasts
sk: Obnoviť všetky Podcast položky

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
sk: od %1

en: Error (%1): %2
sk: Chyba (%1): %2

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Queue
sk: Fronta

en: Subscriptions
sk: Odbery

en: Episodes
sk: Epizódy

en: About
sk: O aplikácii

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Article
sk: Odsek

en: Font size:
sk: Veľkosť písma:

en: Error Log
sk: Chybový záznam
