kasts - en to uk translation catalogue (390 entries)

en: Streaming on metered connection not allowed
uk: Потокове передавання даних на з'єднанні з обліком передавання даних заборонено

en: No network connection
uk: Немає з'єднання з мережею

en: Invalid Media
uk: Некоректне мультимедіа

en: Podcast downloads not allowed on metered connection
uk: Отримання трансляцій заборонено через використання вимірюваного з'єднання

[ctx: <name> and <name>]
en: %1 and %2
uk: %1 і %2

[ctx: <name(s)>, and <name>]
en: %1, and %2
uk: %1 і %2

en: Podcast update error
uk: Помилка під час спроби оновлення трансляцій

en: Media download error
uk: Помилка під час отримання мультимедійних даних

en: Update not allowed on metered connection
uk: При з'єднанні з обліком даних оновлення заборонено

en: Invalid media file
uk: Некоректний мультимедійний файл

en: Nothing found
uk: Нічого не знайдено

en: Error moving storage path
uk: Помилка під час зміни шляху зберігання даних

en: Error syncing feed and/or episode status
uk: Помилка під час спроби синхронізувати стан подачі і/або епізоду

en: Streaming not allowed on metered connection
uk: При з'єднанні з обліком даних потокову трансляцію заборонено

en: Database error
uk: Помилка бази даних

en: Example KMediaSession Player
uk: Приклад програвача KMediaSession

en: Select File…
uk: Вибрати файл…

en: Select Media File
uk: Виберіть файл мультимедійних даних

en: OR
uk: АБО

en: Open
uk: Відкрити

en: Play
uk: Відтворити

en: Pause
uk: Призупинити

en: Stop
uk: Зупинити

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Title: %1
uk: Назва: %1

en: Artist: %1
uk: Виконавець: %1

en: Album: %1
uk: Альбом: %1

en: Media status: %1
uk: Стан даних: %1

en: Playback status: %1
uk: Стан відтворення: %1

en: Error: %1
uk: Помилка: %1

[ctx: Explanation for sleep inhibit during media playback]
en: Playing Media
uk: Відтворюємо музику

en: Podcast Application
uk: Програма для трансляцій

en: Adds a new podcast to subscriptions.
uk: Додає новий трансляцію до підписок.

en: Podcast URL
uk: Адреса трансляції

en: Podcast Player
uk: Програвач трансляцій

en: © 2020–2025 KDE Community
uk: © Спільнота KDE, 2020–2025

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: No filter
uk: Без фільтрування

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: Played episodes
uk: Відтворені епізоди

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: Unplayed episodes
uk: Невідтворені епізоди

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: Episodes marked as "New"
uk: Епізоди, які позначено як «Нові»

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: Episodes not marked as "New"
uk: Епізоди, які не позначено як «Нові»

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: Episodes marked as Favorite
uk: Епізоди, які позначено як «Улюблені»

[ctx: @label:chooser Choice of filter for episode list]
en: Episodes not marked as Favorite
uk: Епізоди, які не позначено як «Улюблені»

[ctx: @label:chooser Choice of fields to search for string]
en: Title
uk: Заголовок

[ctx: @label:chooser Choice of fields to search for string]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @label:chooser Choice of fields to search for string]
en: Podcast title
uk: Заголовок трансляції

[ctx: @label:chooser Sort episodes by decreasing date]
en: Date: newer first
uk: Дата: новіші першими

[ctx: @label:chooser Sort episodes by increasing date]
en: Date: older first
uk: Дата: старіші першими

[ctx: @info]
en: Unnamed chapter
uk: Глава без назви

[ctx: @label:chooser Sort podcasts by decreasing number of unplayed episodes]
en: Unplayed count: descending
uk: Кількість невідтворених: за спаданням

[ctx: @label:chooser Sort podcasts by increasing number of unplayed episodes]
en: Unplayed count: ascending
uk: Кількість невідтворених: за зростанням

[ctx: @label:chooser Sort podcasts by decreasing number of new episodes]
en: New count: descending
uk: Кількість нових: за спаданням

[ctx: @label:chooser Sort podcasts by increasing number of new episodes]
en: New count: ascending
uk: Кількість нових: за зростанням

[ctx: @label:chooser Sort podcasts by decreasing number of favorites]
en: Favorite count: descending
uk: Кількість улюблених: за спаданням

[ctx: @label:chooser Sort podcasts by increasing number of favorites]
en: Favorite count: ascending
uk: Кількість улюблених: за зростанням

[ctx: @label:chooser Sort podcasts titles alphabetically]
en: Podcast title: A → Z
uk: Заголовок трансляції: А → Я

[ctx: @label:chooser Sort podcasts titles in reverse alphabetical order]
en: Podcast title: Z → A
uk: Заголовок трансляції: Я → А

en: Add New Podcast
uk: Додати нову трансляцію

en: Url:
uk: Адреса:

en: Add Podcast
uk: Додати трансляцію

[ctx: @info:status]
en: Podcast updates are currently not allowed on metered connections
uk: Зараз оновлення трансляцій заборонено через використання вимірюваного з'єднання

[ctx: @title:window]
en: Select Option
uk: Виберіть варіант

[ctx: @title:window]
en: Network not reachable
uk: Мережа недоступна

[ctx: @info:status]
en: It seems the network cannot be reached. If this is incorrect, this check can be disabled through: Settings > Network.
uk: Здається, мережа недоступна. Якщо це не так, цю перевірку можна вимкнути за допомогою пункту: Параметри > Мережа.

en: Don't Allow
uk: Заборонити

en: Allow Once
uk: Дозволити зараз

en: Always Allow
uk: Завжди дозволяти

en: Seek backward
uk: Перемотати назад

en: Seek forward
uk: Перемотати вперед

en: Skip forward
uk: Гортати вперед

en: Playback rate:
uk: Швидкість відтворення:

[ctx: @action:button]
en: Show chapter list
uk: Показати список глав

[ctx: @action:button]
en: Show episode info
uk: Показати відомості щодо епізоду

[ctx: @action:button]
en: Open sleep timer settings
uk: Відкрити параметри таймера приспляння

[ctx: @action:button]
en: Open volume settings
uk: Відкрити параметри гучності

[ctx: @action:button]
en: Toggle mute
uk: Увімкнути або вимкнути звук

[ctx: @action:button]
en: Show more
uk: Докладніше

[ctx: @action:button]
en: Chapters
uk: Глави

[ctx: @action:button]
en: Show Info
uk: Показати відомості

[ctx: @action:button]
en: Sleep Timer
uk: Таймер присипляння

en: Chapters
uk: Глави

en: No Episode Title
uk: Немає заголовка епізоду

en: No episode loaded
uk: Не завантажено жодного епізоду

[ctx: @title of page allowing to search for new podcasts online]
en: Discover
uk: Пошук

en: Search podcastindex.org
uk: Шукати на podcastindex.org

en: Search
uk: Пошук

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Subscribed
uk: Підписаний

[ctx: @title of page with list of downloaded episodes]
en: Downloads
uk: Отримане

en: Refresh All Podcasts
uk: Оновити усі трансляції

[ctx: @info:placeholder]
en: No downloads
uk: Немає отриманих даних

[ctx: @title:group Status of downloaded episodes]
en: Downloading
uk: Отримання

[ctx: @title:group Status of downloaded episodes]
en: Incomplete Downloads
uk: Неповні отримання

[ctx: @title:group Status of downloaded episodes]
en: Downloaded
uk: Отримано

[ctx: @title:group Status of downloaded episodes]
en: Queued
uk: У черзі

[ctx: @title]
en: Episode Details
uk: Подробиці щодо епізоду

[ctx: @action:intoolbar Button to open an episode URL in browser]
en: Open in Browser
uk: Відкрити у браузері

[ctx: @action:intoolbar Button to start episode download]
en: Download
uk: Отримати

[ctx: @action:intoolbar Button to cancel ongoing download of episode]
en: Cancel Download
uk: Скасувати отримання

[ctx: @action:intoolbar Button to pause the playback of the episode]
en: Pause
uk: Призупинити

[ctx: @action:intoolbar Button to start playback of the episode]
en: Play
uk: Відтворити

[ctx: @action:intoolbar Action to start playback by streaming the episode rather than downloading it first]
en: Stream
uk: Трансляція

[ctx: @action:intoolbar Button to add an episode to the play queue]
en: Add to Queue
uk: Додати до черги відтворення

[ctx: @action:intoolbar Button to remove an episode from the play queue]
en: Remove from Queue
uk: Вилучити з черги

[ctx: @action:intoolbar Button to remove the downloaded episode audio file]
en: Delete Download
uk: Вилучити отримані дані

[ctx: @action:intoolbar Button to reset the play position of an episode to the start]
en: Reset Play Position
uk: Скинути позицію відтворення

[ctx: @action:intoolbar Button to mark eposide as not played]
en: Mark as Unplayed
uk: Позначити як невідтворене

[ctx: @action:intoolbar Button to mark episode as played]
en: Mark as Played
uk: Позначити як відтворене

[ctx: @action:intoolbar]
en: Remove "New" Label
uk: Вилучити мітку «Нова»

[ctx: @action:intoolbar]
en: Label as "New"
uk: Позначити як «Нова»

[ctx: @action:intoolbar Button to remove the "favorite" property of a podcast episode]
en: Remove from Favorites
uk: Вилучити з улюбленого

[ctx: @action:intoolbar Button to add a podcast episode as favorite]
en: Add to Favorites
uk: Додати до улюбленого

[ctx: @action:intoolbar Button to open the podcast URL in browser]
en: Open Podcast
uk: Відкрити трансляцію

[ctx: @action:button]
en: Copy Episode Download URL
uk: Копіювати адресу отримання епізоду

[ctx: @info:status]
en: Link Copied
uk: Посилання скопійовано

[ctx: @title of page with list of podcast episodes]
en: Episodes
uk: Епізоди

[ctx: @action:intoolbar]
en: Search
uk: Пошук

en: No episodes available
uk: Немає доступних епізодів

en: No errors logged
uk: У журналі немає записів помилок

en: Error code:
uk: Код помилки:

[ctx: @title]
en: Error Log
uk: Журнал помилок

[ctx: @action:button]
en: Clear All Errors
uk: Вилучити усі записи помилок

en: Show Error Log
uk: Показати журнал помилок

en: Podcast Details
uk: Подробиці щодо подкасту

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
uk: %1

en: Refresh Podcast
uk: Оновити трансляцію

en: Show Details
uk: Показати подробиці

en: Podcast URL:
uk: Адреса трансляції:

en: Weblink:
uk: Вебпосилання:

en: Subscribed since: %1
uk: Дата підписки: %1

en: Last updated: %1
uk: Востаннє оновлено: %1

en: 1 Episode | %1 Episodes
uk[0]: %1 епізод
uk[1]: %1 епізоди
uk[2]: %1 епізодів
uk[3]: 1 епізод

en: 1 Unplayed | %1 Unplayed
uk[0]: %1 невідтворений
uk[1]: %1 невідтворені
uk[2]: %1 невідтворених
uk[3]: 1 невідтворений

en: Error (%1): %2
uk: Помилка (%1): %2

en: Remove Podcast
uk: Вилучити трансляцію

[ctx: @info Placeholder message for empty podcast list]
en: No podcasts added yet
uk: Трансляцій ще не додано

[ctx: @info Placeholder message for podcast list when no podcast matches the search criteria]
en: No podcasts found
uk: Трансляцій не знайдено

[ctx: @info:tipoftheday]
en: Get started by adding podcasts:
uk: Почніть з додавання трансляцій:

[ctx: @action:button]
en: Search Online
uk: Шукати у мережі

[ctx: @action:button]
en: Synchronize
uk: Синхронізувати

[ctx: @action:intoolbar]
en: Select All
uk: Позначити все

[ctx: @action:intoolbar]
en: Deselect All
uk: Зняти позначення з усіх

[ctx: @action:intoolbar]
en: Remove Podcast | Remove Podcasts
uk[0]: Вилучити трансляції
uk[1]: Вилучити трансляції
uk[2]: Вилучити трансляції
uk[3]: Вилучити трансляцію

[ctx: @action:intoolbar Open view with more podcast details]
en: Podcast Details
uk: Подробиці щодо трансляції

[ctx: @title of page with list of podcast subscriptions]
en: Subscriptions
uk: Підписки

[ctx: @action:intoolbar]
en: Refresh All Podcasts
uk: Оновити усі трансляції

[ctx: @action:intoolbar]
en: Add Podcast…
uk: Додати трансляцію

[ctx: @action:intoolbar Open menu with options to sort subscriptions]
en: Sort
uk: Упорядкування

[ctx: @info:tooltip]
en: Select how to sort subscriptions
uk: Виберіть спосіб упорядкування підписок

[ctx: @action:intoolbar]
en: Import Podcasts…
uk: Імпортувати трансляції…

[ctx: @action:intoolbar]
en: Export Podcasts…
uk: Експортувати трансляції…

[ctx: @title:window]
en: Import Podcasts
uk: Імпортування трансляцій

[ctx: @label:listbox File filter option in file dialog]
en: OPML Files (*.opml)
uk: файли OPML (*.opml)

[ctx: @label:listbox File filter option in file dialog]
en: XML Files (*.xml)
uk: файли XML (*.xml)

[ctx: @label:listbox File filter option in file dialog]
en: All Files (*)
uk: усі файли (*)

[ctx: @title:window]
en: Export Podcasts
uk: Експортування трансляцій

[ctx: @action:button Reset filters active on ListView]
en: Reset
uk: Скинути

[ctx: @info:status Name of the filter which is active on the ListView]
en: Active filter: %1
uk: Задіяний фільтр: %1

en: Played
uk: Відтворено

en: Read
uk: Прочитано

en: New
uk: Нова

en: Remove from Queue
uk: Вилучити з черги

en: Download
uk: Отримати

en: Cancel Download
uk: Скасувати отримання

en: Delete Download
uk: Вилучити отримані дані

en: Add to Queue
uk: Додати до черги відтворення

[ctx: @action:inmenu Action to start playback by streaming the episode rather than downloading it first]
en: Stream
uk: Трансляція

[ctx: @action:intoolbar Open menu with options to sort episodes]
en: Sort
uk: Упорядкування

[ctx: @info:tooltip]
en: Select how to sort episodes
uk: Виберіть спосіб упорядкування епізодів

[ctx: @action:intoolbar Button to open menu to filter episodes based on their status (played, new, etc.)]
en: Filter
uk: Фільтрувати

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter episodes by status
uk: Фільтрувати епізоди за станом

en: Select All
uk: Позначити все

en: Deselect All
uk: Зняти позначення з усіх

en: Mark as Played
uk: Позначити як відтворене

en: Mark as Unplayed
uk: Позначити як невідтворене

en: Label as "New"
uk: Позначити як «Нова»

en: Remove "New" Label
uk: Вилучити мітку «Нова»

[ctx: context menu action]
en: Delete Download | Delete Downloads
uk[0]: Вилучити отримані дані
uk[1]: Вилучити отримані дані
uk[2]: Вилучити отримані дані
uk[3]: Вилучити отримані дані

[ctx: @info Placeholder text in search box]
en: No search results
uk: Нічого не знайдено

[ctx: @action:intoolbar]
en: Advanced Search Options
uk: Додаткові параметри пошуку

[ctx: @title:menu]
en: Search Preferences
uk: Параметри пошуку

[ctx: @title:group Group of fields in which can be searched]
en: Search in:
uk: Шукати у:

[ctx: @title of page showing the list queued items; this is the noun 'the queue', not the verb]
en: Queue
uk: Черга

[ctx: @title of dialog with app settings]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: Number of Updated Podcasts]
en: Updated %2 of %1 Podcast | Updated %2 of %1 Podcasts
uk[0]: Оновлено %2 з %1 трансляції
uk[1]: Оновлено %2 з %1 трансляцій
uk[2]: Оновлено %2 з %1 трансляцій
uk[3]: Оновлено %2 з %1 трансляції

[ctx: Number of Moved Files]
en: Moved %2 of %1 File | Moved %2 of %1 Files
uk[0]: Пересунуто %2 з %1 файла
uk[1]: Пересунуто %2 з %1 файлів
uk[2]: Пересунуто %2 з %1 файлів
uk[3]: Пересунуто %2 з %1 файла

[ctx: @info:status]
en: Podcast downloads are currently not allowed on metered connections
uk: Зараз отримання трансляцій заборонено через використання вимірюваного з'єднання

en: No Episode Loaded
uk: Не завантажено жодного епізоду

en: No Title
uk: Немає заголовка

en: No podcast title
uk: Немає заголовка трансляції

en: No chapters found
uk: Глав не знайдено

[ctx: @title:window]
en: Playback Rate Presets
uk: Набори налаштувань швидкості відтворення

[ctx: @info Label for controls to add new playback rate preset]
en: New Preset:
uk: Новий набір налаштувань:

[ctx: @action:button Add new playback rate value to list]
en: Add
uk: Додати

[ctx: @info:tooltip]
en: Add new playback rate value to list
uk: Додати до списку нове значення швидкості відтворення

[ctx: @action:button]
en: Decrease playback rate
uk: Зменшити швидкість відтворення

[ctx: @action:button]
en: Increase playback rate
uk: Збільшити швидкість відтворення

[ctx: @title:group List of custom playback rates]
en: Current Presets:
uk: Поточні набори налаштувань:

[ctx: @title:window]
en: Select Playback Rate
uk: Виберіть швидкість відтворення

[ctx: @action:button]
en: Customize
uk: Налаштувати

[ctx: @info:progress]
en: 1 Episode | %1 Episodes
uk[0]: %1 епізод
uk[1]: %1 епізоди
uk[2]: %1 епізодів
uk[3]: 1 епізод

[ctx: @info:progress]
en: Time Left
uk: Лишилося часу

[ctx: @info]
en: Queue is empty
uk: Черга порожня

[ctx: @label:textbox Placeholder text for episode search field]
en: Search episodes…
uk: Шукати епізоди…

[ctx: @title Form header for settings related to app appearance]
en: Appearance
uk: Вигляд

[ctx: @label:listbox Label for selecting the type of GUI for the app (desktop, mobile or auto)]
en: Optimize interface for mobile/desktop usage
uk: Оптимізація інтерфейсу для режиму користування

[ctx: @label]
en: This will require a restart of the app to take effect
uk: Для набуття чинності слід перезапустити програму

[ctx: Label for the GUI mode selection]
en: Auto
uk: Авто

[ctx: Label for the GUI mode selection]
en: Desktop
uk: Робоча станція

[ctx: Label for the GUI mode selection]
en: Mobile
uk: Мобільний

[ctx: @label:listbox]
en: Color theme
uk: Тема кольорів

[ctx: @option:check]
en: Always show podcast titles in subscription view
uk: Завжди показувати заголовки трансляцій на панелі підписок

[ctx: @option:check]
en: Show episode image instead of podcast image in lists
uk: Показувати зображення епізоду замість зображення трансляції у списках

[ctx: @option:check]
en: Show podcast titles in episode lists
uk: Показувати заголовки трансляцій у списках епізодів

[ctx: @title Title header for settings related to the tray icon]
en: Tray icon
uk: Піктограма у лотку

[ctx: @option:check]
en: Show icon in system tray
uk: Показувати піктограму у системному лотку

[ctx: @option:check]
en: Minimize to tray instead of closing
uk: Мінімізувати до лотка замість закриття

[ctx: @label:listbox Label for selecting the color of the tray icon]
en: Tray icon type
uk: Тип піктограми лотка

[ctx: Label describing style of tray icon]
en: Colorful
uk: Кольорова

[ctx: Label describing style of tray icon]
en: Light
uk: Світла

[ctx: Label describing style of tray icon]
en: Dark
uk: Темна

[ctx: @title Form header for settings related to text/fonts]
en: Text
uk: Текст

[ctx: @option:check]
en: Use system default
uk: Типовий системний

[ctx: @label:spinbox]
en: Font size
uk: Розмір шрифту

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: Error Log
uk: Журнал помилок

[ctx: @action:button]
en: Clear All
uk: Вилучити все

[ctx: @title Form header for settings related to playback]
en: Playback settings
uk: Параметри відтворення

[ctx: @label:listbox Label for setting to select audio playback backend]
en: Select audio backend
uk: Виберіть звуковий модуль

[ctx: @option:check Label for setting whether the total episode time is shown or a countdown of the remaining play time]
en: Show time left instead of total episode time
uk: Показувати час, що лишився, а не загальну тривалість епізоду

[ctx: @option:check]
en: Adjust time left based on current playback speed
uk: Коригувати час, що залишився, на основі поточної швидкості відтворення

[ctx: @option:check]
en: Prefer streaming over downloading
uk: Пріоритет потокового передавання над отриманням даних

[ctx: @label:spinbox]
en: Skip forward interval (in seconds)
uk: Інтервал переходу вперед (у секундах)

[ctx: @label:spinbox]
en: Skip backward interval (in seconds)
uk: Інтервал переходу назад (у секундах)

[ctx: @title Form header for settings related podcast updates]
en: Podcast update settings
uk: Параметри оновлення трансляцій

[ctx: @label:listbox]
en: Periodically retrieve podcast feeds
uk: Періодично отримувати подачі трансляцій

[ctx: @item:inlistbox automatic podcast update interval]
en: Never
uk: Ніколи

[ctx: @item:inlistbox automatic podcast update interval]
en: Every hour | Every %1 hours
uk[0]: Кожну %1 годину
uk[1]: Кожні %1 години
uk[2]: Кожні %1 годин
uk[3]: Щогодини

[ctx: @item:inlistbox automatic podcast update interval]
en: Every day | Every %1 days
uk[0]: Кожний %1 день
uk[1]: Кожні %1 дні
uk[2]: Кожні %1 днів
uk[3]: Щодня

[ctx: @option:check]
en: Fetch podcast updates on startup
uk: Отримувати оновлення трансляцій під час запуску

[ctx: @option:check]
en: Update existing episode data on refresh (slower)
uk: Оновлювати наявні дані епізодів при освіженні (повільніше)

[ctx: @option:check]
en: Automatically queue new episodes
uk: Автоматично додавати до черги нові епізоди

[ctx: @option:check]
en: Automatically download new episodes
uk: Отримувати автоматично нові епізоди

[ctx: @title Form header for settings related to the queue]
en: Queue settings
uk: Параметри черги

[ctx: @option:check]
en: Continue playing next episode after current one finishes
uk: Продовжити відтворення з наступного епізоду після завершення поточного

[ctx: @option:check]
en: Reset play position after an episode is played
uk: Відновлювати початкову позицію відтворення після відтворення епізоду

[ctx: @label:listbox]
en: Played episode behavior
uk: Обробка відтворених епізодів

[ctx: @item:inlistbox What to do with played episodes]
en: Do not delete
uk: Не вилучати

[ctx: @item:inlistbox What to do with played episodes]
en: Delete immediately
uk: Вилучити негайно

[ctx: @item:inlistbox What to do with played episodes]
en: Delete at next startup
uk: Вилучити під час наступного запуску

[ctx: @label:spinbox]
en: Mark episodes as played when the given time is remaining (in seconds)
uk: Позначати епізоди, які відтворені, якщо лишатиметься невідтвореним вказаний час (у секундах)

[ctx: @title Form header for settings triggered by adding new podcasts]
en: When adding new podcasts
uk: При додаванні нових епізодів

[ctx: @option:radio]
en: Mark all episodes as played
uk: Позначити усі епізоди як відтворені

[ctx: @option:radio]
en: Mark most recent episodes as unplayed
uk: Позначити найсвіжіші епізоди як невідтворені

[ctx: @option:radio]
en: Mark all episodes as unplayed
uk: Позначити усі епізоди як невідтворені

[ctx: @title Form header for download related settings]
en: Downloads
uk: Отримання

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum number of parallel episode downloads
uk: Максимальна кількість потоків паралельного отримання епізодів

[ctx: @title Form header for settings related to network connections]
en: Network
uk: Мережа

[ctx: @option:check]
en: Enable network connection checks
uk: Увімкнути перевірки з'єднання з мережею

[ctx: @title Form header for settings related to metered connections]
en: On metered connections
uk: При вимірюваних з'єднаннях

[ctx: @option:check]
en: Allow podcast updates
uk: Дозволити оновлення трансляцій

[ctx: @option:check]
en: Allow episode downloads
uk: Дозволити отримання епізодів

[ctx: @option:check]
en: Allow image downloads
uk: Дозволити отримання зображень

[ctx: @option:check]
en: Allow streaming
uk: Дозволити потокове передавання

[ctx: @title Form header for settings related to network proxies]
en: Network Proxy
uk: Проксі-сервер мережі

[ctx: @option:radio Network proxy selection]
en: System Default
uk: Типовий системний

[ctx: @option:radio Network proxy selection]
en: No Proxy
uk: Без проксі

[ctx: @label:textbox Hostname for proxy config]
en: Host
uk: Вузол

[ctx: @label:spinbox Port for proxy config]
en: Port
uk: Порт

[ctx: @label:textbox Username for proxy config]
en: User
uk: Користувач

[ctx: @label:textbox Password for proxy config]
en: Password
uk: Пароль

[ctx: @action:button]
en: Apply
uk: Застосувати

[ctx: @info:status Warning message related to app proxy settings]
en: Your system level or app level proxy settings might be ignored by the audio backend when streaming audio. The settings should still be honored by all other network related actions, including downloading episodes.
uk: При потоковому передаванні звукових даних може бути проігноровано ваші параметри проксі-сервера на рівні системи або програми. Ці параметри має бути враховано усіма іншими пов'язаними з мережею діями, зокрема засобами отримання епізодів.

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: General
uk: Загальне

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: Appearance
uk: Вигляд

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: Storage
uk: Зберігання

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: Network
uk: Мережа

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: Synchronization
uk: Синхронізація

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: About Kasts
uk: Про Kasts

[ctx: @title:group]
en: About
uk: Про програму

[ctx: @title:menu Category in settings]
en: About KDE
uk: Про KDE

[ctx: @title Form header for settings related to storage paths]
en: Storage path
uk: Шлях зберігання

[ctx: @option:check]
en: Use default path
uk: Типовий шлях

[ctx: @label showing path used for local storage]
en: Storage path
uk: Шлях зберігання

[ctx: @action:button]
en: Select folder…
uk: Вибрати теку…

[ctx: @title of dialog box]
en: Select Storage Path
uk: Виберіть шлях зберігання

[ctx: @title Form header for section showing information about local storage]
en: Information
uk: Відомості

[ctx: @label showing the storage space used by local podcast downloads]
en: Podcast downloads
uk: Отримання подкастів

[ctx: @label Using <amount of bytes> of disk space]
en: Using %1 of disk space
uk: Із використанням %1 місця на диску

[ctx: @label showing the storage space used by the image cache]
en: Image cache
uk: Кеш зображень

[ctx: @action:button]
en: Clear Cache
uk: Спорожнити кеш

[ctx: @label]
en: Account
uk: Обліковий запис

[ctx: @info:status Shows which sync account and sync server the user is logged into]
en: Logged into account "%1" on server "%2"
uk: Здійснено вхід до облікового запису «%1» на сервері «%2»

[ctx: @info:status]
en: Syncing disabled
uk: Синхронізацію вимкнено

[ctx: @action:button]
en: Logout
uk: Вийти

[ctx: @action:button]
en: Login
uk: Увійти

[ctx: @label]
en: Manually sync
uk: Синхронізація вручну

[ctx: @action:button]
en: Sync Now
uk: Синхронізувати

[ctx: @info:status]
en: Last full sync with server
uk: Остання повна синхронізація з сервером

[ctx: @info:status]
en: Last quick upload to sync server
uk: Останнє швидке вивантаження на сервер синхронізації

[ctx: @title Form header for settings related to automatic syncing]
en: Automatic syncing
uk: Автоматична синхронізація

[ctx: @option:check]
en: Do full sync on startup
uk: Виконувати повну синхронізацію під час запуску

[ctx: @option:check]
en: Do full sync when fetching podcasts
uk: Виконувати повну синхронізацію під час отримання трансляцій

[ctx: @option:check]
en: Upload episode play positions on play/pause toggle
uk: Вивантажувати позиції відтворення епізодів при перемикання стану відтворення

[ctx: @title Form header for advanced settings related to syncing]
en: Advanced options
uk: Додаткові параметри

[ctx: @label]
en: Fetch all episode states from server
uk: Отримати усі стани епізодів з сервера

[ctx: @action:button]
en: Fetch
uk: Отримати

[ctx: @label]
en: Push all local episode states to server
uk: Надіслати стани усіх локальних епізодів на сервер

[ctx: @action:button]
en: Push
uk: Надіслати

[ctx: @label]
en: Push all local episode states to server?
uk: Надіслати стани усіх локальних епізодів на сервер?

[ctx: @label]
en: Please note that pushing the playback state of all local episodes to the server might take a very long time and/or might overload the server. Also note that this action will overwrite all existing episode states on the server.
    
    Continue?
uk: Будь ласка, зауважте, що надсилання стану відтворення усіх локальних епізодів на сервер може бути досить тривалою справою і/або може призвести до надмірного навантаження на сервер. Також зауважте, що у результаті цієї дії буде перезаписано усі наявні стани епізодів на сервері.
    
    Продовжити попри це?

[ctx: @label]
en: Select Sync Provider
uk: Виберіть надавача послуг синхронізації

[ctx: @label]
en: Synchronize with official gpodder.net server
uk: Синхронізувати із офіційним сервером gpodder.net

[ctx: @label]
en: GPodder Nextcloud
uk: Nextcloud GPodder

[ctx: @label]
en: Synchronize with GPodder Nextcloud app
uk: Синхронізувати за допомогою Nextcloud GPodder

[ctx: @title of dialog box]
en: Sync Login Credentials
uk: Реєстраційні дані для синхронізації

[ctx: @label]
en: Sync with GPodder Nextcloud app
uk: Синхронізувати за допомогою програми Nextcloud GPodder

[ctx: @label]
en: Sync with gpodder.net service
uk: Синхронізувати за допомогою служби gpodder.net

[ctx: @label argument is a weblink]
en: Sync with a Nextcloud server that has the GPodder Sync app installed: %1.<br/>It is advised to manually create an app password for Kasts through the web interface and use those credentials.
uk: Синхронізувати із сервером Nextcloud, де встановлено програму для синхронізації GPodder: %1.<br/>Радимо створити вручну пароль до програми для Kasts за допомогою вебінтерфейсу і скористатися визначеними реєстраційними даними.

[ctx: @label argument is a weblink]
en: If you don't already have an account, you should first create one at %1
uk: Якщо у вас ще немає облікового запису, вам слід спочатку його створити на %1

[ctx: @label:textbox]
en: Username:
uk: Користувач:

[ctx: @label:textbox]
en: Password:
uk: Пароль:

[ctx: @option:check]
en: Use custom server
uk: Нетиповий сервер

[ctx: @label:textbox]
en: Hostname:
uk: Назва вузла:

[ctx: @title]
en: Sync Device Settings
uk: Параметри пристрою синхронізації

[ctx: @action:button]
en: Create a new device
uk: Створити запис пристрою

[ctx: @label:textbox]
en: Device Name:
uk: Назва пристрою:

[ctx: @label:textbox]
en: Device Description:
uk: Опис пристрою:

[ctx: @label:listbox]
en: Device Type:
uk: Тип пристрою:

[ctx: @item:inlistbox type of device]
en: other
uk: інше

[ctx: @item:inlistbox type of device]
en: desktop
uk: робоча станція

[ctx: @item:inlistbox type of device]
en: laptop
uk: ноутбук

[ctx: @item:inlistbox type of device]
en: server
uk: сервер

[ctx: @item:inlistbox type of device]
en: mobile
uk: мобільний

[ctx: @action:button]
en: Create Device
uk: Створити пристрій

[ctx: @label]
en: or select an existing device
uk: або виберіть наявний пристрій

[ctx: @title of dialog box]
en: Device Sync Settings
uk: Параметри синхронізації пристроїв

[ctx: @label]
en: Should all podcast subscriptions on this gpodder.net account be synced across all devices?
    If you don't know what this means, you should probably select "Ok".
uk: Чи має бути синхронізовано усі підписки на трансляції у цьому обліковому записі gpodder.net на усіх пристроях?
    Якщо ви маєте сумніви щодо цього, варто вибрати «Гаразд».

[ctx: @title of dialog box]
en: Sync Now?
uk: Синхронізувати зараз?

[ctx: @label]
en: Perform a first sync now?
uk: Виконати першу синхронізацію зараз?

en: Sleep Timer
uk: Таймер присипляння

en: Start
uk: Запустити

en: Status: Active
uk: Стан: активний

en: Status: Inactive
uk: Стан: неактивний

en: Remaining time: %1
uk: Лишилося: %1

en: Seconds
uk: Секунди

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Hours
uk: Години

en: Sync Password Required
uk: Потрібен пароль для синхронізації

en: The password for user "%1" on Nextcloud server "%2" could not be retrieved.
uk: Не вдалося отримати пароль для користувача «%1» на сервері Nextcloud «%2».

en: The password for user "%1" on "gpodder.net" could not be retrieved.
uk: Не вдалося отримати пароль для користувача «%1» на «gpodder.net».

en: Password:
uk: Пароль:

en: Abort
uk: Перервати

en: Never
uk: Ніколи

[ctx: Suggested description for this device on gpodder sync service; argument is the hostname]
en: Kasts on %1
uk: Kasts на %1

en: Could not log into GPodder-nextcloud server
uk: Не вдалося увійти до облікового запису на сервері GPodder-nextcloud

en: Could not log into GPodder server
uk: Не вдалося увійти до сервера GPodder

en: I/O denied: Cannot save password.
uk: Заборонено введення-виведення: не вдалося зберегти пароль.

en: I/O denied: Cannot access password file.
uk: Заборонено введення-виведення: не вдалося отримати доступ до файла паролів.

en: Could not create GPodder device
uk: Не вдалося створити пристрій GPodder

en: Could not retrieve synced device status
uk: Не вдалося отримати стан синхронізованого пристрою

en: Could not retrieve subscriptions for device %1
uk: Не вдалося отримати підписки для пристрою %1

en: Could not upload subscriptions for device %1
uk: Не вдалося вивантажити підписки для пристрою %1

en: Could not retrieve subscription updates from server
uk: Не вдалося отримати оновлення підписок з сервера

en: Could not upload subscription changes to server
uk: Не вдалося вивантажити зміни у підписках на сервер

en: Could not retrieve episode updates from server
uk: Не вдалося отримати оновлення епізодів з сервера

en: Could not upload episode updates to server
uk: Не вдалося вивантажити оновлення епізодів на сервер

en: Internal data error
uk: Помилка внутрішньої обробки даних

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Start sync
uk: (Крок %1 з %2) Починаємо синхронізацію

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Requesting remote subscription updates
uk: (Крок %1 з %2) Надсилаємо запит щодо віддалених оновлень підписок

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Uploading local subscription updates
uk: (Крок %1 з %2) Вивантажуємо локальні оновлення підписок

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %3 of %4) Updated %2 of %1 podcast | (Step %3 of %4) Updated %2 of %1 podcasts
uk[0]: (Крок %3 з %4) Оновлено %2 %1 трансляції
uk[1]: (Крок %3 з %4) Оновлено %2 %1 трансляцій
uk[2]: (Крок %3 з %4) Оновлено %2 %1 трансляцій
uk[3]: (Крок %3 з %4) Оновлено %2 %1 трансляції

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Requesting remote episode updates
uk: (Крок %1 з %2) Надсилаємо запит щодо віддалених оновлень епізодів

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Applying remote episode changes
uk: (Крок %1 з %2) Застосовуємо віддалені зміни у епізодах

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Uploading local episode updates
uk: (Крок %1 з %2) Вивантажуємо локальні оновлення епізодів

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: (Step %1 of %2) Finished sync
uk: (Крок %1 з %2) Синхронізацію завершено

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: Sync aborted
uk: Синхронізацію перервано

[ctx: Subscription/Episode sync progress step]
en: Sync finished with error
uk: Синхронізацію завершено з помилкою

en: Downloading %1
uk: Отримуємо %1

en: Old location:
uk: Старе розташування:

en: New location:
uk: Нове розташування:

en: Destination path not writable
uk: Запис до шляху призначення неможливий

en: Operation aborted by user
uk: Дію перервано користувачем

en: An error occurred while copying data
uk: Під час копіювання даних сталася помилка

[ctx: @info:tooltip]
en: Kasts
    Middle-click to play/pause
uk: Kasts
    Клацніть середньою для відтворення або призупинення

[ctx: @action:inmenu]
en: Seek Backward
uk: Перемотати назад

[ctx: @action:inmenu]
en: Play
uk: Пуск

[ctx: @action:inmenu]
en: Pause
uk: Пауза

[ctx: @action:inmenu]
en: Seek Forward
uk: До кінця вперед

[ctx: @action:inmenu]
en: Skip Forward
uk: Перемотати вперед

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit
uk: Вийти
