kate - en to az translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
az: Fayl

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
az: Sətir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
az: Funksiya

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
az: Yolları tənzimləyin...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
az: Mübadilə yaddaşını istifadə etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
az: Fayl yüləyin...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
az: Qovluqlar axtarışı

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
az: Geri izləmdəki faylları axtarılacaq mənbə qovluqlarını əlavə edin:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lstFolders)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the source folders here. As example, for KDE development you have to add the Qt and Frameworks source folders:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>
az: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { ara-boşluğu: əvvəlcədən bükmək; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Orijinal qovluöu buraya daxil edin. Məsələn, KDE tərtibatı üçün Qt və Frameworks mənbə qovluqlarını əlavə etməlisiniz:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
az: &Silin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
az: Əl&avə edin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
az: Fayl növləri

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
az: Fayl uzantıları siyahısı. Misal üçün: *.cpp, *.h, *.c, və s....

en: Indexing files...
az: Fayllar indekslənir...

en: Backtrace
az: Geriyə izləmə

en: Load Backtrace
az: Geri izləməni yükləmək

en: Loading backtrace succeeded
az: Geri izləmə uğurla yükləndi

en: Loading backtrace failed
az: Geri izləmə yüklənə bilmədi

en: File not found: %1
az: Fayl tapılmadı: %1

en: Opened file: %1
az: Açılmış fayl: %1

en: No debugging information available
az: Xəta sazlama məlumatları əlçatan deyil

en: Backtrace Settings
az: Geriyə izləmə ayarları

en: Backtrace Browser Settings
az: Geriyə izləmə bələdçisi ayarları
