kate - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Not Committed Yet
ar: لم تودع بعد

en: Git Blame
ar: غت بلام

en: Show Git Blame Details
ar: أظهر تفاصيل غت بلام

en: Toggle Git Blame Details
ar: بدّل حالة تفاصيل غيت بلام

en: Git
ar: غت

en: Git blame, show commit failed.
ar: غت بلام، فشل إظهار الإيداع.

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ar: أ&دوات
